+1 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben küçükken hep bu çikolatadan almak isterdim ama maalesef alamazdim param yoktu bxhxhx 

imagehe bide Hazir çorbayı alıp şişeye koyar üzerine de soğuk su döker çalkalar içerdik nasıl bir midemiz varsa djdjjd

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Aklın fikrin hep boğaz sonra da diyor niye kilo veremiyorum :D

tarafından
Hshshshsh ulaaaannnn
tarafından
Ama yalan mı ☺☺☺❤
tarafından
Değil kuşum hsjsjs ❣️
tarafından
❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Oyuncak yiyecek cok olmusturda aklimdan cikmayan tek sey önü tokali ayakkabi halada aklimdadir sihirbaza bile yaptirmayi dusunmuslugumvar hatta simdi moda oldu gene ula aysum anilarimi deprestirdin beee :'(

(13,202 puan) tarafından
He gı mümkün olsaydı o zaman da çocuklarımız olmaz Dı be
tarafından
Benim animi oku mihrim ayakkabıda en son ben alip yollucam eeee
tarafından
Oyyy iste onlar olmasa napardik be biz sukur onlari veren rabbime ☺️❤️
tarafından
Yaso suan o ayakkabiyi alsam alirim ama iste cocukluk ya insan unutamiyo beee
tarafından
Tabiki alirsin canim benim o duygular yok simdii
+1 oy
(48,695 puan) tarafından
çok şükür icimde bisey kalmadi corba tarifin çok kötü geldi☺️
tarafından
Ahahaha datlum ayrıntıyı atlamamissin o zaman+ sanaaa
0 oy
tarafından
Adres at göndereyim sana sjsj
tarafından
Hshshshsh . Ya varya cidden her bakkala girişimde gözümün önündeydi. Yanımdaydi ama dokunamiyorum lan çok saçma djdjjd
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Alamadık mı istemedim mı bilmiyorum ama uzaktan kumandalı arabaları çok severdim ama benim yoktu komşunun cocugununkini oynardım  :D
tarafından
Ya bende uçak aldımistim anneme zorla :) yazık annemin parası yoktu ama beni de kırmak istemedi
(11,298 puan) tarafından
Cocuk aklıyla anlamıyoruz ki para nedir :D
tarafından
Ben annemin gizli hazinesi olduğunu ve hiç bitmeyen parası olduğunu düşünüyodum djjdj
(11,298 puan) tarafından
Hayal gücün süpermiş biz paramız olunca alir mıyız diye büyüdük yokluk bilelim diye galiba :D
tarafından
Ahahha aynen . Büyüdük yokluk içindeyiz be
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Altın bileziği olan çocuklara çok özenirdim hep bileziğim olsun istemiştim☺️ şimdi kendi kendime kuruntu yapıyorum Acaba çocuğum da özeniyor mudur bir tane alsam mı
tarafından
Yaaa ❣️❣️❣️❣️ evet inanin aklında kalıyor
tarafından
ayy evet benim de altin künye. ama isim yazanlardan. nasil ozenirdim
(3,205 puan) tarafından
Ne günlere gittik :)
0 oy
(414 puan) tarafından
Ay ay icimde ukte kalan tek sey bisikletti durumumuz yoktu annem tek calisip bana bakıyordu mahalledeki tum çocuklarda vardi camdan hep aglayarak izlerdim onları yalvarirdim onlara 1 tur binmeme izin versinler diye hic unutamam simdi kizim oldu ALLAHIN izniye ona alicam
tarafından
Güle oynaya binsjn inşallah canım
0 oy
(415 puan) tarafından
Kantinde o zamanlar simit tost vardı çok canım isterdi yiyemedim 50 krş götürürdum arada tost ise 75 krş du o zamanlar o 25 krş bile fazlaydı ya oyuncakta şu pusete bebek koyulup geziliyor ya ondan olsun istedim çok 
tarafından
Kantinden bende hiç birşey alamazdim çok ozenirdim bende :(
0 oy
tarafından

