0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım boşandı 6 ay önce. Kocası birden istemiyorum sevmiyorum seni dedi. Aldatiyormus da zaten. Kız baya üzüldü ama ayrıldı.esi arabayı sattı 120 bin verdi kıza boşanmak için. Neyse kız saf biraz zaten boşandıktan sonra çocuk bunu kandırmış tekrar evlencez diye 40 bini almış. Çocuk pavyonlarda kadınlarla para yiyor. Kız bunları bugün öğrenmiş aldatmalari falan. Baya kızmış çocuğa. Küfür falan etmiş. Küfür edince çocuk da arkadaşımı tehdit etmiş özel videoları varmış birlikte. Onları ailene gondercem demiş. Ne kadar kötü bir durum ya özel video çekmek nedir midem kalktı gerçekten arkadaşım adına da çok üzüldüm bırak şunu hayatına bak dedim uğraşma zaten bosanmissiniz daha da muhatap olma dedim. O çocuktan adam olmaz böyle insanlar olmaz olsun..

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ozel vıdeo olsa ne olur o namussuz sonucta kocası degılmıydı aılesıne karsı boynu neden egılsın, ama bu adamla bır dakıka gecırmemesı lazım boyle genıs adam yarın karısını da satar 
(4,668 puan) tarafından
Tam yazacağım şeyi yazdın.
(802 puan) tarafından
+++++ polise sikayet ederim desin oda sonuçta arkadasinda onu tehtit etsin. Bosanmis kurtulmus adamdan daha ne konusuyor aldattigini bile bile
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Özel video o an çekilmiş olabilir ama 

Bunu kullnmasincok saçma ayrıca gösterse bile şeref yoksunu o salk eski eşi 
(1,271 puan) tarafından
Bilmiyorum ben özel video kısmına da takıldım cnm. Benim eşim asla istemez öyle şeylere çok karşı hani Allah korusun tesadüfen biri görür silinmez hacklenir falan dünyanın bin türlü halı var. Eşi zaten şeref yoksunu
0 oy
(7,671 puan) tarafından
Iste bi de müstehcen foto atmayı normal bulanlar var bu devirde kimseye güvenilmez este olsa gercek yüz ayrılırken ortaya çıkıyor. Bence arkadaşın gönderirsen gönder kocamdın utanacak bir seyim yok desin yani adam blöf yapıyor bence
(1,271 puan) tarafından
Yok ya göndermez arkadaşım da şikayet edicem diyor çocuk bunu her yerden engellemiş ama hala uğraşıyor. Bırak uğraşma dedim yani bulaşma. Ben de uygun bulmuyorum müstehcen foto olayını kimseye güvenmemek lazım hadi guvendin eşine ama sanal alem bu Allah korusun silinmez çöp kutusunda kalır biri görür ya da hacklenir falan yok yani
(7,036 puan) tarafından
Aynen öyle vala hata geçen biri yazmıştı eşi kadının bir suru muhtehcen fotolarını paylasmisti çocuğunu emzirirken bile çekip paylaşmıştı kadının adına başka erkeklerle yazılmıştı
(7,671 puan) tarafından
Aynen öyle artik sanal dünyada yaşıyoruz her şey bur tık a bakıyor. Arkadaşın bence o kişiyi takıntı yapmış kendi basina bela etmeye calisiyor
0 oy
tarafından
Tehdit şantaj öyle mi adam mı o şerefsizlik !!!! 

Şikayet etsin her yerden engellesin hatta hattını değiştirsin 
(1,271 puan) tarafından
Zaten adam değil çocuk bunu engeklyo arkadaşım hala uğraşma peşinde saf
tarafından
Arkadaşın kaşınıyor adam aldatmış tehdit ediyor parasını almış hala neyin peşinde
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Sen o videoları al g.tune sok senin pavyonlarda ki  özel videolarını da ben ele aleme reklam edeyimde sende gir o zaman hatsiz deseydi azıcık blöf yapsaydı da bari üç beş kuruş bir şey koparsaydı hele orrrrspu çocuğuna bak sen neyine  güveniyor muş 
(1,271 puan) tarafından
Yaa saf yemin ederim çocuk tekrar evlencez demiş 40 bin vermiş çocuğa. Aldigi 120 bin boşanma parasından... Gerçek yüzünü şimdi gördü. Tehdit ediyormuş bir de göndersin ne olacak kocasiydi yaşadı ben olsam boyun egmezdim
(4,426 puan) tarafından
Gönderemez eski eşine ait görüntüler olduğu için siber suç sayılır adliye ye gidip şuan bile elinde görüntülerim var beni bununla tehdit ediyor diye şikayetçi olsa tüm sosyal medya hesaplarına e posta hesabına ve telefonlarına el konulur kısının özgürlüğünü kısıtlayacak her türlü baskı tehdit şantaj suçtur
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O tehdit mesajlarıyla dava açsa ya ?
(1,271 puan) tarafından
Kız zaten çok sinirlenmiş dava accam diyo. Dahası çocuk bekarken evli bir kadınla daha yatmış onu da videoya almış kadını tehdit etmiş kocasına göndermekle. Kadın da şikayet etmiş bir şikayet daha olsa hapse girecek şikayet etcem diyo. Hiç uğraşma çıkar hayatından engelle her yerden dedim kız bununla uğraştığı için çocuk tehdit ediyor zaten. Bu devirde kimse kimseyi hapse atmaz herkes dışarda rezillik yasadigiyla kalır
(7,768 puan) tarafından
Şikayet etsin yoksa o videoları kötü niyetle kullanır
0 oy
tarafından
Polise gidip şikayet etsin biz evliyken video mu çekmiş şimdide tehdit ediyo bunu ailene gönderirim diye desin bı ceza yesin kpek
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ayy ne üzüldüm ne pislik bir adammış hayır gelmez ondan 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yaaa özel videoyu ailesine gönderse ne olur tüm dünya ya ilan etse ne olur o onun terbiyesizliği oralı olmasin arkadaşın yoluna baksın 
(1,271 puan) tarafından
Ben de öyle dedim şikayet falan uğraşma sal gitsin engelle her yerden
(2,512 puan) tarafından
Aynen iyi demişsin
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Gitsin şikayet etsin şantaj suçtur kim kime yapıyor hiç fark etmez Berk Oktay eski eşi ile davalık oldu Nagehan Karadere de aynı şekilde eşine gönderdiği fotoları ifşa etmiş eşi davalık oldular mağdur olan tarafı haklı bulur mahkeme hic geri adım atmasın o ş.refsiz düşünsün ne b.ok yiyeceğim diye 
0 oy
(10,871 puan) tarafından
Bir arkadasım vardı kocası aynen tehdit etti boyle bosanınca. Bir suç duyurusunda bulundu bir tarafından kan aldılar kan o adamın. Karakolda bir kamyon sopa yemiş ******** diyerek. 
(1,271 puan) tarafından
Ayyy keşke öyle olsa da içimizin yağları erir. Ben kıza boşa uğraşma hiçbir şey olmaz bu devirde dedim. Dava açılır kapanır yani..
(10,871 puan) tarafından
Hıcte kapanmaz kesınlkle yatar. Hele kbir bulunsun telefonunda vs bir yerde oyle video kan alırlar kan

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 727 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Busrazumra (16 puan) tarafından soruldu

378,947 soru

11,343,060 cevap