0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben burda post açmıştım çoğu kişide beni haksız etmişti konu şu kaynanam hastanedeydi sırf oğlu ayağına gitsin die yalandan ameliyat olacam dedi oğlu borç altın aldı bozdu giti ertesi gün annesi taburcu oldu önemli bir ameliyat olsaydı iptal olur muydu kadını eve gonderirmiydi yine bize karları deil zararları dokundu

6 Cevaplar

0 oy
(2,536 puan) tarafından
Allah islah etsin kaynananı ne diyim 
tarafından
9 aydır kızıma bir çorap alamadım hep aylem arkadaşlarım destek veriyor ama kaynanaya gelince para akin akin gidiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet bazı ameliyatlar iptal oluyor kadının günahını alıyorsun belkide benim babam kanserdi ameliyat olacaktı o kadar zorunlu bir ameliyatı dahi değerleri yüksek çıktığı için iptal ettiler belkide öyle birseydir ameliyat olmasa bile hastayken eşinin gitmesinde ne varki 
tarafından
Eşimin hastaneye gitmesine bisey demiyorum borç para alıp gitmesine takılıyorum ve kaynanamda biseyi yok tahlilerini kendimde okudum ameliyatı ertelemedi çünkü ameliyat yalandı k3ndi öz kardeşi bile yalanladi
tarafından
Ve ne hikmetse oğlu giti ertesi sabah taburcu oldu oğlunu görünce şifamı geçti
tarafından
Önemli ameliyat iptal edilir mi demişsin bazen olabiliyor  onu yazdım yalansa günahı boynuna ne diyim
tarafından
Tabiki yalan erteleyebilirdi başka zamana doktor direk taburcu etti
0 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın. Bir tane de bende var. Geçen sene ayağımdan ameliyat olcam dedi bin kilometre yol kat ettik gittik para yok elimizde ki son çeyreği bozdurduk isyerlerinden izin aldık gittik. Oysa ki bir gece yatırdı çıkardılar iki tane kızı yanında olacağı halde bizi 3 günlüğüne yollara koydu..
tarafından
Allahın hakimi böyle davranmak
tarafından
Değil işte kuzu. Valla ben çoğu yönden hakkımı helal etmiyorum onlara. Sen de haklısın
tarafından
Bende kesinliklikle vebalim boyunlarina
0 oy
tarafından
Yanlış hatırlamıyosam,  senin ailenden istiyordu ama sen kendi ailenden  almasını istemiyordun geri ödemediği için 
tarafından
Ben istemedim benden habersiz istemiş odemiyorda
tarafından
Ailenle konuş ne olursa olsun vermeyin de
tarafından
Elif vermişler da bu saaten sonra ne yapim
tarafından
Bundan sonrası için
tarafından
Alacağını aldı beyfendi artık istemez bende izin vermem
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Kaynanam sırlar dünyasındaki oyuncu Kaynanalar gibi desene :D
tarafından
Daha beter
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Tabiki oraya akıtıpta kendi yavrusuna bakmıyorsa haklı bi tarafı yok benimkide hastalık hastası en son koronalar içinde sile kurdu o kadar manysk ;) afedersiniz ama yinede oğlunu  aradığı zaman gidecek başka şansı yok olamaz evlat bakın kuzenimin kaynanası sağlsm gitti 1 hafta sonra cenazesine gittik 
tarafından
Benim takıldığım nokta gitmesi deil gitsin ama yalan söylemişler borcumuza borç katilar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 236 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sen ben (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 317 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 563 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu

385,465 soru

11,526,455 cevap

35,197 kullanıcı

...