Anamla babamın hakkını yemiyim her şeyi aldılar bize ama bir keresinde Selena pantolonları modaydı tin arkadaşlarım almıştı annem de yeni kıyafet aldığı için almamıştı çok içimde kalmisti:D

tarafından
Bizde derdimiz var sanıyoruz dimi dhhdj
tarafından
:-D:-Daynen
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Oyuncak tren seti...  annem kardeşim doğunca almaktan vazgeçti küçük parcalari var diye çok içimde kalmisti sonra aldık ama ilk heyecanla oynamadım hiç 
tarafından
Evet ilk gördüğünde alınca başka oluyor :) çok
(14,033 puan) tarafından
Dedem bana ve kardeşime tren seti almıştı oynamaya kıyamıyorduk bozarız diye sonra dedem aniden vefat etti şimdi dokunmaya bile kıyamıyorum ah ahh
tarafından
Aaa hala var mı o :/ kötü bir anısı olmuş
(14,033 puan) tarafından
Duruyor hala annemin evinde arada açıyorum ama işte yüreğim sızlıyor
0 oy
tarafından

Alamadığımız değil de alıp ta sahip olamadığım bir bebek vardı hiç unutmuyorum 4. Sınıfta taktir getirmiştim babam çok güzel bir barbie bebek almıştı çok güzel bembeyaz bir gelinliği vardı yanında da ayna ve tarağı vardı çok saçma ama annem kutusunu bile açtırmadı vitrine koymuştu süs diye :'(yaklaşık 3 4 ay vitrinden oynadım sonra annemin evde olmadığı bir gün kutuyu gizlice açıp oynadım sonra annem nereye gitse gitmek istemiyordum sırf bebekle oynamak için annem gider gitmez bebekle oynar sonra tekrar kutusuna yerleştirip vitrine koyardım:/

tarafından
Annen otoriter kadın miydi
tarafından
Otoriter değil de çocuğunun ruhundan anlamayan diyelim
tarafından
işte yazık azcik sevgi gostercekler onu da çok görüyorlar
tarafından
Anneme karşı çok yaralarım var ama onu da anlıyorum 7 yaşında annesiz kalmış 16 yaşında evlenip zalim Bi kaynananin eline düşmüş
tarafından
Of of bu insanlar neden hep kötü olmayı seçiyorlar anlamıyorum:(
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Küçükken herşeyden mahrumduk yine de her halimize şükürler olsun. Şimdi ise çok şükür herşeyi alabiliyoruz 
tarafından
Çok şükür canım
0 oy
(1,000 puan) tarafından
İçimde ukte kalan tek şey oyuncak bebekti köyde büyüdüm bir komsunun kızının abisi yurt dışından gelirken bebek almış elinde hep alır gelirdi saçları uzun iki çeşit elbisesi vardı birini çıkarır birini giydirirdi hep onun için ağladım annemde bana bezden yapmıştı ama hiç onun yerini tutarmi çocukluk işte yaaaaa
tarafından
kıyamam kızlar ya benim bır suru vardı kız olunca ozenılıyo sanırım o bebeklere sızın yazdıklarınızı okuyunca aklıma geldı rahmetlı anneannem bızle yaşardı kızardı habıre bebek aldırmama kız nerden buluyon kendın gibi çırpı bacaklı bebekleri derdı hıc sevmezdi :D
tarafından
Hahsnsn ay sen sevmiyorsun diye çocuğun hevesini niye kiriyorsun
tarafından
Yok kız ben arsızdım asla umursamazdım hatta bıtane susman bebegım var yünden ıcı dolgulu bıde bandanası vardı basında o bandanayı yemenı gıbı boynunun altından baglardım bak buda sana benzıyo anneanne derdım seni fışkı seni diye kovalardı benı ahahaha :D
tarafından
Ahahhaha  çok eğlencelicisin
tarafından
sagol canım :D
0 oy
tarafından
Oyuncakçıdaki sarı saçlı sanıyorum ki yeşil elbiseli tavanda asılı o bebek babamdan çok istemiştim ama Pahalı diye almamıştı
tarafından
Şimdiki fiyatları gorseydiler stok yapardilar torunlar içinde jdjdj
tarafından
Hahqha ayn
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Küçükken bisikletimin olmasını çok istiyordum arkadaşlarımin arkasından koşardım snra annemle koye gttik geldik babam sağolsun baba bisiklet almış balkonda hazır duruyordu hemen alıp surmustum snradan bı bilgisayar olmasını istedim o da oldu internetsiz bilgisayarı ne yapayim o da oldu yani kısaca insanoğlu doymuyo bu da olsun o da olsun dayimlarin arabası vardı bizim yoktu çok hevesleniyordum snradan Rabbim nasip etti çocukluk hevesleri istr
tarafından
Aynen öyle bende istediğimi elde edince o da olsun bu da olsun derdim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Malum ben yaşlılardanım barbi bebek yeni çıkmıştı herkesin vardı benim yoktu sonra annem babama alalım demiş markete gittik babam bizi kandırdı tren aldı çocukluk işte. Sonradan kardeşime aldılar ben o arada büyüdüm ama yoktu bir barbi bebeğim
tarafından
amiin insallah cok tesekkur ederim ❤
(13,202 puan) tarafından
Mihri de ben de 35 iz 87 liyiz grupta yaş ortalaması küçük. Benim de 22 aylık bebeğim var. Mihroşum da gebe. Ruhumuz genç bizim.
Yıl olarak evet maksimum 95 falandır. Kardeşim 4 yaşında falandı.
tarafından
Ben ayakkabiya uzuldugumde orta 1deydim kanka
(13,202 puan) tarafından
Ben liseye başladığım sene kot terlik dayağı yedim kanka.
tarafından
Ahhahaha bende yiycektimde ayakkabi icin catiya kactim fkdjdj
0 oy
(408 puan) tarafından

