0 oy
710 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (30 puan) tarafından
Öyle böyle degil ya sinirlerim cok bozuluyor.. Hiç bi kiyafetim olmuyo 6 ay oldu doğum yapali ;(( önceden hic gobegim yoktu. Simdi hala hamile gibiyim ;( hic bir yere çıkmak istemiorm bile. Nolcak böyle bilmiyorum ya emzirmesem aksama kadar hic bisey yemezdim de mecburiyetten yemek zorunda kaliorm.. Nasil zayiflicam bu göbeği napcam ya kendimi hic begenmiorm artk 

11 Cevaplar

+1 oy
(141 puan) tarafından
Bende aynı sorunları yaşıyorum. Göbeğim ve Çatlaklar. Evlenmeden önce 56 kiloydum şim70 :(
(2,484 puan) tarafından
Aynıymışız seninleee :/ dolabım dolu ama giydigim kiyafetler 2-3 tane deli oluyorum :(
tarafından
Dugun var herkes gidiyor bende cocugumla evde yalnız kalıyorum sebebi ise koca gobegum ve fazlaliklar .:)
(30 puan) tarafından
Önce 60 kiloydum ve 1.72 boyum var.. Şimdi ise 78 kiloyum:(
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Annelik kolay mı canım.. Icimizde can büyüttük❤  benim de çatlaklarim cok canımı sıkıyor ama ne yapalım.. 
(30 puan) tarafından
Çatlaklar dert deil ya. Hala hamile gibi görünmekten nefret ediorm
(3,695 puan) tarafından
Sezaryen mi  oldu canım  dogumun
(30 puan) tarafından
Evet sezaryan oldum:(
0 oy
tarafından
Karın kaslarını calistirarak eritemez misin kuzum. Benimde en çok panikledigm.konu bu ya eritemezsem göbeğimi diye
(30 puan) tarafından
Valla mekige baslamayi düşünüyorum fayda eder mi bilemiyorum ama
(83 puan) tarafından
Sadece mekikle olmaz canım tüm  vücudunu çalıştırman lazım mekiği 2 gün yaparsın sonra bıkarsın youtub a leslie  yaz o bayanın yaptığı hareketleri hergün yapmaya çalış ben çok faydasını gördüm 20 kilo verdim spor ve diyetle
(30 puan) tarafından
Kac ayda verdin ki 20 kilo? Ve emziriyor musun?
(83 puan) tarafından
5-6 ay içinde verdim emzirmiyor dum o dönem tamamen kendi çabamla verdim hiç doktora falan da gitmedim şuan hamileyim doğumdan sonra tekrar devam edicem
0 oy
(510 puan) tarafından
Bende öyleyim ya 20 kilo almışım doğumdan sonra ne yapsam diye düşünüyorum diyet yapsam süt gider diye diyete yapmicaz 
(30 puan) tarafından
Bende bilmiyorum cok üzülüyorum kıyafetlerimi görmek istemiorum
(78 puan) tarafından
Kizlar diyet yapmayjn ama saglikli beslenin ornek veriyorum kahvaltida bom yesillik kuzu kulagi tere dere otu peynir zeytin haslanmis yumurta slata domates ve 1 dilim tambugday ekmeği yaninada bi rezene cayi hem cok guzel doyuyosunuz hemde uzun süre tok tutuyo. Hayatinizdan hamur isini cikarin bol su ve saglikli beslenmeyle o kilolar kalmiuo
(30 puan) tarafından
Hamur işi hic yemiyorum.. Ekmegi azaltmam lazım
0 oy
(12,773 puan) tarafından

Ayni beni anlatmıştım benimde 3.5 aylik ve  gobegim var suan hic bi kiyafetm olmuyi resmen 70 73 kg lar ciktim yemesem duramiyrum ama yapacak bi sey yok insllah veririz önce  bebegimiz bi buyusun sikma canini benimde kocaman var gibegim 4 aylik gibi yigenim hala bi bebek daha mi var diyo düşün :'(

