+1 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (1,947 puan) tarafından
Bazilaro zorla felan kapanıyor ya ama içten istemiyorlar o daha kötü.bende kapanmak istiyorum ama ole tunik pantolon delan değil direk ferace şeklinde ama korkuyorum günaha girerim diye çünkü makyaj yapmasam bile oje sürmeyi elbiseyi giymeyi seviyorum içimde kalır kapanmasaydim sunlarigiyerdim şeklinde diye düşünmekte istemiyorum ya sizlere ne vesile oldu kizlar birden mi kapandiniz

62 Cevaplar

0 oy
(605 puan) tarafından
Açıkların giyimi çok kolay insan özellikle yazın keşke diyor en azından ben ama saçının telini bile bir erkeğin görmesi günah öyle giyinecegime giyinmeyiveririm yani 
-Reklam-
0 oy
(11,490 puan) tarafından
Bende kapanmak istiyordum ama aklımda senin gibi düşünceler vardı makyaj değil de giyim konusunda evlendim eşim zorladı nisanliyken başlamıştı bi anda kapandım ilk zaman zorlandım kot falan giyiyordum hatta tunigin altına zamanla kotu da bıraktım bu da benim isteğim oldu tabi pişman değilim kapandigima 
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Fransa'da yaşıyordum kendimi bildim bileli istiyordum zaten, orada da iş sorunu vs oluyordu başörtüsü ile iş bulmak zor. Bende nişanlıydım Türkiye'ye gelin geleceğim dedim fırsat bu fırsat kadir gecesi kapandım :D
0 oy
tarafından
Hic bilmiyorum hangi kafayla hangi dusunceyle kapandim. Pisman değilim ama kapalida değilim başim kapali sadece giyimim islamiyete uygun değil maalesef. Baski altinda da kalmadim annem akrabalarim hep acik eşim bile sasirdi kararima ama saygida duydu,bu aralar nefsimle mücadele halindeyim zaten hayirlisi bakalim..
0 oy
tarafından
Önce namaz kılmaya başladım buna da rahmetli babannemin yaptığı namaz başörtüsü vesile oldu sonra her gittiğim yere elbise ve başörtü götürmek zorunda kalıyordum namaz kılarken giymek için açık gezip namaz kılmak da tuhafıma gitmeye başladı ve kapandım 
0 oy
tarafından
Kendi isteğim ile kapandım kuran kursuna gidiyordum 4 sene eve gelince açılıyordum bir gün eve yine geldim çıkarmadım o gün bugün kapalıyım feraceli olarak asla feracemi çıkarmadım çıkarmakda nasip olmasın 

Eğer içinde kalacak kapanma sen bilirsin
0 oy
(678 puan) tarafından

Kendi isteğimle kapandım ve seneler önce ferace almıştım çok hoşuma gitmişti açıktım onu Aldığımda tam hatırlamıyorum ama 2 Ay falan durdu öyle birgun dışarı çıkacaktım ve Dedim ki bu kapıdan başı kapalı çıkacam çıkış o çıkış çok şükür açılma isteği falanda hiç olmadı ferace vesile oldu bana <3

0 oy
(374 puan) tarafından
Tabiki dayilarim zorla kapattılar her ortamda laf söylerlerdi simid kızlarına sesi bile çıkmıyor sesi bize çıkardı şükür kapanmisim diyorum ama kendi isteğimle kapanmak daha iyi olurdu
0 oy
(486 puan) tarafından
Valla ben hep düşünüyordum ama youtube da sözler köşkünün tesettür videosunu izledim akşam ve sabahına eşime kapanacağımı söyledim ve kapandım birden oldu çok şükür Rabbim nasip etti ve gönlüme çok sevdirdi ilk başlar epey zorlandım 6 ay kadar sonra yalnız başıma aştım bunu da şimdi o kadar huzurluyum ki anlatamam
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Kur'an kursuna gittim yatılı. Kursun sahibi olan büyük hoca aynı zamanda akrabamizdi halam geldi beni yanlarına çağırdılar sonra öyle konuştuk. Sonra hocam bana burdan örtülü çıkacaksın dimi dedi bende evet dedim o gün bugündür ortuluyum çok şükür
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Eşim vesile oldu elhamdülillah iyiki kapanmisim. Baya açık biriydim dekolte şort falan ama ilk zamlar kapanınca utanirdim şimdi  milyonkere çok şükür darısı isteyenlerin başına 
0 oy
(24 puan) tarafından
Umreye gidip geldikten sonra kapanmıştım 
0 oy
(7,271 puan) tarafından
16 yasimda tesettur ayetini anlayinca çarsafa girdim elhamdulillah❤❤❤

Daha oncesi aile baskisiydi ve aciyordum bazen zaten o zaman sadece basimi kapatiyormusum tesettur degildi o
0 oy
(3,847 puan) tarafından
Bi gece rüya gördüm.  Birseyden kaçıyordum çok yorulmuştum.  Çok güzel bi camiye girdim içi o kadar güzeldi ki ... dışı da öyle.  O rüya beni çok etkiledi . Biseylerden kaçıp camiye sığınmak... hem namaza başlamıştım hemde kapandım 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yatılı kuran kursuna gittim ordan Çıkınca  tekrar açılmayı düşünmedim o vesile oldu
0 oy
(866 puan) tarafından
Lise 2. Sınıfın 2. Hatasıydı evde dv vardı kıyamet ile ilgili izliyorduk ailece orda bir kız babasına baba bana neden Allahın emri kapanmaktır diye öğretmedin diye sitem etti babaıda o yüzden kabir azabı çekiyordu, bende sabah uyandım okula gidecektim eşarbımı taktm şmdi 10 yıldır kapalıyım ferace giymedim yalan yok tunik pantolon benm evdede kısa giyinirm yine :) 
0 oy
(399 puan) tarafından
Ben kendim istediğim için kapalıyım  ama bu olayı duyunca çok etkilenmiştim belki sende etkilenirsin kadının birinin çocuğu olmuyormuş demiş çocuğum olsun 3 kişi ile zina edicem rabbim nasip ediyor hamile kalıyor sonra dediğinin farkına varıyor çok büyük bir yanlış yaptığının  zamanı en büyük alimine soruyor o da diyor ki 3 ayrı saç telini 3 farklı erkeğin görebildiği yere köy aynı şey diye ben bunu duyunca çok etkilendim çok dikkat ederim rabbim doğru yolundan ayırmasın inşallah kapanirsin cnm 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende 14 yaşındaydım bi sabah ise gidicektim anneme basım acik gidim mi diyemedigim icin tülbent takip gittim etek giyipte o günden sonra kapalıyım ve hic pantolon giymedim 7 sene oldu iyikide kapalıyım 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İçime sevgisi doğdu ve 1 hafta evden çıkmadım kararımı verdm kapandım yazın sicagiydi ama içine o sevgi gelince fark etmiyo 
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Eski sevgilim kapansana dedi kapandım ayrıldık :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 313 göst.
18 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Azra05 (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 552 göst.
+2 oy
13 cevap 177 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,675 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 267 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,986 puan) tarafından soruldu

382,851 soru

11,460,376 cevap

35,046 kullanıcı

...