+1 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben küçükken hep bu çikolatadan almak isterdim ama maalesef alamazdim param yoktu bxhxhx 

imagehe bide Hazir çorbayı alıp şişeye koyar üzerine de soğuk su döker çalkalar içerdik nasıl bir midemiz varsa djdjjd

47 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından

Bisiklet hiç bisikletim olmadı hala icimde uktedir bisiklet kullanmayi bilmiyorum hala ne zaman bir bisiklet gorsem huzunlu bir sekilde gulumserken buluyorum kendimi 

Not: simdi istesem de alamam bisikletler bile olmus nerdeyse bir motor araba fiyati kadar :D

tarafından
Shhdhdhdhs yoruma koptum . Ya çok haklısın bende hiç binmedim korkuyorum ya
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Stres yayım vardı amcam elimden aldı ogluna verdi. ... Hiç unutmam 
tarafından
Pislikkkkk
0 oy
(7,779 puan) tarafından
O değil de ilk doldurma yediğim zaman nasıl yiyeceğimi bilmiyordum babamla yiyorduk baba nasıl yiyecem dedim babam da gösterdi: )♡♡♡♡
tarafından
Snjshshshshs
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Maalesef yok herşeyi alıp yerdim giyim ayakkabim herşeyim yerindeydi babam alabiliyordu 
tarafından
Maalesef deme kız çok şükür de
0 oy
tarafından
Bizim mahalle bi kiz vardi hergun  akşam üstü dedesinin kucagina orurur bi elinde friko bi elinde mor tadalle yerdi ben babamdan para alirdim tadele alsam gazoz olmazdi gazoz alsam çikolata olmazdı bi gun saklayıp ikisini bir araya getiremedim hala merak ederim ikisi ayni anda nasil hala yemedim haaaa ghjkhjk
tarafından
Bende sana alam asko ayip ettin ☺️
tarafından
Vallahiii alasim var unutuyom kizzz hjdhfhfjxn
tarafından
Hshshshs ya büyüyünce de insan istemiyor dimi
tarafından
He ya fjfjjf
tarafından
Aynen canim aynı tadi alacağımı bilsem ahhh ahhhh
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Okula giderken tekerlekli okul çantası istemiştim alamamstk 
tarafından
Ya evet o da vardı :)
(2,769 puan) tarafından
Aslında imkan vardı ama annem onlar çabuk bozulur dedi almadı
tarafından
Ama kendileri birşey isterlerse bozulur mu diye düşünmüyorlar :)
(2,769 puan) tarafından
Aynen öyle valla ama hâlâ içimde :)
tarafından
Kıyamam yaaa :(. :)
0 oy
tarafından
Ben çok yerdim bundan  çok şükür istediğim herşey alınırdı sadece kendime özel odam olsun istedim oda mümkün değil 2 tane daha kardeş var 
tarafından
Bende odam olsun istedim ama maalesef:(
0 oy
(119,598 puan) tarafından
zayifla azcik bee   
tarafından
Kız iki kilo vermisim
0 oy
(339 puan) tarafından
Ah ah küçükken hep özendiğim istedigim oyuncak televizyonlarda oyuncak barbie evleri barbiler oluyordu her gördügümde nasıl içim giderdi 1 tane barbim bile olmamıştı 1 tane 6 yaşında babamın aldıgı bebegim oldu oda hala duruyor bende 21 yaşındayım sapasaglam hayyata atmam rabbim nssip ederse benden kızıma kızlarımdan torunlarıma aile yadigarı bir bebek olsun istiyorum ilk bebegimdi en sevdigimdi şimdide kızımın uyku arkadaşı tabi şükürler olsun şimdiki halime kızıma herşeyi alıyorum şimdiki çocuklar çok şanslı ama bizdede deger vardı alınan oyuncağın degerini bilirdik 
tarafından
Evet canım simdikiler asla tatmin olmuyorlar bakalım bizim essek sipalari neleri aldırcak :)
0 oy
(5,000 puan) tarafından
Tabiki olmuştur  içimde kalanlar o yüzden şimdi kızım için herşeyi yapmaya çalışıyorum bnm içimde kaldı onda eksik olmasın diye 
tarafından
İnşallah çocuğunun içinde kalan birşey olmaz canım ❣️
(5,000 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Büyük et bebek ve hala almadım bı yer vardı her önünden geçtiğimizde içim erirdinet bebeği bebek pusetine koyup gezdirmek ahhh şimdi gerçek bebeğimi bebek arabasına koyup gezdiriyoruz:)
tarafından
Yaaa evet bende TV görürdüm. Allah'tan koydeydik de herşeyi görmedik yoksa ben isterdim hepsinden dhdj
0 oy
(2,495 puan) tarafından
Çocukken demirden salıncak vardı ya ondanim olsun çok isterdim olmayacağını bile bile hayalini kurardım 

