0 oy
1,176 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (19 puan) tarafından
Kizlar zayifim okadar da degil ama hic kalcam yok ya cok uzukuyorum kapali biriyim ama bikini bile giyince bana yakismoyor bir erkek de goz zevki ister esim su zamana kadar begenoyorum fizigini demedi bakoyorum internette hep fizigi poposu genis kizlarin videosuni izloyor acaba nasil kalca genisletebilirim sguat denedim cok zor ya braktim ama bende esime karsi biraz popom iri gorunsun istiyorum yazin ortasindayiz sirf 2 3 tayt giyyom esofmanin altona buyuk gorunsun diye gozu kaumasin dsariya napim nasil giysinsem basenleri buyik gostermek icin bana daha once saka arasinda popon nenkadar kucik demisti cok utanmistim

43 Cevaplar

0 oy
(4,668 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Zor da olsa squat yapacaksın,kalça egzersizleri yapacaksın ama kocan için değil kendini güzel hissetmek için.
-Reklam-
+9 oy
tarafından
Eşin best model mi peki? Kadının da göz zevki var. Bir biscolata erkeği mi eşin? Lütfen kendinizin, değerinizin farkına varın. 
(19 puan) tarafından
Haklısın aama bu sefer bende olmayan sey esimle dsari ckinca kiskanclik basliyor bende yok onlarda var mantgyla huzurumu bizuyorim
(1,371 puan) tarafından
Aynen öyle valla beğenmeyen defolsun gitsin büyük gotlu karı bulup götünü yesin ben çekemem öyle
tarafından
Eşinde olmayan da başkalarında var. Herkes tek tip olacak değil. Birbirinizi olduğunuz şekilde sevmelisiniz. Sen Kim kardashian kaasına sahiptin evlenince mi yok oldu ki tribe giriyor. Boşver Allah aşkına. Ayrıca sorun basen değil eşinin aç gözlülüğü. Milletin videolarına bakmak nedir yani?
(19 puan) tarafından
:( haklisiniz
+3 oy
(548 puan) tarafından
Bence sen popomu nasıl buyuturun diye değilde internette böle videolara bakan adamın ahlakına çözüm ara o nasıl bır eş milyonlarca kadın var her biri birbirinden farklı hangi biri olabilirsinki ? Seni sevmeli 
(1,975 puan) tarafından
Aynı şeyi diyecektim.. Mesele popo değil erkeğin karaktersizligi.
(548 puan) tarafından
Çok dogru
+2 oy
tarafından
Kocan İnternete poposu geniş kızları izliyor ve sen şuan cıdden popo buyutmeye mı calısıyosun eşinin sana hakaret ettıgı yetmemıs bırde sen kendıne hakaret edıyosun boyle davranarak ınanamıyorum suan
+1 oy
(44,674 puan) tarafından
Evet erkekler basenleri geniş karilardan  hoslaniyo sjsjsjs 
(44,674 puan) tarafından
Bence öle öle sjsjsjsjs
(7,949 puan) tarafından
Senin eşin seni kilolu seviyor diye her erkeği öyle görmen yanlış ama neyse :D
(44,674 puan) tarafından
Ama cidden öle bütün erkekler değil ama çoğu öle canim incecik bel hafif büyük bir basen tum erkeklerin hayali :D Tekrar diyorum hepsi değil ama %70 si bu şekil kuru kemik dümdüz pek tercih etmiyolar :D sjsjsjsj
(1,777 puan) tarafından
Ben bile zayıf kaldığımda eşim bu nedir ya ellenecek biryerin yok diyordu hahah kusura bakmayın ama öyle :D
(7,949 puan) tarafından
Zaten zayıf derken kuru kemikten bahsetmiyoruz :) bazı zayıf kadınlar var hayran kalıyorum vucudlari çok güzel oluyor
+1 oy
tarafından
Hee izlemesinde problem yok senin nasl büyütmendemi problem var . Bacım sen iyimisin eşim izliyo diyosn bide dalga geçiyosn heralde bizimle 
(19 puan) tarafından
Beni yanlis anlamissin dmek istedigim ben nasil buyutebilirim kilo alabilrim esim bendebolinca enazindan izlemez
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Squat en etkilisi galiba canım birkaç hareket daha var yotubea yaz çıkar ismini hatirlayamadim
(19 puan) tarafından
1 ay denedimbgercekten ama olmadi cok uzuliyorum
(1,371 puan) tarafından
1 ay çok kısa bir zaman popodaki kaslar en büyük kaslarimiz diye biliyorum yani minimum 3 ay yapmak lazımki fark görmeye baslayasin
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Bı 4-5 tayt daha giy sen belki büyür. Git takma popo al ya da:))))
(1,695 puan) tarafından
Kız ne diyorsun bu sıcakta ahskjfg
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Kilo alsan büyur belki canım takma popo da var ama o saçma olur adam seni ciplak görüyor yani
(19 puan) tarafından
Ciplak sorun degil giyinik ken onemlj olan mesela esofman giyemoyorum dumduz
(1,191 puan) tarafından
O zaman takma popo al cnm
(19 puan) tarafından
Varmi gercekten nerde satlyor
(1,191 puan) tarafından
İç camasirı satilan heryerde var kuzum evet kuzum var
tarafından
Kiz saçmala beee olmaz o güler dalga gecerrr bencee
0 oy
(916 puan) tarafından

