0 oy
1,908 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim çok kilo aldın biraz diyet yap diyor giyimin çok kötü diyor ben çok kilo aldım doğum yaptım altı ay önce 30 kilo aldım ve kilolar üstüme yapıştı bide yeni evliyim bir buçuk yillık evliyim kilo aldım alalı ne makyaj yapıyorum ne kendime bakıyorum hevesim kaçtı her şeyden. Hesabıma da iyi miktarda para attı kendine bir şeyler al güzel giyin dedi kiloyu da emzirmene mani olmayacak şekilde ver diyor ben de kilo vermek istiyorum ama boğazımı tutamıyorum çocuk emzirnce acikiyorum.  Ben nasıl diyet yapacam kilo vermek için neyapmaliyim bana yardımcı olun fikir verin kizlaar daha önce iradeliydim verebiyodum şimdi veremiyom bacim

62 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Para veriyorsa özel bir diyetisyene başvur gülüm❤️
(4,668 puan) tarafından
Kesinlikle yapacağın en akıllıca şey olur. Hem paran da var.
tarafından
Haklısınız
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım evet eşininde birden dan diye söylemesi doğru olmamış ama 1 senede 30 kiloda baya farkeder canım.

Eşin için olmasa bile kendin için ver kilo çünkü baya çok almışsın. Sağlığınida etkiler.

Haklısın diyet yapmak zor oluyor. Ama bol yürüyüş ve su iç.
tarafından
Aynen katılıyorum uyarı verilecek yani yok arkadaşın yazdiginda
tarafından
Yine 500 ü bulan başlamış yardırmaya  :D
tarafından
Yazım tarzimin sert olduğu doğrudur, herkes gibi canim cicimli konuşmak zorunda olduğumu zannetmiyorum.
Saldırgan olarak görüyorsanız siz fazla hassassinizdir.
tarafından
Eşimle eski sorunları kapattık ve gebelik şekeri tansiyon çıktı kolestazla doguma girdim çok zor geçti bide benim gencligimfen beri yeme sorunum var çok kez kilo alıp verdim bu yizden hamilelikte sanki üstüme yapıştı veremiyorum bu arada uyarı veren ben değilim herkesin üslubu kişiliğidir hakaret edilmedigi sürece sorun yok.
(935 puan) tarafından
Sen zaten uyarı veremezsin canm 500 puan olman gerek
0 oy
tarafından
Akşam 8 den sonra bişey yeme.
tarafından
Yok duru 5 yapalım sjjs
(2,474 puan) tarafından
Aciliktan olsun mu kadın 5 ne yaa :) hahah ben 4 öğün daha yerim yatana kadar
(6,047 puan) tarafından
Saçmalama Esma 6 iyi.
tarafından
Öğlen uykusu çekdim Seval. Sen napıyon❤️❤️
(2,474 puan) tarafından
Ohh yarasinn :) bende öyle oturuyorum acıktım bir şeyler yiyorum
0 oy
(280 puan) tarafından
Vallahi canım eşine diyeceksin ki kusura bakma senin göz zevkin için çocuğumu sütümden mahrum bırakamam

Ya bu adam o kadar Merhametsiz ki bir de veteriner olacak hayvanlara karşı nasıl
tarafından
Kız eski hâlinden eser yok çok şükür değişti eskiden para vermezdi şimdi bin lira para attı bana ondan önce zaten 500 lira atmıştı söylemesi ayıp Yani sürekli harcama yapıyorum romantik davranıyor sarılıyor öpüyor sadece kilomdan rahatsız olduğunu söyledi ki ben de rahatsızım ama veremiyorum gebelik şekeri çıktı hamileliğimde o yüzden bu kadar kilo aldım
(280 puan) tarafından
Düzelmenize sevindim cnm inşallah eskiye hiç dönmezsiniz
(195 puan) tarafından
Kız 1000 liraya ne alabilirsin ki, iki tunik, 1pantolon falan anca  eder, giysi fiyatları da uçtu artık
(280 puan) tarafından
Kapalıysan modaselvime bak uygun orası
tarafından
Yetmezse verir ki ben biraz tereddutte konuştuğum için o kadar verdi alasim yok dedim kilolu olduğum için hiçbir şey almak istemiyorum dedim
0 oy
tarafından

