0 oy
559 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hadi bu sefer de görümcenizin ve eltinizin dediği en tuhaf şeyleri yazın

30 Cevaplar

+2 oy
(3,739 puan) tarafından

Sen benim kardeşimle gezip tozuyorsun dedi :ermm:

tarafından
Pardon!!!!! Komşunun karısı mı gezecekmis  kardeşiyle:)
(3,739 puan) tarafından
Sanırım öyle :)) al sen gez dicektim de demedim
(119,349 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(7,036 puan) tarafından
Hahahha koptum buna
-Reklam-
+2 oy
(4,089 puan) tarafından
Görümcem eltim yok 
(10,411 puan) tarafından
Ne şanslısın bee artırıyoruz seni
(1,776 puan) tarafından
Aynen çok şanslısın özelliklede eltin olmadığı için
+1 oy
(119,349 puan) tarafından

götümceler muhattabim degil ;) henuz eltim yok elti adayim var

(7,036 puan) tarafından
Hahahahhaaa sevdos ya yerim
+1 oy
(1,776 puan) tarafından
Eltimin kendisi tuhaf hangi birini diyeyimki. Ama aklıma şu geldi. Yeni evlenmiştim birkaç günlük daha. Onlara gitmiştik bayağı kalabalıktı eltimin teyzeleri, dayıları, yengeleri,  benim kayınvalidem görümcelerim. Gözüme güneş vurdu oturduğum yerde uykum geldi dedim. Eltimde o kadar insanın içinde heheehe  gülerek yeni evlilerin gelir öyle uykusu dedi. Kayınvalidem ve herkes tip tip baktı birtek kendisi güldü dediğine.  
tarafından
Ay buyuklerden biri dese hanı alıcam buyuktur aklı sıra takılmış dıye ama eltın hemen hemen senle yaşıttır o kdar ınsanın ıcınde ustelık erkekler de var ne ayıp gerızekalı aklınca bısı yaptıgını sanmış
(1,776 puan) tarafından
Evet canım bir de öğretmen kendisi :)
tarafından
Böyleleri kımseye bısey ogretmesın ya zira daha kendılerı  egıtımlerını tamamlasalar da ogrenımlerını tamamlayamamıslar
(1,776 puan) tarafından
Öyle vallahi
0 oy
(1,634 puan) tarafından
9 haftalık hamileydim bebeğimin kalbi durmuş kürtaj oldum ister istemez küçük veya büyük farketmez evlat bu çok üzüldüm günlerce ağladım görümcem demis küçücüktu zaten bukdr abartmanin manası yok sen nasıl bir insansın vicdansız örümcek görümce 
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Görümcem kızımın dogumunda bir gece yanımda kaldı ama sürekli uyudu hemsiler görüp yardım ediyordu.bi ara bebek çok ağladı abla uyan çocuğu versene agliyo dedim yataktan doğruldu hı niye agliyoki dedi ama dizelerde olur ya ***** tipler öyle sordu bende şaka yapiyo sandım bilmem acikmistir belki dedim baktım gulmeyince anladım ciddi ciddi sormuş 
(17 puan) tarafından
Ahahaha gülsem mi ağlasam mı bu nedirrr o niye kalmis senin yaninda yaa offf :D
(3,619 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum ki resmen dinlenmeye uyumaya gelmiş yanımdaki kadının annesi daha çok yardım etmiştir yani
(3 puan) tarafından
Bende noldu biliyo musun hastaneden eve geldik akşama doğru akşam herkes uyudu görümcemle kaynanam yanımda kaldı daha iki günlük sezeryanlıyım onlar vurdu kafayı yattı bebek için hep ben kalktım ağrım vardı ama ikisi mübarek anca uyusunlar diğer gün akşama kadar uyudu ikiside düşün bak akşamdan diğer gün akşama kadar uyudular akşam kayinbabam geldi yemek istedi kaynanamda bütün gün bebek pışpış ladık çok yorulduk yemek yapamadık demesin mi kendi kendime bu kadın rüyasında mı baktı dedim inanamadım
0 oy
tarafından
Bu çocuk senin yüzüne hasta oldu. Üç kuruş un peşine düştün  götürmedin demişti ben şok olmuş tum :/
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Eltim yok şükür 

