0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Kizlar bebegimin kunyesi kayboldu kaynanam yeni ogrendi esim soylemis aradi sen bozduruyosun birine veriyosun diyor biz musafirlige gtmistik kunye kolundaydi oglumun bide ev sahibide yanimdaydi cocuk uyudu bende kolunda iz olmasin diye cuzdanimin fermuarli gozune koydum eve geldik yok kafam karma karisik aglamaktan gozlerm sis ben onlardan supheleniyorum diyorum kaynanam gozunle gordunmu diyo beni suclarken oyle demiyo napcam kizlar yardim edibn

22 Cevaplar

+6 oy
tarafından
İkinizde birbirinizden betersiniz gözle görmediğiniz seyde o seni sucluyo sen onlardan suphe ediyon 
(3,859 puan) tarafından
Aynısını ben yazacaktım eline sağlık benden önce davranmışsın
tarafından
Ne kadar basit insanlari suclamak
(1,785 puan) tarafından
Valla çok doğru
tarafından
Peygamber efendimizin bi sozu var gozunle gördüğünün yarisina kulaginla duydugunun hic birine inanma diye
(137 puan) tarafından
Haklisinizda nereye gitti toz olup uctumu yok iste keske olsa 4 ay once oldu bu olay
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu sen ve eşinin sorunu ama kaynanani germiş belliki çok hadsiz bir kaynanan varmış Allah hidayet versin o kadına 
(137 puan) tarafından
Hemde nasil aminn Allah cikarsin ondan beni haksiz yere aglatti
tarafından
Sende gittiğin yerdekilerin günahı alma çok günah gerçekten
(137 puan) tarafından
Gozumle gormedim ama kolunda olsa dustu derim cuzdanimda yok
tarafından
Olsun sen günah alma bence
0 oy
tarafından
muhatap dahi olmayacaksın Allah buyuk kenara para ata ata aynını al yuzune carp esın senı savunuyor yanında oluyorsa keısnlıkle bunun altında kalma gerekırse esını de karsına al aglayıp zırlayacagın bır durum yok sucun yoksa dık dur onlar utansın hayırdır ya
(137 puan) tarafından
Benim agladigim ilk defa biri beni sucluyor her defasinda evimde olup bitene karisiyor iyiki beraber yasamiyoz
tarafından
Buna musade etmezsen yapamaz esın ardında dımdık dursa yuz bulamaz buyuktur konusacagı fıkır verecegı yer ılla olacak ama kucuk fıye ezmek degıl ozel alana saygı duymakta ına dusuyor her buyuk buyukluk yapamıyor malesef
0 oy
(302 puan) tarafından
Onu neden ilgilendiyirki
0 oy
tarafından
Eşin ne diyor bu duruma annesine bişey demiyor mu bu sorun eşin ve senin sorununuz ki kaynana noluyomus sanki altın onun ona mı kalmış 
(137 puan) tarafından
Ben seni biliyorum diyot he de gec diyo ama kadin bunuda etkiliyor annem boyle diyo
0 oy
(418 puan) tarafından
O kaynananın kafasını duvarlara vurduran bir babayiğit çıksa keşke.. (aslında çok da merhametli biriyim)

Kendi çocuğunun kunyesini çalmakla suçluyor seni öyle mi? Ben olsam inadına evet aldım bozdurdum yedim parasını derdim. 

Hadsizler. 

Böyle kaynanalarin gözünde gelin=köpektir. Ondan bu rahatlıkları
(137 puan) tarafından
Ben oglumun kunyesini niye bozduraym cok uzuldum nasilda yakisiyordu Allah islah etsin
0 oy
(75 puan) tarafından
Siz gözlerinizle gördünüzmü misafirin çaldığını 

