+1 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Kızlar ben iyi bir lise çıkışlıyım.Üniversiteye gittim ancak annem rahatsızlandı ve sonra açıktan okumaya devam etmek zorunda kaldım.O sırada eşimle tanıştık zaten ve evlendik sonrasında.Eğitim benim için çok önemli ama açıktan okuduğum için kendimi çok yetersiz hissediyorum.Etrafım kendini geliştirmiş insanlarla dolu ve ben doğru dürüst bir şey yapamadım.Arkadaşlarım avukat,eczacı,öğretmen.Şimdi kpssye hazırlanıyorum ama sanki aöfliyim diye eleyecekler gibi geliyor.Ve hiçbir yer beni işe almayacak gibi geliyor.Böyle evde oturmak istemiyorum gerçekten kendimi çok işe yaramaz hissediyorum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok canım kpss de acikogretimsin diye kimse elemez seni niye yetersiz olduğunu düşünüyorsun  bnce çok güzel bush yapmışsın okumasaydin dahamı iyi olackti 
(102 puan) tarafından
Mülakatlarda iş değişiyor kuzu o yüzden motivasyonum düsüyor
-Reklam-
0 oy
(633 puan) tarafından
Kendine biraz güvensen ve neler başarabileceğini bilsen böyle hissetmezsin. Bol bol kitap oku canım. Çevremde nice ilkokul mezunu insanlar var karakteriyle bilgisiyle ağzımı açık bırakacak tevazu ve bilgiye sahip. O yüzden kendini asla eksik görme ama her daim bilgilerini genişletip taze tut. 
(102 puan) tarafından
Okurum zaten ama iste okul konusu canımı sıkıyor
(633 puan) tarafından
Hiç canını sıkmasın kendine kuruntu yapma bu konuyu bence.
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bende aöf mezunuyum diplomada aöf mezunu yazmıyo normal diploma alıyosun. 
(102 puan) tarafından
Sanırım ibf bölümlerinde yazmıyor diğerlerinde yazıyor
(2,104 puan) tarafından
Ben sosyal hizmetler okudum herangi bişey yazmıyo normal diploma
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kendini geliştirmek meslek ile olmuyor kuzum kültür medeniyet edep kibarlık gerekir yani 
(102 puan) tarafından
Doğru canım
0 oy
(966 puan) tarafından
Canm bende oyle ailem cok istiyodu iyi yerlere geleyim diye cok iyi lise okudum universiteyi okumadim cahillik ettim evlendim ve ailemle cok kotu olduk hala annem babam laf sokar laf yapar. Cunku egitimim icin cok ugrastilar . Simdi aciktan okudum bitti nerdeyse cocuk gelisim ama annem laf sokuyo sanki caliscan iki cocukla okusan ne okumasan ne bu saatten sonra diyo . Esimde bu konuda uyuzluk yapiyo calisamazsin felan filan yapiyo annemde kiziyo oyle dedigi icin . Ama ben kararliyim cocuklarim az buyusun calisi ** hatta uzaticam universiteyi yapicam basaricam sende oyle dusun kuzum kimseye bakma kendini dusun motive ol
(102 puan) tarafından
İnsallah canım sende coook iyi yerlere gelirsin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Saçmalık bu kpss AP ayrı çalışma sistemi gerektiriyor 

İnş bitirip kpss kazanır veeee kendini muhteşem hissedersin
(102 puan) tarafından
İnsallahh kuzum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 160 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Aysekubramutlu (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 411 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 301 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...