0 oy
678 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Sabahları işe gitmek icin uyandirdigimda bazen saat  gecmiş oluyo mesela bu sabah 8:16 da uyandirdim baya gec kaldı ama bilerek yapmiyorum ya 1 yasinda ogluk var gece kac kere uyaniyo bende uyaniyorum tabi gözümden uyku aka gene emzir yatir uyuyamiyorum haliyle sabahta asiri uykum oluyo ama eşim bunu anlamiyo yine gec kaldım kovacaklar en sonunda faln diyo desim ben kac kere kalktim gece 10 dakka gec kaldin diye ne oluyo bi kere de anlayiş goster cocuk her gece kaldiginda foto cekicem goruesun o zmn konusmak kolay dedim 

65 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Suclamaz zaten 3 yılda 1 defa öyle bir şey oldu galiba. 

İş onun ise gidecek olan o sen çocuklu kadın yattigin saat belli değil kalktığın saat belli değil. Kendini suclasın
(205 puan) tarafından
Haklisin canim
(3,895 puan) tarafından
Aynen bnmki de suçlamaz yani bnm işim değil sonuçta kendi işi neden suçlasın. :)

Ben kaldırmıyorum arada kalkarsam kahvaltısını hazırlıyorum bnmki zaten saatini kendi kurup kalkıyor tost yapar götürür.
tarafından
Benimde öyle. Önceden sabahçı olduğunda kalkar kahvaltı hazırlardi şimdi bebek var kalkma diyo sağolsun :). Alarm ya o kurar ya ben kurarim iş saatini bildiği için hemen kalkar gider
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hayır suclamaz alarm kurar caldimj Hadi kalk derim onunda uykusu çok hafiftir direk kalkar
(205 puan) tarafından
Tam tersi uykusu agir
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Kendi kursun alarmını senden önce anasımı kaldırıyormuş 
(205 puan) tarafından
Evet anasi hic uyumadan kac kere kaldirirmis bana oyle diyo dedim anan bos oturuyo benim gb mi dedim
(7,605 puan) tarafından
Böyle şehzade muamelesi yapıyorlar oğullarına evlenincede karılarındanda bekliyorlar ne saçmalık bir kadın tek başına uyanıp hazırlanıp işine gidebiliyorsa erkekte yapabilir bunu.
(205 puan) tarafından
Evet canim
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çocukla uğraşırken düzenli kalkman zaten çok zor annesi çok kötü alıştırmış aynı seyi karisindan beklemesi çok saçma.Eski anneler paşa gibi yetiştiriyorlar.
(2,875 puan) tarafından
O zaman anasının evine gitsin tövbe estağfurullah
0 oy
tarafından
Öyle hali varsa kursun alarmini