İradeni tut kilo ver araştır herşeyi dene başarabilirsin bence bende eşime diyorum çok kilo aldın biraz zayfla diye bence bu lafa hırslanıp sağlam bir kilo vermen lazım :)

0 oy
tarafından
Kac kilosun kii
tarafından
91 oldum 70 dim
tarafından
Verirsin inşallah canim
0 oy
tarafından
Valla kuzu kendimş bildim bileli kiloluyum sabah kalktığımda pijama mı çıkarıp şort bluz giyiyorm saçlarımı toplayıp rimel maskara sürerim kişisel bakımıma dikkat ederm banyo olsn diş bakımı olsn . Kilolusun die nie kendşne bakmıyosnki 
tarafından
Doğru hiç bakasim gelmiyor ya
tarafından
Sen kendini bildin bileli kilolusun. Dal gibi inceyken birden 30 kilo alıp aynada kendini öyle görmek nasi bi psikoloji anlayamazsin malesef. Insani bunalima sokar ne rimek surersin ne şort giyersin.
tarafından
Kuzu ne alakası var kilolu die nie psikolojisi çöküyo :) allah başka sağlık sorunu vermesin kilo nedir allah aşkına yaşamdan kopacak kDar önemli bişeymi
0 oy
(437 puan) tarafından
Bebeğiim aynı sorun bendede var malesef biizim kocalarımız kendini bir şey sanıyor
tarafından
Kırıcı bir üslupla söyleme de haklı aslında sonuçta yani ben bile kendimi aynada bakınca beğenmiyorum gereken parayı da verdi zayıflarsam güzel bir hediye alacağımı da söyledi hep beni teşvik etmeye çalışıyor kalp kırmıyor ama ne bileyim ya ben boğazımı tutamıyorum özellikle emzirdiğim için
0 oy
(2,286 puan) tarafından
Eşim bana bunu söyleyecek olsa bende kaslı yapılı erkek seviyorum, yap sporunu birlikte bana örnek ol derim. Sanki keyfimizden kilo alıyoruz. 
tarafından
Kendisi zaten çok kaslı fit bir insan spor yapıyor sürekli sağlıklı besleniyor omuzları falan geniş yani sporcu
0 oy
tarafından
Eşine haklı demiyorum kesinllikle ama 1 buçuk yıl içerisinde 30 kilo çok farkeder . Ben 68 kiloyum evlenmeden önce 58 dim o 10 kilo bile nasıl farkediyor . Göze batıyor . Bende kendi kendime bir söz verdim 2 ay içerisinde vereceğim o on kiloyu
tarafından
Doğru söylüyorsun canım ya gebelik şekeri çıktı ya o yüzden fazla kilo aldım bir de tansiyon çıktı hamileliğim zor geçti
0 oy
tarafından
Canım bende yanlış bisey görmedim bende bazen eşime diyorum sakalini kes kas yap seni şöyle görmek istiorum diye hatta o da bana desin beğenmediği bisey varsa diye 