Babamın bakkalı vardı o yüzden yiyecek bişey de aklım kalmadı hiç ama sanırım taş bebek diye geçenler hep gelinlikli bi bebeğim olsun isterdim, halam almıştı ama benim istediğim o değildi. Bizimkiler niye almadı acaba o zamanlar alabilirler çünkü. Merak ettim şimdi :D

tarafından
Lüzumsuz gelmiştir çocuktur hevesi geçer demişlerdir.:)
0 oy
tarafından

Öyle bi anım yok canım babam hiç bir seyimj eksik etmezdi durumumuz çok iyi deildi ama kendi yemez bize yedirirdi kurban oldugum<3

tarafından
Maşallah Allah bozmasın canım
0 oy
(1,776 puan) tarafından

Ay ben tam yazacaktım tüpteki çokokrem diye ama baktım foto atmışsın :D çok hevesleniyordum buna arkadaşlarım alıp yiyordu. Babam memurdu ama ev almıştık borcumuz vardı öyle her istediğimiz alamıyorduk. Sonradan durumumuz düzeldi kendimde memur oldum atandım ama alıp yemedim. Hiç cazip gelmedi artık. Evlendikten sonra eşime anlatmıştım birgün baktım almış gelmiş ama o zamanki gibi iştahla bakmadım 

tarafından
Ahshshsh demekki ortak bir yiyeceğimiz varrrr
0 oy
tarafından
Çok küçükken hiç bir şey alamıyorduk ki 5 küçük kız çocuğu vardı babam bazen çalışıyordu nenemler tad vermiyordu birliktik. İlk defa hayatımda benim okul arkadaşımın babası su büyük patos var ya cips ondan almıştı.  Bi kerede karşı Yaşar Bakal amcamın kızıyla bana fındıklı hanımlar vermişti paylaşıp yemiştik. O insanları hic unutmam Rabbim onlardan razı olsun. Bide karşı komşumun kizinin sarı bir elbisesi vardı o zaman bana öyle güzel geliyordu ki sanki prenses elbisesisiydi ne kadar almak istedim ama alamadık 
tarafından
Yaaa malesef herkes şanslı doğmuyor :/

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
28 cevap 238 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Queen bee (122 puan) tarafından soruldu
0 oy