(30 puan) tarafından
Önce 60 kiloydum..1 72 boyum var.. Şu an 80 kilo oldum ya
(141 puan) tarafından
Bana da eşimin yeğeni yengemin karnında Bi tane daha var diyor :)
(12,773 puan) tarafından
Bende 60 kg idim suan kıyafetlerle  vs 75 geliyorum 165 boyum hadi kg takmam da su gobek cok çirkin duruyo esimde mekik cek diyo tek mekik olmaz ki kg vermem lazim herkes onceden çok zayif old soyluyo az bi 5 10 versem 65 vs geri düşsem incecik dim benimde canım  cok sıkılıyor göbeğimi gordukce
0 oy
(845 puan) tarafından
Bende öyleyim canım 70 kiloyla hamile kaldım 90 kiloyla doğurdum doğumdan sonra 80 e düştüm ama sütüm hiç gelmedi eşimle annem psikolejik baskı uyguladılar yemek  yemiyosun diye sütün gelmiyo dediler sürekli bende yedim şuan 93 kiloyum bende kendimi hiç beğenmiyorum giydiğim yakışmıyo oğlum 7 aylık oldu benden daha kilolar gitmedi napicam bilmiyorum 
(141 puan) tarafından
Sezeryan mı oldu
(845 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşünüyorum allah olmayanlara versin
(845 puan) tarafından
Yok normal doğum oldu
(30 puan) tarafından
Ben sezaryen oldum
(141 puan) tarafından
Gitmesi lazım dı göbeğin
0 oy
tarafından

Ya takmayın kafanıza siz bu halinizle çok güzel annelersiniz ❤️ can getirdiniz dünyaya kolay değil. Bol su için hamur işi yemezseniz zaten hem bol ve kaliteli sütünüz olur hemde yavaş ve sağlıklı kilo verirsiniz.. Sağlıklısınız siz ve bebişleriniz en önemlisi o kilo işide yavaş yavaş sıkıntı yapmayın kendinize olur mu? Bunları diyen ben 71 kiloyum boy epeycik kısa hahahah:D çünkü hamilelik önceki kilomda buydu çok şükür 6 kilo aldım doğumda hepsi gitti. Özümde olan kilolu halime geri döndüm üstüne artısı olmadı. Kıyafette bahaneyle bir iki takım alırsınız 3-5 taksiyle hem bitçenize dokunmaz hem sizede değişiklik olur,yavaş yavaş formunuzada geri dönünce diğerlerini giyersiniz :)

(30 puan) tarafından
Valla zaten 9 ay sisko dolandim hamileyken.. Sonra bi 9 ay daha zayıflamaya harcayinca ömür gidiyo resmen ya. Ne anladim ki.
0 oy
(59 puan) tarafından
4 ay oldu doğum yapalı 56 ile hamile kalmştm şuan 65 kiloyum sadece 2 tane koyafetim oluyor çoğunuda yeni almştm giyemeden dolap bekliyor çözümü spor sanırım oda emzirirkn zor yavrularımız iyi olsun yeter.
0 oy
(105 puan) tarafından
Canım kilomuz seninle aynı :D ben de post açmıştım senin gibi :) benim yavruş 4aylık 20 kilo fazlam var doğurmamış gibiyim. Bebeğim g0zel emmiyor sütü sağıp vermek zorunda kalıuorum çoğu zaman..az yesem sütüm çekilmeye yer arıyor . Temelli mamaya kalıyoruz.. Sonuç olarak bir diyetisyene gitmek lazım sütü azaltmadan nasıl zayıflarız bilmiyorum
0 oy
tarafından
Aynı durumdan muzdaribim 55 kiloydum 75 le doğurdum yine zayıfladım sonra süt için yedim 70  olduğumu farkettim simdi 67 bucugum delirecem yaa hiç kıyafet olmuyor
0 oy
(55 puan) tarafından
Benimde gitmedi kilolar dogumla birlikte sadece 5 kg gitti . 67 ile hamile kaldim 80 kg im suan. İki ogun yiyorum aralarda ara ogun yapiyorum ama gitmiyor kilolar yapisti. 2 ay oldu dogum yapali boyum 1.76 :(

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,164 göst.
6 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ben yoruldum hayat (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 452 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 327 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kubosss35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 419 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu

374,665 soru

11,206,704 cevap

34,509 kullanıcı