0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allah'ım cildircam sanki ben çocuğu düşünüyorum veya kafasını vuruyorum 3 yaşına girmesine 1 ay var kizlar sonuçta biliyor bı çok şeyi sürekli de peşinde olamam ki hani oynuyor düşüyor veya parkta koşarken düşüyor bana kızıyor sen nerdeydin niye bakmadin artık tahammül edemiyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
(178 puan) tarafından
Düşmesini yemek yemesini hasta olmasını ağlamasini hepsini benden biliyor Ama şahsen hiç takmıyorum
tarafından
Ay ben bı sure takmıyorum ama sonra çok sinirleniyorum ya
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yok bız ikimizde önemsemiyoruz baktık düştü bişi oldu olabilir bir dahakine dikkat et kızım diyoruz çocuk bu düşe kalka büyücek gerekli önlemleri tabiki alıyoruz ama olabilir yani Allah hepimizin evlatlarını korusun 
tarafından
Amin canım. Ya bende düşünce üzülüyorum ama olabilir kizim dikkat et oyun oynarken dengeni kaybettin falan diyorum ama sonra eşim beni suçluyor dikkat et yanında dur ama kendi de durmaz işten fırsat bulup cocukla ilgilenmez
(2,462 puan) tarafından
Baktık düştü diyince bitanede biz vuruyoruz dicen sandım :)))
(1,250 puan) tarafından
Yok canım olurmu öyle şey ama hayatta her zaman biz yanında olamicaz güçlü durması lazım nasip olursa 4yasina girsin kick boksa vercem kız çocuğunu her bakımdan güçlü olmasını istiyorum
(2,462 puan) tarafından
Şaka yaptım zaten :) hmm güzel olur
0 oy
tarafından
Evt sanki ben bile isteye dusurmusum aglatmisim artık takmıyorum 
tarafından
Bende takmıyorm bj çok kez ama bazen aşırı sinirleniyorm birikiyor bı sure sonra
tarafından
İşte ne desen boş
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(8,284 puan) tarafından
Daha yürümüyor ama yanımda falan düştüğünde kızıyor nereye bakıyon gözünün önünde düştü diye çokta tın yani istediğini desin 
tarafından
Ay benimki de yurumezken öyle yapardı bende kızardım sende varsın tut diye falan
(8,284 puan) tarafından
Bi kaç kere ona bıraktığımda da düşürdü çocuğu bir daha sesi çıkmadı ama büyüyünce nasıl olur bilemem cnm :)
tarafından
Kız benimki de yapti ama kendine gelince sorun yok çocuk bu bana gelince dikkat etmiyorsun :)
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Hayır hiç bir konuda suclamaz çok saçma yani
tarafından
Bence de saçma ama beyni nasıl çalışıyor anlamıyorum
(2,586 puan) tarafından
Benim eniştem de öyleydi.bakamadin yediremedin yapamadın olmadın etmedin ay gına gelirdi artık ablama . Ablam şu an 50 yaşında ve enistemden bıktı artık o seneler bıktırdı yani tahammül edemiyor kadın daha
tarafından
Valla bende diyorum bazen bıktım her şeyi benden biliyorsun diye
0 oy
(2,065 puan) tarafından
Çok biliyorsa kendi götürüp oynatsin öyle uzaktan ötmesi kolay 
tarafından
Kendi çalışıyor canım vakti yok
Ben annesiyim çalışmıyorum ya her şeyi benim yapmam lazım .

Bende bunu anlamıyorum ev kadınlarının yaptığı hiç bisey neden görünmuyor
(2,065 puan) tarafından
24 saat çalışmıyor ya sonuçta bi başına bırak bakalım senin yaptığının yarısını beceremez
tarafından
1 saat markete gitsem 10 kez arıyor nerde kaldın diye
0 oy
tarafından
Niye kızsın bilerek olan birşey değil sonuçta. Benim kızda bu gün koştururken yüzünü çarptı koltuğun sert tarafına gözünün altı morardı. Ne oldu dedi anlattım birşey demedi. Zaten insan bile isteye evladının canına kast eder mi canı yansın ister mi. Kaza bu yani büyüme aşamalarında olası bir durum düşer dizini yaralar eder normal şeyler. Hangimiz bir çizik bile almadan bu zamanlara geldik ki hala daha sakarlığım tutup düşüp dizimi yaralamışlığım vardır. 
tarafından
Seni az çok anlıyorum. Benim babam öyleymiş. Çocuk düştüğünde annem de vardı yanımda. Tutturdu seninki birşey der sana sen alttan kalmazsın seni döver eder kavga edersiniz filan diye niye böyle birşey olsun dedim açıkladım sonra içi rahat etsin diye eşime fotoğraf yolladım senin sıpa kendini yaraladı diye o da bir yerinde dursa canı acımıcak ama önemli birşeyi yoksa geçer dedi öyle rahatladı annem de. Kadına nasıl baskı kurmuşsa bizi büyütürken hala daha izlerini taşıyor. Laf söylerse söylesin boşver sen. Olay büyümesin zaten zamanla geçiyor şu anki acılarını unutuyorlar Kalıcı şeyler olmadığı sürece (Allah korusun) gelir geçer alttan al.
tarafından
Öyle yapıyorum da biraz önce kaynanam aradı bana diyor elif bı daha dikkat et gözün üstünde olsun
 Tekrar kan beynime sıçradı heralde yanındaydım çocuk koşarken arkadaşları ile parkta bende arkasından deli gibi kosayim mi bakiyoruz heralde dedim ama sinirim geçmiyor
tarafından
Sinirini yatıştırıcak birşeyler bul kendine canım. Senin sinirin sadece sana zarar başkasına değil.
tarafından
Kesinlikle öyle canım haklısın teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım.
0 oy
(5,038 puan) tarafından
O beni suçlamaz ama ben onun yanında düştüyse biraz tatava yapıyorum :D
tarafından
Ben yapmam  o yapar hep :)
0 oy
(8,925 puan) tarafından
20 günlük bebeğim var altını değiştirirken ve sol memedeyken 3.dunya savaşı cikiyor oda yetmiyor bizi dövüyor bir sesi var mikrofon yutmuş gibi bütün mahalle ayağa kalkar benim eskiden sevimli yeni öküz arabasi eşim aglatmasana oğlumu niye aglatiyorsun çocuğun sesi kısıldı diye carlar sanki bilerek aglatiyorum zevk alıyorum aglamasindan
tarafından
İşte bunlar böyle boğazından sıkasim geliyor biz onlardan daha çok düşünüyoruz çocuğumuzu sanki bı kendi çocuklari
(8,925 puan) tarafından
Çok biliyorlardı kendileri baksınlar
tarafından
Bakmak nerde sadece eleştiri yapıyorlar
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Laf etmez, edecekse de otursun kendi baksin. Agzina tikarim lafi. Onun evladiysa seninde evladin.
tarafından
Ben de yapıyorum lafımı söylüyorum da yinede sinirim geçmiyor
0 oy
(12,629 puan) tarafından
ne münasebet 
tarafından
S.lak bunlar ya :) benim kocam gibi olanlar
0 oy
tarafından
Suçlamaz mı sanki ben üvey anneyim
tarafından
Tavayı alip kafasına patlatasim geliyor