+1 oy
172 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar merhaba. Eşim gece çalışıyor sabah eve gelip öğleden sonra uyanıyor. Uyandığı gibi bilgisayarın badina geçiyor ve ise gidene kadar kalkmıyor. Konuşmayı denedim olmadı kavga ettim olmadı artık gerçekten bıktım nolur akıl verin bana iki çift laf etmiyorsun benimle diyorum hiç umursamıyor napicam ben 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,525 puan) tarafından
Yani sana zaman ayırmak zorunda adam akıllı konuşalım de tekrar al karşına konuş bence canim 
-Reklam-
+1 oy
(240 puan) tarafından
Ayni bnm eşim ya. Eşim bile demek istemiyorum. Sürekli telefon ile oynuyo tik tok izliyo . Başkalarının hayatın bakıcam derken kızının hayatını kaçiriyo en güzel zamanlarında ilgilenmiyor kızı ile
0 oy
tarafından
benimkinde vardı o huy, ama o dönem işsizdi. . tartıştım .sonra işe başladı bıraktı şükür 
0 oy
(5,844 puan) tarafından
Al bilgisayarı çık balkona deki ya bunu atıp kıracam yada sen artık kendine çeki düzen vereceksin bak nasıl düzeliyor. Benimkide aynıydı böyle çözdüm.. 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
4 sene çektim bu durumu nazar degdirmeyim 6 aydır bıraktı oynamıyor çaresini bulamadım iyi söyledim olmadı kötü söyledim olmadı kendi haline bıraktım o da sonra oyunu bıraktı
0 oy
(133 puan) tarafından
Kelin merhemi olsa hesabı oldu
0 oy
(179 puan) tarafından
Benim eşimde de aynı sorunu yaşadık . Seni aşırı iyi anlıyorum aşırı. Gerçekten evlilik bitmiş gibi bir şey oluyor . İnsan ergen bir çocukla yaşıyor gibi . Ben delirip bilgisayarı aşağı attım . Sonra bir durgunluk gelmişti . Sonra telefondan başladı. Sonra annemin evine gittim öyle öyle seneler sonra bırakmış oldu ama çok zor bir süreçti. 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Aynısı bende de var ben artık saldım umursamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 134 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Perikiziii (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 356 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 264 göst.