+2 oy
1,150 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Biraz uzun kizlar, hesabi yeni actim.

Tatildeyiz otelde. Bebek kakasini yapinca yukari degistirmeye çıktık. Bir de sinek kovucu alicaktim. eşim degistirdi altını sinek kovucuyu aldım esiyodu biraz bi de ceketini alayim dedim. Durup durup eee napcaz ki asagiya inip demeler( asagi da da masalar var animasyon gosterisi vs olucakti).. bir gün oncesinde firtina çıktı inemedik aşağıya onda bile birazdan firtina durulursa ineriz diyen adam. Ay cinlerim tepeme çıktı. bebek kendiyle yatakta bu arada. Ben de cekete bakmaya dolaba yeltendim kafami  yatağa cevirdigimde  kızım düşmek uzereydi bir çığlığı bastım. Bu uzandi yakalamaya calisti allahin beynsziiiiiii. Emanet ettigimiz adama bak. Rezil. Yakalayamadi tabiki. Siddetli dusmedi ama düştü sonucta sonra kizim aglamaya basladi. Ve buarada ceketin yerini biliyomus!!!! Bana saydiriyo bu bir otel inliyor. Ben bağırdım diye agliyomus cocuk hic bi sey olmamismis.bi ben saydiriyorum bi o saydirio ver dedim bagirarak ver o kızı bana vermicem diye bagiriyomu napcami soylucekmisim öyle vericekmis. Yazarken bile sinirden elim ayağım titriyo. Defol git asagimi nere gidiceksen diyo elimden bi kaza cikicak simdi diyo. Bunun üstüne bende suratina bi tane geçirdim. Şu rezaletimize bakar misiniz yazarken utaniyorum. 11 aylik bebegin yaninda. Allah bel*asini versin. Ben bosanmayi düşünüyorum. Sadece bu olay degil tabi ama surekli boyle muhalefet asla mutlu degilim aslaa. Vaktinizi aldim okuyanlarr teşekkür ederim. Var mi tavsiyeniz. Simdi ailemin yanına gidicem sehir disindalar dönmeyi de düşünmüyorum 

28 Cevaplar

+6 oy
(2,496 puan) tarafından
Ya kusura bakma ama sen ufacık sorunları büyütüp boşanmaya kadar getirmişsin rahat batmış belli ki adam seni tatile getirmiş bebeğin altını alıp ilgileniyor bir animasyona inmedi diye ondan kötüsü olmamış saygı çok önemli sen ağzına geleni adama söylemeseydin oda sana söylemezdi burda neleri okuyup görüyoruz şükretmek lazım bazı şeyler de Allah eşine sabır versin 
(114 puan) tarafından
Bide onu da geç yazan kişi yarım okumuş cocuk düşünce bağırmış kadın yani
(7,812 puan) tarafından
Aradığım yorum  artı verdimm.
(1,224 puan) tarafından
Arti veremiyorum daha ama verdim say ++
-Reklam-
+4 oy
(13 puan) tarafından
Valla cok özür dilerim ama eşinize karşı daha doğrusu karşılıklı bı saygının olduğunu düşünmüyorum. Rezil bir hal almış evliliginiz. Bencede en kısa zamanda bosanmalisiniz. O bebeğe günah 

