0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar ben karşımdaki kişiye değer veren beni sayıp sayani asla unutmayan ve değerin karşılığını fazlasıyla veren biriyim ama bir durum karşısında baktım ki bana  kuzenim değer verilmemiş  neyse konu konuya geldi bunu normal saygılı bir üslup la söyledim yani insan değer verdiği kişiden değer bekler gibi sözler söyledim bana hak vermemek için elinden geleni yaptı mesela ablası ona hak veriyor ama ondan hariç 3 kişi bana hak verdiği halde yaptığı davranışı kabul etmedi 

Neyse baktım kendisi değil ablası 1 gün sonra WhatsApp durumdan herkesi hak ettiği yere koy ederi kadar değer ver vs... Bir sürü durum yapmış hem suçlu hem güçlü misali bu durum karşısında çok öfkelendim insan nasıl olurda bu kadar bencil olur ne yapmam gerekiyor çok sinirliyim ...

5 Cevaplar

+1 oy
(48,690 puan) tarafından
engelle sende görme yada hic unursama sende neseli guzel seyler paylas 
(220 puan) tarafından
Böyle bencil insan ya sonra demezmi bak haklıydım susturdum
(48,690 puan) tarafından
kendinide paralasan anlamaz ki bosver takmiyo gibi davran o kudursun
(220 puan) tarafından
İşte aklınca laf soktum sustu işte der
(48,690 puan) tarafından
desin
-Reklam-
0 oy
(633 puan) tarafından
Hiçbirşey yapma. Sende durumuna aynen öyle yaz sende durumuna. Sonra kendi hayatına dön
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bas engeli gitsin
0 oy
tarafından
Ay en sinir olduğum şey sosyal medya üzerinden laf sokmak Ulan ne diyeceksen karşıma geç öyle de 

Sende  hakkettiği şeyi yp engelle gitsin 
(220 puan) tarafından
Ben ne güzel söyledim yüzüne kabul etmediler benim gibi demezler anca söz paylaşırlar
0 oy
(888 puan) tarafından
Ne kadar umursarsan o kadar kendini bir şey zanneder umursama hic görmezden gel yokmus gibi davran.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 502 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 248 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Alaska (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 319 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tevafuk (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 278 göst.