Ya çalmadıysa iftira atmış oluyorsunuz ama
(137 puan) tarafından
Gozumle gormedim ama yaninda cuzdaniima koydum eve geldim yok caldi demiyorum orda kayboldy
(75 puan) tarafından
Anladım
İNŞAALLAH bulursunuz
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Hem sen hemde kaynanan ikinizde suçlusunuz sen niye misafirliğe gittiğin insanlardan şüpheleniyorsun görmeden insanları zan altında bırakıyorsun 
0 oy
(13,798 puan) tarafından
Künyeyi kaynanan mi almisti. Ben misafirlige giderken falan cocugun üstünde birakmam öyle degerli seyleri. Cocuk düsürse bile ev sahibi zan altinda kaliyor. En iyisi hic takmamak. El kadar bebek altindan ne anlarki. 
(137 puan) tarafından
Yok biz aldik kunyeyi digru hic takmak istemedim esim tak demisti kolundan dusse anlarim ama cuzdanima koydum
(13,798 puan) tarafından
Cüzdani cantaya koydun ve cantayi da ortada mi biraktin. Belliki birinin gözü kalkmis ve yürütmüs. Yanlis anlama ama bu devirde kimseye güven olmaz. Keske cebine alsaydin. Birde gittigi yer kaynanin tarafi mi. Onlari suclamak yerine seni sucluyor.
(137 puan) tarafından
Hayit esimin is arkadasigil evet bebek arabasiinin yaninda cantam kaldi bebek cantasiydi ara ara uyandimi diye evin kızi bakip geliyordu
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ona ne ki be ? 
0 oy
(19 puan) tarafından
Allah büyük kim haklı kim haksız çıkar er veya heç gönlünü ferah tut yeter
0 oy
tarafından
Belki de eWE gelince cüzdandan alıp başka yere koydun hatırlamıyon sen kayıp eşya namazını kılıp yat bakalım rüyanda nerede görcen
(137 puan) tarafından
Hayir hic cikarmadim misafirlikte cantamda bahcede kalmisti yanimda degildi
tarafından
Belki de başkasıda almış olabilir bahçe çantanın ne işi var anlamış degilim
0 oy
(687 puan) tarafından
Dinsizin hakkında imansız gelir.

Sende kaynananın yaptığını yapıyorsun senin de farkın yok..
0 oy
(119,126 puan) tarafından
kaynanana dertmi kaybolur kaybolmaz ona ne 
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Kafayı yemiş ağzının payını ver sustur bana kocam yeter hırsızlıkla işim olmaz de 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ikinizde aynısınız ne diyim boş yere kimseye iftara atmayın 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Kaynanan b.ok yesin o ayrı da canım sende gene de insanları suçlama benimde cüzdanım fermuarlı geçen dart.etmemisim açık kalmis kolyem düşmüş istersen bozdurursun ayrıca kimseyi ilgilendirmez
0 oy
tarafından
"birine veriyorsun"daki biri ile kimi kastediyor peki?
(137 puan) tarafından
Ikiz kardeslerim var onlara diyor  bide onlar bizde yiyip iciyorlarmis kafayi ona takmisti bi ara
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bozdurup yemiş olsan ona neki. Niye bu kadar evliliklerin ortasında bu kaynanalar ama eşin izin verdiği için bu kadar rahat suçlayabilior bence. Eşin izin vermemeli böyle konuşmasına helede böyle bir konuda. 
(137 puan) tarafından
Eşimde herseyi annesine soyler o yuzden bu durumdayz kadinda herseye karisir
0 oy
(4,391 puan) tarafından
bunu okurken kendimi hatırladım. mağazaya alışveriş icin çıkmıştım kabinde kiyafet giyiyorum. çantam herşeyim kabinde. ordaki müşteri kiz ben cikip baska kıyafet bakarken giriyo. sonra yine ben girdim neyse odeme yapcam çantamda param yok. ordaki magaza sahibine o kiz girdi kesin o aldi dedim. adam da oyle sey yapmaz ben taniyorum dedi☺. neyse eve geldim. tam iceri gircem para yerde. nasıl utanmıştım. Allah affetsin 
(137 puan) tarafından
Keske bendede olsaydi boyle bisey ama ne yazikki kayboldu kolunda olsa yada benim cebimde düstu diyecem suan adim hirsiz benim hayatimda ilk defa biseyle suclaniyorum bu cok agir ve kaynanam suclayan o daha agir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 443 göst.
25 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Fatma53 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 188 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 678 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.