0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (854 puan) tarafından
kizlar kizim olucak ben en basta esimle anlastim kiz olursa ben oglan olursa sen koy die kaynanam kaynanamin annesi esimin teyzeleri tutturmus tek oglan annesinin ismini koy diye ben buglem sare koyucam tutturdular hacer koy diye esimde diyo sen bilirsin ne zaman bir araya gelsek hep ayni sorun ismi hacer olsun en basta soyledim ben once kaynanama dedim anne senin adini koyimmi istermisin diye yok dedi sonra nenim anneme dedim anne senin ismini koyimmi diye o da kaderi benzer kizim yok dedi dedim iki annemin adini koyucam hacer hatice onada yok dediler sonra buglem sare dedim simdide herkes tutturmus hacer koy diyo bende ben en basta dedim yok dediler koymam diyorum ha bire baski yapiyolar tek oglan loy ne olacak diye ben kararimi soyledim ama anlamiyolar bu baskilarla iyice depresyona giricem artik napabilirim bu konuyu kapatmak icin sıkıldim artik iyice

30 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından
Buglem Hacer koy geç :)) 
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Koy diye isteyince insanın hiç koyasi yok zaten teklif edip istemişsin yok demişler sen bildiğini koy bosver
0 oy
(315 puan) tarafından
İsim konusu çok can sıkıcı maalesef 2 haftadır aynı şeyi yaşıyorum 2.isim konuldu çocuğuma benden habersiz annesi benim ben doğurup ben büyütüyorum anlamıyorum diğer herkes nasıl bu hakkı kendinde buluyor bencillik başka birşey yok
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Ya tahamul edemiyorum su insanlara ya arkadas size noluyo annesi babasinin hakki sjz kimsiniz ki karisiyosunuz utanmadan bir e baska isimmi yok niye illa kaynana kayinbaba anne baba ismi ne alaka ya inan akil mantik erdiremiyorum bu insanlara
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Eşimn babanesi tutturdu Fatma Betül koy dye valla çk istiyorsan doğur koy ben kızma bu adı vermicm dedm geçtim knra çnkü ben net insanımdır kırarım ama içim raht gezerim sonçta benm hayatım benm karrlrım kmseye laf düşmez 
0 oy
(8,320 puan) tarafından
Aman kuzum ne düşündün bu kadar kendı ismini koy yeter.
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Açıkçası bunun kadar saçma bişey bilmiyorum. Neden bebek olunca isimleri olsun diye tuttururlar. Çok mukemmelermis gibi sjsjsjsjsj ben kimseye sormadım bile direk isim düşündüm gebelik boyunca o isimle seslendim. Bu konuda herkese *** yemek düşüyor 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Nıye koyuyorsun kı yanı yanı annelerin adını bu nasıl bı mantık allah korusun ölur oda belki yanı ama ne adını yasatıcan onunda adını annesi babası sewerek ve dusunerek koymus sızde oyle yapın 9ay bosuna mı karnında tasıdın bırak guzel bı adla yasasın koyduğun isimde guzel takma ben niyetlendim dedım de yer 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
bende kayinvalidrme sormustum oda yok demisti bende kendime gore isim buldum zümra kodum sonra daha kizim dogmadan kaynnm elif bnm ismimi koymak istemiyo demis esime delirdim resmen yalanci pislik esimde dedi sen istegini koy ikinci kizimiz olursa o zamn koyariz ama bn goze alamadim ayse zümra koydum ama bir kere bile ayse denmedii dedirtmedim kaynnnm ve tarafi da dahilll. iyikide boyle yaomisim cunku 3 kizim var☺☺
0 oy
(2,607 puan) tarafından
Canım benim çocuk senin cocugunanneyle baba koyar ismini bende hamileyken. Cinsiyet henüz belli değildi eşimin ölen abisinin ismi hasanmis görümcem dedi oğlun olursa ismini Hasan koyacam dedim yok abla istemiyorum sağolsun anlayisli daha da karışması kayınvalidem dedi Hande koysun kendi çocuğu siz karismayin smdi kızım oldu Miray ismi oğlum da olursa ilerde eşim yine dedi Hasan koyacam bende yine hayır dedim başka isme karar verdik ☺️ eğer birgün olursa oğlu Miraç koyacağım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 290 göst.
0 oy
1 cevap 85 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 492 göst.
0 oy
7 cevap 238 göst.

379,679 soru

11,365,565 cevap