Buyunce ben çocuğuma alcam demiştim hatta
tarafından
İşte insan kendine yapamadığı şeyleri çocuğuna yapmak istiyof anlıyorum seni
(2,495 puan) tarafından
Onada alamadım ki
tarafından
Neden ;/ üzdün
0 oy
tarafından
O kadar çok şey vardıki hangisini söylim bacim ahhhh eskilere götürdü bu postun beni
tarafından
Dimi ya ❤️ olsun daha güzel günlerin olur inşallah
tarafından
Bugüne şükürler olsun
0 oy
(633 puan) tarafından
Ahhh ahh canım ailem bugünler için hem kendi boğazlarından hem bizim boğazımızdan çok kesti.. annem şimdi çok pişman ama şuan halimiz vaktimiz yerindeyse o zaman yapmış olduğumuz fedakarlıklar.. canları sağ olsun..
tarafından
Evet fedakarlık yapmışlar canım olsun herşeyde vardır bir hayır ❣️
(633 puan) tarafından
Öyle kesinlikle canım benim
0 oy
tarafından
Hiç bir şey alamıyorduk maddi durumdan dolayı özelikle bisiklet bütün çocuklar biner ben arkasından koşardım. Şimdi maddi durumumuz iyi fakat aldığım hiç bir şey beni o bisiklete binmek hayali kadar mutlu etmiyor. 
tarafından
Hep erkek çocuğun isteği gibi gözüküyor ama kızlar da istiyor bunu anlamiyorlar
tarafından
Hayır kardeşim falan yoktu canım maddi durumumuz yoktu sadece
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Yok canım tek çocuktum el bebek gül bebek bakiliyordum ama  annem babam çalışıyordu paramiz çoktu neyim istesem vardı alınırdı ama hep ben kendimi yanlız hissederdim malesef annem çalıştığı içinde ağlardım babaannem de kalıyordum o bakardı ordada mahallede hiç çocuk yoktu yapayanlizdim , yiyecek çoktu para çoktu ama annem babam yanımda yoktu, tek istediğim onlardı annemi girmek isterdim o duygu kaldı galiba bende hep yanlız hissetmisimdir kendimi ne zaman kalabalık bir aile görsem çok ozenirdim bende 
tarafından
Yaa senin de aile yaran var .  Olsun kuzu ya onlar da senin geleceğin için seni yalnız bırakmışlar. Belki öyle affedersin onları
(2,194 puan) tarafından
Aynen öyle canım içimde annemle babamla yaşamak kaldı, benim için çalıştılar aslında, babamın durumu çok iyidi bu zamana göre  mesela asgari ücretin 2 katından daha fazla maaş alıyordu yaklaşık 10 bintl falandi  ama annem çalışacağım diye tutturdu emekli olmak istiyorum diye ,benide babaanneme gönderdiler ama onlarda haklı ev falan aldılar işte annem calistida öyle hayat herşeyi tam sunmuyor malesef
tarafından
Malesef öyle canım üzülme ❣️
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Annemde babamda çalışıyordu çok şükür herşeyimiz vardı. Çocukluğumda en çooook özendiğim hala içimde yara olan başka bir şey var. Okuldan eve geldiğimiz zaman ev buz gibi olurdu yemek soğuk olurdu isterdim ki annem karşılasın bizi okuldan almaya falan gelsin ama nasip işte.
tarafından
Dimi insan sıcak Bir çorba ister
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Benim aklımda Safinaz bebeği almak vardı çok istiyordum o zaman 5 liraydı pazarda annem paramız kalırsa alırız demişti ama aldiklarimiza yetmemisti alamadiydik her hafta gidemezdik pazara bı ayı bulurdu arası gittigimizde 10 lira olmuştu tabi o zaman 10 liraya ne meyve sebzeler alırdık. Yine anlamamıştım. aklıma geldi üzüldüm şimdi. Kızıma büyüyünce alayım bari içimden geldi 
tarafından
Ahahha alirsan fotosunu at :)
(2,361 puan) tarafından
İnşallah canım ☺️
0 oy
(144 puan) tarafından
Önü açık Kemerli terlikler. Okulda çok istedim giymek halada giyemedim 
tarafından
Yaaa :)))
0 oy
tarafından
Benim çocukluğum çok guzel geçti ya istediğim herşeyi alirdim :)
tarafından
Oy masallah Harry Potter hanım djjdj

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
0 oy
28 cevap 246 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Queen bee (122 puan) tarafından soruldu
0 oy