0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından

Kızlar kardeşim 27 yaşında. Şuan askerde. 10 gün sonra gelecek. Kız arkadaşı var. Sözlü sayılır. Askere gitmeden önce ailece çiçek çikolata aldık 7 saatlik yola kızın ailesi ile tanışmaya gittik. 7 yıllık sevgililerdi kızla. Üniversiteyi falan birlikte geçirdiler. Kızı da çok severdim çok iyi bir kız. Kaç defa. Geldi bize ailemize girdi düğünüme falan da gelmişti. Kardeşim bugün görüntülü aradı beni. Biz ayrıldık dedi kız istemiyormuş artık beni.( İsim vermiyorum o yüzden kız diyorum) iki hafta uğraştım abla dedi istemiyormuş. Tamam kız zor koşullarda çalışıyor ailevi durumu pek iyi değil. Kız yıllardır hep gece çalışıyor gündüz uyuyor falan. Mecburiyetten çalışıyor iş yok yaşadığı yerde imkan yok falan. Pat diye bırakmış kardeşimi. Bir de askerdeyken yaa. O kadar üzüldüm ki nasıl üzülmüş çocuk.. :( 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kıyamam ya benimde kardeşim 10 gün sonra gelecek askerden nasipse sağ salim gelsinler inşallah 

Altında bişey vardır onun ya 
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Birini bulmuştur 
0 oy
(581 puan) tarafından
Kız da bi 10 gün daha bekleyememiş mi? Adam askerden Bi gelseydi karşısına alıp güzelce açıklasaydi. 3-5 günlük birsey degilki 7 yıl diyorsun. Hayırlısı olsun inşallah. Bazen bize şer diye gorunende hayır vardır, hayır gibi görünende ise şer. O yüzden Allah haklarında hayırlısını nasip etsin.
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Bir iş olursa bir hayır olmazsa bin hayır vardır derler.hayirlisi olsun hakkında

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 408 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 466 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 185 göst.
7 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde 1kalpde_2can (24 puan) tarafından soruldu

379,637 soru

11,364,410 cevap

34,841 kullanıcı

...