0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dünde bir post açmıştım ev sahibiyle alakalı bugün hanımefendi aradı ve 4 bin kira istiyor konuşma sırasında  ağzından bir çok seyide kaçırmış bize anneme gidip oturcan siz cikanq kadar demişti megersem hala aynı evdeymis annesine falan gitme yok biz çıktığımız anda daha yüksekten kiraya verebileceğinin farkında oyuzdende 4 bin yoksa çıkın diyor ona pabuç bırakmayacağım ama insanlık cidden ölmüş pandemide bile zora düşmesin tek kadın çocuğu var diye kirasını kendim yemeyip gönderdim aslında olması gerekeni yaptım ama istemesem pandemiye sığınır ödemezdimde yazık valla geldiğimiz noktaya bakin

5 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Plaza mi ki evj
tarafından
İstanbul Beylikdüzü
(2,062 puan) tarafından
Postlarinq baktım da eşinle. Bu ev kira sebebi yuzjdnen mi ayrılmayı düşünüyordn
(2,062 puan) tarafından
Şu sıralar Türkiye u ekonomik çöküşü yaşarken 4 bin çok ya
tarafından
Ekonominin de katkısı var ama problemlerimiz kira yuzunden değil
(2,062 puan) tarafından
Umarım aşıp mutlu olursunuz
-Reklam-
0 oy
(633 puan) tarafından
Eğer kendim oturucam diyip seni evden çıkarır ve kiracı alırsa cezası var. 5 yıl evi başkasına kiraya veremez. Her yıl tefe tüfeye göre zam yapabilir. Bu sene %35 yapabilir mesela. Ama geçen sene misal veriyorum %25 tüfe oranında değilde %10 olarak yaptıysa bu sene geçen senenin %15 ini de üstüne koyup öyle zam yapabilir. Ama fazlasını yapamaz 
tarafından
Kendim oturcam diyosa başka mal varlığı olmaması gerekiyomis bizim ev dublex üstü ayırıp orayida kiraya verdi uyanık ama tapuda tek daire gözüküyor.bunu kanitlamami, yetiyomus ki en baştan beri tüm konuşmalarımız var elektrik saati bile bir üst katla bunları sunmak bile yetecek inşallah
(633 puan) tarafından
Valla bu konularda akıllı kadına benziyorsun maşallah :) o yüzden o seni sıkıştırıyorsa bel altı vuruyorsa sende ona aynı şekilde davran gerekirse çirkefleş ve tehdit et :)
tarafından
İş başa düştü mecbur öyle yapicam :)
0 oy
tarafından
Taksitli ev mi aldın balım ... Vallah pabuç bırakma ben bırakmadım  şunlara tamam demeyin ya 4 bin ne ya nasıl bir para gozluk
tarafından
Bırakmayacağız gerçekten yaptığı çok ayıp gitsin dava açsın bı dava 3 yıl sürüyor o 3 yıl bana yeter o dusunsun
0 oy
(11,216 puan) tarafından
kafaya gore zam yapilmaz ki.
tarafından
Önce kendim oturcam çıkın dedi kendi oturmicagini bildiğimiz için orta yolu bulalaim durumumuz yok dedik ozaman 4000 ödeyin dedi kiramiz 1610 TL idi.
(11,216 puan) tarafından
yok artik. bi ko tratiniz yokmu kafaya gore kira alinmaz ki
tarafından
Var canım var
0 oy
(985 puan) tarafından
Biz ev aldık 3+1  150 metrekare ayda 3,500 kredi ödüyoruz.  4000 nedir ya vicdan kalmamış 
tarafından
Hayırlı uğurlu olsun Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin
(985 puan) tarafından
Teşekkür ederim kardeşim darısı başına
tarafından
Amin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 137 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.