0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 gün evin içindeyim çok şükür bugün bitti mis gibi oldu evim ama kaç gün yanımızda hemen inşaat var camlar açık dün sildigim ev bugün sermek için tekrar sildim ev berbat olmuştu yine. :(

19 Cevaplar

0 oy
(326 puan) tarafından
Gardırop yeri değiştirmeyi planlıyorum oda için eşimi bekliyorum o yüzden bende haftaya başlayacağım inş güle güle kirlen yavrum 
tarafından
Ben de kış temizliğinde değiştirmiştim daha öyle kaldı sağol canım sanada kolay gelsin ozaman :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizdede yol çalışması var hergün süpür sil toz al yapıyorm bildiğin ev kıyır kıyır kum oluyo 3. Kattaym bide 
tarafından
Bende aynı şekil 3. Kattayim ama ev beter oluyor 20 gün sonra izne gidicez gelirim bidaha yaparım dip bucak
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Bacım bu 10.bahar temizliğim ne baharı ne hali:D
tarafından
Helal olsun kız 11.de bize gel :))))
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Yapmiciiiiim
tarafından
Valla bende yapmiyacaktim ev taşıma durumumuz vardı diye bekliyordum ama içim içimi yiyordu camları öyle gördükçe kalktım yaptım daha taşınmam
tarafından
Merve nasil oldun kilo vermeye basladinmi
(13,717 puan) tarafından
Cnm henüz tartilmadim 1.ay kontrolünde tartlcam :)
0 oy
tarafından
Sanane yardıma mı geleceksin bahahagagag
tarafından
Bananeyse yazmiyadin canım yorum.
tarafından
Kapak oldu gafafsfsfsf
tarafından
Espri yaptım beeeee
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Makineye tutunca şükrediyorum şuan temizlik yapmayi özledim resmen:(
tarafından
Bebismi var canim
(1,559 puan) tarafından
Evet cnm 6 aylik
0 oy
tarafından
Ben yaptım bitti sadece kanepelerim kaldı yıkatıcam
tarafından
Ohh mis güle güle kirlet
0 oy
(866 puan) tarafından

2 hafra faln okuyor Bn bitireli halılar koltuklar cam perde yer her yeri sildim süpürdüm haftada 1 de dip köşe misa kirlenmesin diye :D

tarafından
Oo haftada bir dip köşe yapsam evi b... Götürür :))) kızım ve eşim sağolsun hergun makina calisir
(866 puan) tarafından
Bnmde 1 yaşında oğlum var detaya inersem 1 hafta, onn dışında günlük çamaşır makinesi sallana elwkte süpürge çalışmazsa olmaz
tarafından
Aynen canım
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Geçen hafta badana yaptırdım temizliğimide yaptım bitti çok şükür ama gel görki eve bir karış toz düşüyo nerden geliyor anlamıyorum
tarafından
Camlar açıldı artık öyle oluyor valla
0 oy
tarafından

Nerdeeeeee çok işim var coookkk :D

tarafından
Ben sıramı saldım :d
tarafından
Darısı benim başıma ☺
tarafından
Kolay gelsin:)
0 oy
tarafından
Çoktan ramazan bayramindan önce geçen haftada 2. Temizliğini yaptım kızımın doğum gününden sonra 3 gelecek
tarafından
Kızımın doğum gününü köyde yaptım oyuzden evim batmadı :)
tarafından
Ne gzl benm kaynana kabul etseydi onda yapardım)) ama etmiyor akıllı biliyor ev kirlenecek kalabalık olacağımız için
tarafından
Valla içeri çok giren olmadı bizimkinde balkonda yaptım herşeyde plastik aldım direk çöpe attım. Kolay oldu evde yaparsa da öyle yap canım birtek çay tabakları çıktı
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Anacım hazirana girdik ne baharı bebekle makine sil süpür yapınca çok şükür diyorum dip köşe temizlik yapmayı özledim bu sıpa karnımdayken yerleri elimle silerdim sanırım o günlerin intikamını alıyor benden 
tarafından
Oo iyice herşeyi bilsin inan hiç yapamıyorsun iki gün eşim baktı ama inan bakmasaydi daha az yorulurdum.
(4,171 puan) tarafından
Yaa bu eşler zaten adam akıllı baksa her işimiz daha kolay olacak da
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kız ne baharı yaz diyecektin galiba benim her günüm temizlikle geçiyor 
tarafından
Bizim buraya bahar yeni geldi :D
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Bahar temizliğimi kaldi :D çoktan yaptim ama yine ayniya döndü

tarafından
Bizim buraya bahar yeni geldi :)
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Ahh sorma bi önceki evin tozundan bıkmıstım iki tarafımdaki evleri yıkıp tekrar yapmışlardı şimdi baska yere tasındım karşımızda yeni ev yapılıyor en ust kattayım  dısarıya bişiler dokuyorlar toz direktman bize geliyor yolumuz asfalt değil her yerimiz sapsarı toz bıktım valla. 
tarafından
Benimde aynı şekil 1 bitmeden 2 başlıyorlar ve 1 tane daha basliyacaklar sırada 3 tane daha yıkılacak var
(1,344 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım alem guzel evlerde oturacak diye biz cile cekiyoz alem sefasını suruyo :)))
tarafından
Ayneden öyle ama alan yok yapiyorlar 2 apartman 2 aydır bom boş kimse alamaz çünkü 85 m2 1 tirilyona satıyorlar.
(1,344 puan) tarafından
Alırlar alırlar canım biz de kimse almaz kim de var ki o paralar diyorduk maşallah bulunduğum yerde baya gidiyor evler.
tarafından
Bize göre hayal oldu öyle lüks evler
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Dip köşe temizledik :) 3 hafta sürdü ama 
tarafından
Kız nettin öyle 3 hafta evimi yikadin :)))
(1,730 puan) tarafından
Dip köşe her yer oda oda yaptım canım
0 oy
tarafından

Bugün yaptım koltuk bide halılar kaldı

tarafından
Ben hepsinden kurtuldum çok şükür
0 oy
tarafından
2 hafta önce yaptım bende
tarafından
Güle güle kirlet canım
tarafından
Sağol cnm
0 oy
(119,461 puan) tarafından
temizlik en nankor is
tarafından
Kesinlikle...

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 220 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 255 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 270 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 426 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Minik.mucizemm (127 puan) tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,571 cevap

34,943 kullanıcı

...