(7,768 puan) tarafından
Ayy allah kocasına sabır versn böylesinin dostu arkadaşıda olmaz ağza bak hoşuna gitmeyen cevap alınca kızın profiline girmiş laf sokuyo ilginç
(13 puan) tarafından
Elestirilmek istemiyosaniz burada derdinizi anlatmayacaksiniz bu kadar basit
(7,768 puan) tarafından
Kız bn sni savunuyorum ben sormadım
(13 puan) tarafından
Soran arkadaşa dedim ben herkeze tepki göstermiş diye :)))
(7,768 puan) tarafından
Heee istediği cevabı alamadı ondan
+1 oy
tarafından
Kusura bakmayın ama bu ne agresiflik,kocanizdan cikaramadiginiz siniri buradan mı çıkaracaksınız.insanlae anlattiginza göre kendi fikirlerini söylüyor, beğenmiyor olabilirsin ama bu saldırganlık neden?
(44,604 puan) tarafından
Birde post sahibi nick farklı cevap veren kisi farkli
tarafından
Aynen öyle,iki hesap açmak yasak zaten bildiğim kadarıyla
0 oy
(3,635 puan) tarafından
Eski konularınız ne bilmiyorum ama hemen boşanacagim yerine bir aile danışmanına gidebilirsiniz 
0 oy
tarafından
Allah esine sabır versin öfke kontrolü problemin var sanırım tokat gecirmeler beddua etmeler kavga edecek bir sebep yokken tahammülsüzlük var ortada bencede bosanin yoksa cinayet sebebi olur
(13 puan) tarafından
Ben şu cümleye hayran kaldım mesela. Eşi bebegnin altını temizlemiş . Benim iki evladım var babaları ne arar ne sorar . Değil ki bi babalık yapsın altını temizlesin bı elini tutsun gezmeye götürsün . Eşini almış tatile götürmüş çocuğuyla ilgileniyor . Küfür etmeler beddua etmeler birde marifet gibi ağzına çaktım bilmem ne . Sen adamına denk gelmemişsin.benim eşim yemeği beğenmedi diye beni bir döverdi 2 gün yataktan kalkamazdim. Tatile götürmek ne kapı önüne gitmezdi benimle çocuklarla . Bence o adam kurtarmalı kendini . Rabbim eşinize sabır versin evladiniza da bu hzuursuzluktan kurtarsın insallah
(1,092 puan) tarafından
Sende marifet gibi anlatıyorsun seni dövüp iki gün yataktan çıkartmayan adama tahammül etmek çok matah bişey değil ayrıca demek ki kadının canı burnuna gelmiş hiçbir kadın bir erkeğe kolay kolay vurmaz şiddet uygulamaz siddettin her türlüsüne karşıyım ama senin esininde aşağı kalır yanı yok yani sen niye kurtarmadin kendini
tarafından
Arti arti genç anne sana
(13 puan) tarafından
Ben 6 sene oldu bosanali hanımefendi . Ne marifet gibi anlatıcam bu yazdigimdan bunu mu çıkardınız gerçekten.ben bı çok kadının yapamadığını yaptım .iki ufak coccukla senelerdir şehir değiştirdim . Çalıştım iş yerlerinde bile yattım kalktım. Beş parasız iki evladım la canımı kurtarcam diye neler yaşadım . Dariisi bütün isteyenlere olsun .ben kurtuldum çok şükür .
(1,092 puan) tarafından
Sevindim o zaman kurtulduğuna tebrik ederim seni o adamla devam ediyor olsaydın zaten canın tehlikede olurdu .
 Derininannesi
Niye kendini kötü hissediceksin yaşadığını sen bilirsin sonuçta kimse kolay kolay bu raddeye gelmez demek ki cidden ikinizide uç noktaya getirecek şeyler olmuş bide tatile gitmissiniz ki tatilde böyle şeyler yaşanması zaten tahammül sınırlarınızın bittiğini gösteriyor . İlk evlendigimiz zaman bir kavga etmiştik esimle ilk ve son kavgamizdi bana bağırdı bağırdı haksız yere beni kolumdan tutup sallamisti bende bacağına tekme atmıştım o can havliyle eğer o haraketi yapmasaydim en ufak tartışmada nasıl olsa ağlıyor köşesine kapanıyor diye sürekli üstüme üstüme gelecekti evet hos bir davranış değil ama o oldu yani bir daha asla böyle bişey yaşamadık yani bir anda insanın canı burnuna gelince yaşanıyor malesef erkek içinde kadın içinde asla şiddeti savunmuyorum keşke eşleri i döven adamların elleri kolları kırılsa . Ama bir terapiste gidin bence aile terapistine
0 oy
(13,557 puan) tarafından
Valla yanlış anlama senin kararın tabiki ama 11 aylik bebekle nasıl gözün kesti kız yatılı oteli falan.

