0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Eşim sürekli ailesine para veriyor artık çok sıkıldım benim evimde olmayan eşyalar 

Gorumcelerimin ceyizinde kocamın sayesinde 

O para da benim de hakkım var ve vermesine gönlüm razı değil napabilirim 

Çok konuştum ama anlamıyor 

Bizden kısıp ailesine veriyor 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,866 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Borca sok eşini eve birşeyler aldır yatırımlik
(30 puan) tarafından
Elindekiyle yerin şükret
Tamam alalım ama zmanı var diye sürekli beni oyalıyor
Nefret ettim artık
Ailesi istediği zamn para hazır sürekli tartışmasını yaptık ama maalesef
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Kız Allah seni napmaya bende eşinin ailesi sana veriyor diye okudum 4.defada anladım niye şikayetçi acaba dedim senin ve evin herşeyini 4 4 lük yapıyorsa karısma ama sizden kısıp onlara yapıyorsa sıkıntı konuş eşinle benim eşimde yapar elinden geleni annesi babasına diğer abileri de yapar ama bizimde de herşeyimizi 4 4lük yapar o yüzden seslenmem onlar da bu dünyada kalıcı değil yaşlı insanlar 
0 oy
(30 puan) tarafından
Ben gelin olurken getirdigim dışında tek bir taş tabak bile aldiramadım olanı kullan diyor 

Görümcem neler neler aldırmis abisine 

Söyleyince de afedersiniz ailemin bokunu yeme diyor 
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Verecek kadar para bırakmayacaksın biz iki kişi çalışıyoruz o ara borcumuz vardı sıkışığım diye para istiyordu arada faturayı vs ödüyordum sonra bir gördüm hesap dökümünde kardeşine harçlık diye para yollamış bir çektim elimi evden aldığı yetmiyor nerdeyse onlardan borç isteyecek hale geldi :)
(30 puan) tarafından
Görümcem dışarıda okuyor sürekli para gönderiyor o da gezip tozup foto paylaşıyor
Benim istediğim herşey zamana birakiliyor
(12,807 puan) tarafından
Ay tam çıldırmalık
0 oy
(7,908 puan) tarafından
Benden kısıp ailesine verirse büyük kaos çıkartırım evde. 
(30 puan) tarafından
Kavga ettiğim zman ailesine söylemiş istemiyor para vermemi diye ailesi kalkıp geldi bize para vermiyor yanlış düşünmüşsün diye
Bide emekli artı calisiyor kayinpederim
Gorumcelerimin de birisi çalışıyor
Baktı abisi yapıyor çeyizi çıktı işten oturuyor
0 oy
(1,533 puan) tarafından

İsyan sebebi :D beni ihmal edip onlara savuruyorsa yok yani bence pahada değerli şeyler aldır koy kenara kuzum sok borca

0 oy
(1,574 puan) tarafından
Bak simdi böyle byapan adama acınmaz kendi ihtiyacı varken ailesine kısıp verene herşey müstehak sürekli al birşeyler öyle ihtiyaç böyle ihtiyaç almıyor mu o zaman evdeki esyalri boz mecbur alacak gereksiz yere gidiyor deme para böyle adama bu gerek senin yiyemedigini ne diye başkası yiyecekmis 
(30 puan) tarafından
Yaptım masanın bacağı kırıldı dedim sallanıyordu zaten iyice kırdım
İyi olmuş düzgün kullansaydin dedi öyle kırık kırık kaldi
Olan bana oluyor yani
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Hiç sormadan çatır çatır yiyeceksin adamın parasını bugün sana örneğin beşyüz TL mi bıraktı o gün bitireceksin evde eksik vardı yarın şunu almam lazım para ver diyeceksin sen idare ettikçe sana çok görürler 
0 oy
(373 puan) tarafından
Acıma hergun birseyler al iste alsın ben nişanlı iken tavrimi koydum bida para istemediler 
(30 puan) tarafından
Ben hiç koyamiyorum tavır niye böyleyim ya sevmiyorum bu huyumu
Dişimi gostermedikce ezilip duruyorum
(373 puan) tarafından
Böyle devam edersen hep ezileceksin canım az tavrını koy
(30 puan) tarafından
Keşke böyle yetistirilmeseydim
Cevap verme alttan al saygısızlık etme denildi hep
Saygısızlık ve hakkını arama arasindaki o ince çizginin farkında olduğum halde hep susan taraf oluyorum
Bence de isim baya zor
0 oy
(873 puan) tarafından
Valla kusura bakmasın ozaman evlenmeyip kendi ailesini besleseydi hiç bir şekilde para gönderemez ogullarına güveniptemi hayatlarını sürdürüyolar ben olsam görümceyede kaynanayada  sert çıkışırım benim kayınbabam eşimden 2 defa para istemiş elimde göndermedi hatta bana söyledi şaka adı altında para istiyordu utanmaz 5 kuruş desteği olmadı bize bir çöp dahi almadı biz evlenirken bende direk kaynanama söyledim sert bir şekilde senin kocan ne hakla oğlundan para ister biz zaten kiradayız ve oğlun tek çalışıyor borcumuz var utanmıyormu istemeye dedim oda gitmiş kocasına söylemiş daha asla istemiyo isteyemiyor 
(30 puan) tarafından
Bebeğim 11 aylık sadece iki balon dörtlü danone aldı dedesi başka bişey yok
Ama para istemeye gelince baya iyiler
(873 puan) tarafından
Versirmiyceksin biraz yırtık ol karıştır ortalığı kavga çıkar korkma onlar senden korksunlar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 248 göst.
0 oy
12 cevap 1,119 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 434 göst.
0 oy
9 cevap 676 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Efe annesi (38 puan) tarafından soruldu

378,400 soru