+1 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde (1,947 puan) tarafından
Bazilaro zorla felan kapanıyor ya ama içten istemiyorlar o daha kötü.bende kapanmak istiyorum ama ole tunik pantolon delan değil direk ferace şeklinde ama korkuyorum günaha girerim diye çünkü makyaj yapmasam bile oje sürmeyi elbiseyi giymeyi seviyorum içimde kalır kapanmasaydim sunlarigiyerdim şeklinde diye düşünmekte istemiyorum ya sizlere ne vesile oldu kizlar birden mi kapandiniz

62 Cevaplar

0 oy
(28 puan) tarafından
Marketteydim dışarda iki tane cübbeli adamın beklediğini farkettim neyse alışverişime devam ettim işim bitince çıktım hemen  yanıma geldiler yere bakarak ey Müslüman kardeşim Peygamber efendimiz dinimizde kapanmayı emretmiştir dediler ve gittiler çok tuhaf hissettim kendimi tabi o zamanlar üniversite sınavına hazırlanıyordum dershane için şehir dışındaydım ve yurtta kalıyordum yurda gittim kapanmaya karar verdim ve kapandım aradan bir hafta geçti baktım yine karşıma çıktılar kıyafetlerim dardı bu defa yine yere bakarak ey Müslüman kardeşim Peygamber efendimiz dinimizde bol ve geniş şeyleri giymeyi buyurmuştur dediler ve gittiler yurda döndüm pardesü giymeye başladım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 313 göst.
18 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Azra05 (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 552 göst.
+2 oy
13 cevap 177 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,675 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 267 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu

382,713 soru

11,457,705 cevap

35,039 kullanıcı

...