Ne güzel para da atmış online diyetisyenle çalışabilirsin ama boğazını tutman şart sonra kıyafet konusuna gelirsek modaya bak yada tarzını begendigin birinden yardım al 
tarafından
Emzirirken nasıl iradeli olabilirim ki
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Bol sıvı tüket şu iç canim sık ye az ye karbonhidrati azalt ben evleneli 4 yıl oluyor ve hamilelikten önce 10 hamilelikte 20 toplam 30 kilo aldım doğumdan sonra 13 kilom gitmiş şuan bu sıcakta korse kullanıyorum dizden göğüs altına kadar terletiyor ve sikilastiriuor vakit bulabilirsen hafif hareketlerle spor yap ben şuan fırsat bulamıyorum ama başlamak istiyorum 
(11,257 puan) tarafından
Bide eşinden ziyade kendin için sağlığın için ver kilo gerçekten iyi bisj değil görüntüyü geçtim insan kendini taşıyamıyor ben zorlanıyorum şahsen yaşlandım sanki enerjim yok
tarafından
Haklısın ya yürüyüş yapayım bari çocuğu Bebek arabasına atıp yürüyeyim
0 oy
(718 puan) tarafından
2 yasina gircek oglum var ve mecbur diyet yapiyorum ve 13 kilo verdm hala vermeye devam etmek icinndiyet yapiyor esin istoyorsa bogazini tutmak zorundasin esimde bana demisti kilo versen daha iyi olur dha gencsin diye bende yemeyi seviyorum ana mecburum ve bol su icince sutun kesilmez
0 oy
(154 puan) tarafından
Canim eşin için değil kendin icin sağlığın için vermelisin kiloyu inan bende kiloluydum dedim ki kendi kendime aynanın karsisinda bu kilo gidicek çok cirkinlestim giydigim hicbisi yakışmıyordu iki buçuk ayda 8 kilo verdim 4 kilom  kaldı 59 dayim su an inan  özgüvenim arttı hayatından üç beyazı çıkar bol hareket gerisi geliyor bi şekilde maddi durumunda iyiymiş spor salonuna yazıl gerekirse 
0 oy
(137 puan) tarafından
Bol bol su iç. Yemek yemeden önce zeytin ye zeytin iştah kapatır. Daha çok sağlıklı şeyler tüketmeye calis yemek ye yemek zorundasın zaten sadece porsiyon küçültmeye bak bir kere de yiyip doymak zorunda değilsin. Benim bazen öğünlerim 10 bile geçiyor az az sık sık yemeye calis ve bunu hayat felsefesi yap ben yıllardır bu sistemle hic kilomu 60 bilmem ki iri kemikli bir insanim ben. Bitki çayları tüket yeşil çay gibi. Limonu hayatının içine al ben çok tüketirdim..spor yapmaya calis. Kendine bakım yapmaya calis önce kendini sev daha kaç yaşındasın ki kendini bırakıyorsun erkek dediğin şey hikaye insan önce kendini sevmeli kendine bakmalı kendiyle mutlu olmalı senin bir evladın var ve küçük belki başta zor gelecek ama zamanla insanların diyet için yediği seyler senin en sevdiklerin olacak benim oyle. Ben severek tüketiyorum insanların diyette sevmeyip burun kivirdigi şeyleri sende sev. Çünkü vücudumuza karşı da sorumluyuz sonuçta kendine iyi bak iyi ol. Sen mutluysan dünya güzel ve sen bir annesin mutluluk en çok senin hakkın ❤
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşinin seni bakımlı ve istediği gibi görmesi hakkı aksini söylesen de eşine saygı duymayan tiptir. Sağlık sorunu ile alınan kiloya bir sey diyemem fakat sırf boğaz derdinden kilo alınıyorsa oturup düşünmek lazım. Biz kadınlar bayılırız her seye bahane üretmeye. Süte etki eden şeker, hamur işi kızartma değil. Su, dinleme ve sağlıklı beslenme en güzel şekilde süt üretimini sağlar gerisi fasa fiso. Sana tavsiyem diyetisyen desteği alman ve eşine hak vermen. Boyun kaç bilmiyorum ama 30 kilo ciddi bir rakam. 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Acıkınca yemek yerine iç. Su iç meyve suyu iç sıvı tüket kendini kazıkla yani. Emzirenler için güzel detoks suları var netten araştır kendine en uygununu yap. Yemeden kesersen verirsin yoksa veremezsin. Bende çok acıkıyodum ama yemek yerine su içiyodum bol bol zamanla alışıyo vücut ve emzirme de engel olmuyo hemde güzel veriyosun birkaç gün çok acıkırsın ama alışınca sorun yaşamicaksın emin ol. Bide bu süreçte makyajını yap kendine uygun kıyafetler seç mutlu olmaya bak o bile zayıflama yardımcı olacaktır.
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Kız gel beraber zayıflayalım :D

0 oy
(1,986 puan) tarafından
Canım diyetisyene gitmeni oneririm emzirdigin için ona göre liste verir hem aç kalmazsın hem düzenli beslenirsin 

Duzenli uygularsan gider kilolar 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Karbonhidrat tüketme protein ağırlıklı beslen açlığını kuruyemişle falan geçiştirmeye çalış yedikçe yersin kırıcı olmadığı sürece eşe kilo vermesini söylemek bence kötü bi şey değil hatta iyi bi şey bende isterim eşim beni nasıl beğeniyor nasıl görmek istiyorsa söylesin ki öyle yapayım ona da söylerim ayrıca bende ona derim kilo aldın ver şunu giyme bunu giy falan diye 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,176 göst.
6 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ben yoruldum hayat (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 714 göst.
4 Mayıs 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde malefiz bebek (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 377 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,487 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde MimozaCicegi (67 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...