0 oy
219 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,366 puan) tarafından

Kızlar çirkin değiliz fakiriz 

image

image

9 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış halı bence daha masum
(2,366 puan) tarafından
Doğallık çok güzel ama kadının sanki hali çok güzel ya çok beğeniyorum fiziğini felna
-Reklam-
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kadının yeni doğum yaptığı fotoyla özenip hazırlanıp TV ye çıktığı fotoyu karsilastirmak saçma 
(2,366 puan) tarafından
Canım burnudami doğumdan göz şekli hepimiz doğum yaptik
(3,127 puan) tarafından
Estetik yaptırmış olabilir de ilk fotoya bakıp estetiksiz cirkinmis diyemeyiz ki yeni doğum yapmış ayrıca o halde bile çirkin durmuyor
(2,366 puan) tarafından
Pardon kim dedi ki?
(3,127 puan) tarafından
Çirkin değiliz fakiriz yazmışsın?? Postuna bir bak
(2,366 puan) tarafından
Ben estetik farkından bahsetmek için söyledim kadın çirkinmiş demedim çirkinde demedim
0 oy
(572 puan) tarafından
Ne alakasi var peki bu fotografla ? Bende lohusayken daha beterdim 36 kilo verdim cok değiştim. 
(2,366 puan) tarafından
Canım bende ilk doğumda 30 kilo almıştım ama burun göz yapısı dudak sence aynimi
(572 puan) tarafından
Assadaki fotografda shop var çünkü canim
(2,366 puan) tarafından
Shop mu daha neler kadının ekrandaki halindrdemi bütün fotolarindada mi Shop var takip ediyorum kadını biliyorum da canlıda gördüm  Bi seminerinde
Üstelik kadın estetik yapmakla uğraşmayp gerçekten Shop mu uyguluyor her dkk
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Yeni dogum yapmış halı normal demişler arkadaşlar ama burun estetik dudak dolgu dişler yapılmış yani baya bir estetik işlem görmüş. Bunlar anlayıp sayabildiklerim
(2,366 puan) tarafından
Ay ne oyleee
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Yukaridaki de çirkin değil ve besbelli hazırlıksız çekilmiş bi fotoğraf ki öyle olmasa bile insanlari çirkin ya da güzel diye ayirmak bize dusmez
(2,366 puan) tarafından
Ben Bundn bahsetmiyorum en üsteki yorumlarım bakarsanız kadını beğeniyorum zaten ama Bn estetikten bahsediyorum
0 oy
tarafından
Biri doğumdan sonra bir profesyonel makyajlı hali. Profesyonel makyajla estetik olmadan bile zaten çok farklı oluyor insanlar. İki resmin kıyaslanması bence çok mantıklı değil.
(2,366 puan) tarafından
Bence iki resme de bakıp estetik olmadığını söylemek dahada mantıksız bariz şekilde belli hersey ne diyeyim valla
tarafından
estetik olup olmaması kısmını tartışmıyorum. Olabilir de olmayabilir de. Ama kıyaslama yapılacaksa ikisi de doğal foto ya da ikisi de makyajlı olmalı.
(2,366 puan) tarafından
Anladim
0 oy
tarafından
Yani doğum yapmış açı farklı yine de çirkin değil ilk hali makyajsız ayrıca ve evet estetikli de güzel
(2,366 puan) tarafından
Ben zaten kadını beğeniyorum takip ediyorum bu arada kadına çirkinde demedim estetik farkını söyledim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
kiz burnu kirip tekrar insaa etmisler mubarek
(2,366 puan) tarafından
Yok canım ne estetiği açı farkı doğum yapıyor ondan, avukatlarının söyledikleri
(4,152 puan) tarafından
o burnu hangi  acidan cekersen cekk ayni cikar bacim. aksini soyleyende shopsuz resim cekemeyenler bence
(2,366 puan) tarafından
Aynen öylee jdjej
0 oy
(119,331 puan) tarafından
ustteki daha iyi    
(2,366 puan) tarafından
Ben kadını zaten çok beğenirim fiziğini felna ** a bariz fark var tabiki ama çirkin değil tabiki parayla dahada güzelleşmiş bence

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 238 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 289 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 349 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Blueocean (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Masaldiyari (407 puan) tarafından soruldu

379,923 soru

11,373,125 cevap

34,855 kullanıcı