Canım bence takma popu al ele geçsin gece de ışığı kapatırsın:D

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kocana gore hareket etme canim o seviyo diye büyütmek isteme yani çokta kilo iyi dgl bosver
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Ah canım ya erkekler acımasız isilik olursun o kadar da giyme bu sefer hiç bakmaz 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
İnternete hep öyle videolarmi izliyor hey alhim ya eğer çok istiyorsa versin parayı basenlerini biraz büyük şükür eşim öyle bısey ister tabi ama hep der iri kalçaların olsaydı estetikle aldırırdim diye çünkü tesettürlü insan içinn çok zor bisey
0 oy
(119,326 puan) tarafından
utancagina esini utandir sende ona yap aynisini
(19 puan) tarafından
Zamanla olurmu ki dersiniz 28 yasindayim 57 kilo
(19 puan) tarafından
O kadar ilac ictim igne kullandim kilo alamadim
(119,326 puan) tarafından
ben suan 50 kiloyum popomda şekilli popo hareketleri var onlari yap
0 oy
(985 puan) tarafından
Erkekleri memnun edemezsin kalcali olsanda zayıfla der . Hayatını kendine göre yaşa kimseye göre değil 
0 oy
(219 puan) tarafından
Benimde kilom yok ama senelerce masa başı çalıştım 10 saat oturdum kalçamın üstünde ondan sonra bi buyudu sinra biraz spor yaptım iyice sıkılasti ama normalden daha büyük şu şişirlenler gibi annem bekarken kalcandan ver çok göze batıyor derdi ama erkekler farklı bakıyor sanırım afedersin bana ayrı ona ayrı aşık her seferinde dile getirir ilk defa goruyomus gibi hala da vermedim ordaki kiloyu yani heralde çok oturduğum için yediğım içtiğim orda toplandı evlendim o kadar iş yapıyorum 2 dk oturmuyorum ama gitmedi yapısal da olabilir ama dezavantajim avantaj oldu bundan da geçiyor olabilir yolu 
0 oy
tarafından
squad yapabilirsin. push up lı pantolonlar alabilirsin. özel taytlar bile var bunun için
0 oy
tarafından
Videosunu izleyen adam için cabalaman bilemedim
0 oy
(356 puan) tarafından
Bu erkeklerde ayarsız benimkide popon büyük zayıfla diyo en iyisi kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle kalmak
0 oy
(73 puan) tarafından
Hazır gida abur cubur tarzı şeyler basen yapıyor canım benimkide o kadat buyukki keske küçük olsalardı emin ol küçük daha iyi 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 714 göst.
4 Mayıs 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde malefiz bebek (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Esinsonmez (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 476 göst.
3 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 1,909 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...