Görünce ise hepimiz annemizin b.okunu yiyelim demesi
(7,768 puan) tarafından
Afiyet olsun demedin mi
(7,959 puan) tarafından
Hakkaten yaa niye öyle demedim o an ofkelendigim için şey dedim sen ye niye hepimizi katiyorsun
(7,768 puan) tarafından
Bi dahaya aklında bulunsn:D
(10,411 puan) tarafından
Hahaaah bu çok komikti ama
(7,959 puan) tarafından
Aynen yazdım bı kenara
0 oy
(3 puan) tarafından
Eşim kızıma kızmıştı bende kızmadan çağır gelir kızınca korkutugu için gelmez dedim görümceme abisinin gözüne girmek için sen karışma o onların arasında demişti bende biri kocam biri kızım asıl sen aramıza girme dedim eltimi hatırlamıyorum ama kaynanam sezeryanla doğum yaptığım için anneme kim olsa boşaldı demişti zır cahil bi keresinde kızımı severken iyiki bunu dogurmusum dedim sen doğurmadin sezeryanla oldu demişti ve bunları dedikten sonra kızı Sezeryanla doğum yaptı eşime dedim ben hakkımı helal etmiyorum diye
(17 puan) tarafından
Bu nasıl cahilce bir konuşma nasıl geri kafalık Allahımm kafayı yiycem yaa Allah size bol bol sabır versin cekilcek dert degil
(3 puan) tarafından
Bende artık çekmiyorum zaten eşimle bugün tekrar konuştuk sana nasıl davranıyolarsa sende öyle davran eğer üzülüyosan moralini.bozuyolarsa gitme onlara evinde otur boşver dedi
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Kaynanama anne demiyorum, diyemiyorum ağzımdan çıkmıyor. Seslenmem gerekirse saçmalıyorum bişeyler. Görümcem anne demek zorundasın demişti. Niye zorundaymışım demezsem öldürür müsünüz dedim  ?
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benım de ortanca gorumcem demısti bir bebege sahip cıkmıyor sun demısti bende bisey diyemedim canım yanıyor du ama hala aklımda eltim saf kımseye gucu yetmez laf soyleyemez benden yuz bulmuş gecen cocugu bana wer sen bulasıga yardım et demıstir seninde gucun bana yetiyor dedım yapma bozarım seni dedım sustu gıttı 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Benim götümce abim hep senle konuşuyor sohbet ediyor bizle konuşmuyor demişti :D napiyim canım konuşun sizde sanki ben konusturmiyorum
tarafından
götümce ahahahaha ha agah :D Allah ıyılıginı versın kız kahkaha  attım yemınle
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Eşim çamaşır bulaşık yemek yaparken gördü ayağıma çorap giydirdi doğum yaptım zaman evi 56 etti gitti tek doğum yapan sn misn diye çatladı ilgi gösterdiğini görünce bana.e napim snn herifin de sana yapaydi bn mi tuttum elini
0 oy
(520 puan) tarafından
Görümce görümce görmeyeyim ömrümce diye boşa dememişler. Her bir kelimesi tuhaf kıskançlığından hasetinden ne yapacağını şaşırıyor abi delisi manyak,

Ayni yastayiz neymiş ben calisiyormusum kendi arabamı almışım maddi durumum iyiymiş abisi bana karismazmis o bi oje bile surememismis. Abisinin benden önceki sevgilisi daha tatlı dilliymis herkes onu cok sevmismis 

Daha bir sürü şey yazarım da kendi de buraya üyeyse anlar diye susuyorum :D
tarafından
Demekki  abisi kardeşini biliyormuş da yaptırmıyor mis
0 oy
tarafından

Vallahi hiç biri de tuhaf bir şey söylemedi bu zamana kadar :D

0 oy
(3,137 puan) tarafından

Benimki de ben yeni doğum yapmıştim bebeğimi yeni uyutup tam oturdum baktım bağıra bağıra geliyor çocuğu sevmek için bende yeni uyuttuğumu söyledim uyansinn sev dedim birde yeni doğmuş bebek nasıl sevilir onu da anlamadım ama yine de uyansın öyle sev dedim kapıyı çarptı çıktı gitti üç gün benimle konuşmadı ben mi lohusaydim omu çözemedim birde bayram için tatlı yapacaktı yardım et bana dedi ben yeni doğum yapmıştım yine yorgunum dedim diye yine benimle konuşmadı sanki çokta umrumdaydi :D

0 oy
(3,141 puan) tarafından
Eltim de yok gorumcemde. Ama kaynanam 10 tane elti görumceye bedel. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yeni sezeryan olmuşum oğlum yogunbakimda kalbi kırık üzüntülü yorgun Bi anneyim eltim beni arıyor Bi otobüs millet bana kahvaltıya gelecekmiş haber veriyo bende dedim buyurun gelin hazırlayın sizde yiyin bende yiyeyim dedim ama erken gelin ben saat 1 buçukta hastaneye bebeğimi emzirmeye gidecem .

Bu başladı saçmalamaya biz evdeyken senin hastaneye gitmen ayıp olur gitme bebeği emzirme Dr lar diyoki mama vermek daha sağlıklı gitmene gerek yok tabi ben kapak yapmıştım Buda sinirlendi kimse bize jahvaltiya gelmedi sal.ak şey 
tarafından
Ay su duyduklarım gerçek olamaz ben o telefonu ona monte ederdim
(10,411 puan) tarafından
Maalesef ki gerçek daha neler varda  bunu yazdim
0 oy
(785 puan) tarafından

En şanslı benim hahahaaa görümcemde eltimde yokkk:D

0 oy
tarafından
Kiz cocuklari babalarinin yaninda gulmemeli konusmamali babalariyla mesafeli olmali fln demisti bende hee elin erkeginin yaninda gulmeli deme evt haklisin demistim o zamanlar sevgiliydi bunlar ve kapak olmuştu

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 731 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Citipiti (2,526 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 990 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 730 göst.
0 oy
44 cevap 407 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,599 cevap

34,887 kullanıcı

...