Ben hep kendim kalktim kuzum lohusayken hamileyken hep yani kahvalstizi gitmez
(205 puan) tarafından
Kalkamiyor işte uygusu agir bide 2 işte calisiyor bunye yoruluyo
tarafından
O zmn sen kaldrcan
0 oy
tarafından
Alrmni kurar sezce kaptr öper odadan çıkar yerse ekmk arası birşey yapıp yer yoksa gider bnlik birşey değil 3yildr böyle 
(205 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Hayır hiç suclamaz çünkü kendi alarmını kurar kendi kalkar 
(205 puan) tarafından
Alarmi bile duymuyor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kendisi kalkar alarm kurup canım. Senin ne sucun varmış da sucluyor ki. Kursun alarmını kalksın.
(205 puan) tarafından
Uykusu agir kalkamiyor kaldirmak icin kac kere cagarip durttuyorum
(7,118 puan) tarafından
Sana da yazık böyle ama ya. Kolay mı cocukla uğrasmak. Kendini zorlasın biraz kalkmak için.
(205 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben onu uyandırmak zorunda değilim alarm kursun .. sorumluluğunu bilsin uyanıksam eger o saate kaldırırım
(205 puan) tarafından
Uygusu agir alarmi bile duymuyor
(9,247 puan) tarafından
Benimkinin de ağır  ama sen olmasan ne yapcktı kalkacaktı dimi güvendırme kendkne bukadar kendo ısını sorumluluğunu bilsin
0 oy
(11,265 puan) tarafından
Suclamaz suçlaması da saçma zaten insanlık hali uyuyup kalabilirsin cocuk olup olmaması önemli değil sabahın köründe kalkıp kahvaltı hazırlayıp yollarken bi teşekkür yok da ise geç kalınca mi soyleniyorlar 
(205 puan) tarafından
Aynen ole canim
0 oy
tarafından
3 senelik evlilik hayatımızda toplasan eşimi 5 kere falan uyandırmışımdır her zaman alarmını kurar kendi kalkar kahvaltı bile istemez hazırlanır çıkar yolculamamı bile istemez uykun bölünmesin der sende çok taviz verme bu konuda kursun alarmını kalksın kocaman adamlar 
(205 puan) tarafından
Uykusu agır alarmi bile duymuyor
tarafından
Kendini ona göre şartlıyacak gerekirse erkenden yatacak burada seni azarlamaya hakkı yok
0 oy
(7,947 puan) tarafından
Kendi kalkar öyle kaldırmam benn
(205 puan) tarafından
Zor kalkiyo alarm calsada duymuyor
(7,947 puan) tarafından
İyide senin sorumluluğun degilki bu kendisinin sorumluluğu ksuura bakmasinda sana kizmya hakki yok
0 oy
tarafından
17 senelik evliyim hiç ben kaldırmadım eşimi kendi kalkar b zahmet sana kızacağına kursun telini kalksın 
(205 puan) tarafından
Her insan farkli oluyo iste
(7,947 puan) tarafından
Canım sen eşini savunuyorsun madem haklı adam niye post açıyorsun ki sende diyosun yoruluyor diye ee ozaman kaldır bı zahmet eşini.
tarafından
Hahahaha minnoş hay ğzın bal yesin senin :)
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende hiç eşimi kaldırmadım cnm.
(7,947 puan) tarafından
Gulo olanı soyledim bazı kadınlar çok değişik vallahi ahsjsjsjdj bu eşinin sorumluluğu açıkçası çocuk varken insan yoruluyor ben hiç kaldırmadim kendi kaç kere ise geç kaldi iş arkadaşları gelip zile basıyordu hiç birkere bana surat yapmadı kaldirmamissin diye şükür
0 oy
tarafından
15senelik evliyim bikere ben kaldirmadim hep kendi kalkar hazirlanir ben gidiyom diye beni kaldirir benim calistigim zamanlarda o beni kaldirirdi hatta ben uyanamazdim 
(205 puan) tarafından
Ne guzel canim
0 oy
(10,516 puan) tarafından
Telefonun alrm seysinden haberi yok galiba 
(205 puan) tarafından
Alarm calsada duymuyor uykusu cok agir
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Bnm eşim işveren ama  alarm kurduğunda illaki bn kalkyrm onun uykusu ağır kalk kalk kalk diye diye adam uzanıp kalkıyor senin esininde alarmını kurşun kalksın
(205 puan) tarafından
Kalkamiyo iste  2 iste calisiyo zor oliyo yoruluyo da
(4,969 puan) tarafından
Yaaaa o zmn kalkamamasi çok normal kuzum sende çok çok haklısın sanki iş sana düşüyor
(205 puan) tarafından
Uykusu da agir yoruluyor anliyorum onu ds
(4,969 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun onunda seninde cnm
(205 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
esinn bir telefonu ve bir kulagii yok mu. alarmni kursun kalksin velisi misin alallah ne degisik adamlar var ya.
(205 puan) tarafından
Uykusu agir kalkamiyor hemen kac kere durtmem gerekiyo
(4,152 puan) tarafından
sorumluluk sahibi degil senn ona kizman lazim alallah ya.
(205 puan) tarafından
2 iste calisyor zor oluyo uyku da agir oluncs
(4,152 puan) tarafından
hii zormus ama yapacak  bisey yok sende evde 7 24 calisiyon
0 oy
tarafından
Çocuktan önce evet ama oğlumdan sonra suçlamaz hata bir iki kere uyuyorken sessizce giyinip çıkmıştı gece uyumuyorsun uyandırmak istemedim dedi alarm kurar

Eşine sözle kursun alarmını
(205 puan) tarafından
Alarmi duymuyor canim uykusu agir ben kaldirmasam gec kaliyor
0 oy
(15,209 puan) tarafından
Onun ise gitmesi kendi sorumlulugu. Alarmı kurup cikabilir kendi. Ben de o zamanlar kalkamazdim aynı senin gibi. Eşim kendi hazırlanır giderdi. Kahvaltı hazırlamadan gönderdiğim çok oldu. 4 5 aydır oğlumun uykuları daha iyi. O yüzden sabah kalkıp kahvaltı hazirlayabiliuorum ben de. 
(205 puan) tarafından
Bende hazirlasam geç kalmaz dedim sabah her sabah kalkicaksin kahvalti hazirlicam o zmn gec kalmazsin diye
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Biz hatta bu konudan az önce kavga ettik.ise 4 5 arası gidiyorlar kaynanmla ben eşimi uyandırıyorum ama  Jr türlü kalkmıyor 5 e kadar defalarca kalk derim artık usanip kalkmazsan ben yatıyorum yeter artık diyip yatıyorum uyuyorum kimsenin nazını seyini çekemem ya bende 2 3 kere kalkıyorum geceleri mesela oğlum bu gece 2 den 6 ya kadar uyumadı ama laftan anlamıyorlar esler
(205 puan) tarafından
Aynen ole canim anlasyis hic yok
0 oy
(2,878 puan) tarafından
Tam tersi ben eşimi suçluyorum işe geç kaldığımda :) 
(205 puan) tarafından
Hahah calisiyor musun
(2,878 puan) tarafından
Hastanede memurum
(205 puan) tarafından
Him anladim canim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 189 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,199 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 569 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 321 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

379,865 soru

11,371,204 cevap

34,854 kullanıcı

...