Bnmki de 11 aylik aman uyku saati aman huysuzlugu aman pisigi derken annemlerde bile rahat etmedim
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Eski uyelerdenmisin. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sen anlatıyosn snn ağzından dinliyoruz buna rağmen eşin haklı Allah ona sabır versin
0 oy
(852 puan) tarafından
Kiz Allah aşkına ne var ailenin yanına gidecek ortada ...çok fevri tepkiler vermişsin...dikkat etmemis düşmüş şükür bisey olmamış tabikdie dikkat etmeli ..insan eşine bu derece aşağılar mi eşinden özür dinlemelisin bnce ..sen bagiridgin içinde korkmuştur ayrıca. Yani o kadar şeye katlanan var kalkmis nasil bir sebeb yüzünden ailenin evine gidiyorsun hayretle okuyorum su an ...
0 oy
tarafından
İnsan tatilde daha mutlu olmaz mi orda bunlar oluyosaa zor cok zorrr Allah yardımcınız olsun 
0 oy
tarafından
Sizde evlilik diye birşey kalmamış zaten de. Burada insanlara saldırman cok saçma. Madem karşı düşünce kabul edemiyorsun post açma. Kimse seni pohpohlamak zorunda değil. 
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Sebep sadece bu yazdıkların yüzünden mi? Yazdıklarına gore yorum yapılmış sende tepki göstermişsin oysa yazdığınla en ufak şeye tahammül edemeyen biri izlenimi vermişsin.Bence bu kavga yüzünden annemin evine gideceğim demen biraz saçma olmuş arka planda neler yaşadığını nasıl bu kadar tahammülsüz duruma geldigini bilemeyiz çünkü yazmamışsın.Bence sizin biraz kafa dinlemeye ve toparlanmak için zamana ihtiyacınız var hemen boşanayım deme.Gerçekten bu adam iyi bir baba iyi bir eş mi diye iyice düşün.Bence çocuğunun altını değiştiren bir babaya can kurban yani benim eşim iyi bir babadir yine de iki çocuğumuz var bir kez olsun bebeğin altını değiştirdiğini görmedim ve eşime hiç tokat atmadım o kısmı  okurken biraz şok oldum diyeyim. :D

(3,895 puan) tarafından
Anladim seni bir keresinde benim adamda gözünün onunde ki cocugu yere düşürdü sinir bozucu bir durum.
0 oy
tarafından
Çocuk bu seninde yanında düşebilir tepkin çok ağır olmuş bide böyle bir tatil yapmaktansa evimde oturur bir tas çorbamı içmeyi tercih ederim ben 
0 oy
(118,976 puan) tarafından
cevaplara baktimda hep kotu
0 oy
tarafından
Ooo daha  neler sen heralde  koca gormemisinn
0 oy
(27 puan) tarafından
Kimse buraya kendi kocanizla ya da başkalarının hayatlariyla kıyaslayın diye birşeyler yazmiyo. Ne boş insansınız ya. Hemen linç işiniz gücünüz kıyas 
0 oy
(321 puan) tarafından
Kız birde tatildesiniz duyan kıskanır sizin yaptığınıza bak ☺️
0 oy
(7,812 puan) tarafından
Cok saçma bir tartışma olmuş bence :/
0 oy
(494 puan) tarafından
Şiddete hayır doye millet basbas bagiriyo sen kocana vuruyorsun o sana bu şekilde vursa tepkin ne olur ayrıca otelde bu kadar bağırmayın ne gerek var sem bagirdigin için esin sana bağırmış otele götürmüş adam seni tatile bebeğin altını değiştirmiş daha ne yapsın 11 senelik evliyim daha ne bi tatil gördüm esimden ne de bebeğimin altını değiştirmek gördüm ayrıca ben eşime senin bu yaptığını yapsam kan çıkar resmen vqlla helal olsun  hemen hazırsınız boşanmaya 
(494 puan) tarafından
Hoc kimsenin hayat standartı bir değil o zmn ne buraya yazıp ağlıyorsun adamda seni döverse alirsın ağzının payını buraya soruyorsan her yoruma açık olacaksın buraya soru sorduğun zman beni ilgilendirir cvp da veririm istediğim herseye Buda seni ilgilendirmez işte senin gibi insanları başlarına çıkaran erkekte suç bu konuda çok haklısın
(494 puan) tarafından
Bir rezil varsa tam olarak o sensin ben istediğimi yazarım demedim  önce okumanı düzel istediğim posta cvp veririm dedim ayrıca kadın düşmanı değilim sana empati kur diyorm o sana vursa tepkin ne olurdu adam sana vurmadığı halde adama saldırmışsin resmen elestirye  gelemiyorsun yazma buraya ben bugüne kadar kimseye kırıcı yorum yapmadım ama sen gerçek ten aşşşşiri terbiyesiz bi insansin ayrıca agzinj toplayacak olan sensin rezilliği nj şu postu okuyan herkes gördü yaptığın yoruma baktimda hiç de normal değilsin Allah sabır versin eşine bencede  bosan kurtulsun senden bi an önce öfke problemin var senin kötü bi yorum yapamdigim halde saldirdin pessss
0 oy
tarafından
ilişki danışmanıyla kısa sürede toparlanılır gibi geldi bana

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 736 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 260 göst.
6 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 366 göst.