0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum az önce koltuktan düştü yanınada oturuyordum oynuyorduk daha sonra ben televizyon izliyordum yanımda oyuncaklarıyla oynuyordu yere oyuncağını attı geri çektim almasın diye bir tane daha attı direk kendisi de düştü çok korktum direk kucağıma aldım heryerini kontrol ettim hafif yanağı kızardı birde burnunun ucu hafif kan topladı :( Bir şey olmaz değil mi ? Çok korktum nasıl bir saniye de düşüyor anlam veremiyorum :((( şuan sakin oyuncaklariyla oynuyor kahvaltı yaptırıcam ne gibi önlemler almalıyım ? 

5 Cevaplar

0 oy
(119,226 puan) tarafından
uyutma sakin gozlerinde kayma olursa gotur hemen
tarafından
Iki saat
(1,466 puan) tarafından
Sen genede bugun  uyutma  aksama kadar gozlemle
tarafından
Akşama kadar asla durmaz canım uyumadan normalde 1 gibi uykusu geliyor öğle uykusuna yatıyor en uzun uyku saati zaten 1 saat yatırmim mi onu da canjm ? :(
(1,466 puan) tarafından
Bence yatirma  3 e kadar gozlemle  bişey olmaz allahin izniyle
tarafından
Çok huysuzlanacak dayanır inşallah o zamana kadar
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Koltuk yuksekse bi hastaneye goturun.24saat boyunca iki saatte bir uyandirin ve 3saat uyutmayin.Fiskirarak kusma,gozlerde sasilik ya da krize girerse acile goturun
tarafından
Çok yüksek değildi ama korktum canım parkeye düştü :( çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım
(6,203 puan) tarafından
Rica ederim gecmis olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Saniyelik oluyor malesef cok gecmis olsun uyutma en az 3 4 saat 
tarafından
Aynen hala korkusu üstümde eklim ayağım titriyor :( çok teşekkür ederim canım
0 oy
(424 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm benimkide yataktan düştü 2 gün önce 65 cm yükseklik parkenin üstüne yüz üstü düştü dudağı kanadı biraz burnu kızardı doktora gittim hemen burnunun röntgen ini çekti sorun yoktu şükür 2 saat uyutma dedi ben 2 buçuk saat bekledim 3 saatten fazla uyumasin dedi kusma gözlerde kayma uyanmama ishal gibi bulgular olursa getir dedi
tarafından
Benimkide burnunun üstüne düştü biraz burnu kan topladı :( çok korkuyorum inşallah bir şey olmaz ya çok teşekkür ederim canım
(424 puan) tarafından
Kırma canm ben de çok panik yaptım ama tahminimiz den daha güçlüler kusma normal kusma değil ama fışkırır gibi kusarsa götürmen gerek ama bişey olucagini sanmıyorum 24 saat takip yeterli  kaç aylık bu arada minik
tarafından
11 aylık canım
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım imkanın varsa bi hastaneye götür. Burnunu sert vurmuş kan toplandığına göre. Çok geçmiş olsun. 
tarafından
Maalesef canım . Korkuyorum bir yandan virüs suanlik iyi çok şükür gözlerde bir kayma kusma falan olursa muhakkak götürucem onun dışında da 3 saat yatirmicam .

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 259 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
+1 oy
3 cevap 254 göst.
8 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu

379,007 soru

11,344,834 cevap

34,808 kullanıcı

...