0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Arkadaşlar eşimle hiç iyi değil ailesi yüzünden. Hep kavga ediyoruz. Ailesi alttan alttan yapıyorlar bir şeyler ve eşim bunları görmüyor.

Kendi kızlarına her şey dört dörtlük olsun isterler ama bana gelince öyle değil.

Bunları eşime söyleyince sen kıskanıyosun felan diyor aileme kurban ol diyor , ailemi tercih ediyorum git diyor . Siz olsanız napardıniz. ?

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
kendini kıyas objesi durumuna getirme
(111 puan) tarafından
Ya ama haksızlık yapılıyor
tarafından
Aslanim ben neler okudum Zeynebim kız postta nasıl yaptın bunu hajajjajajaja
tarafından
neyi Ayşenur. :)
tarafından
Zeynep işte atlamalı parçalanması kız jhjgjhhhh
-Reklam-
0 oy
tarafından
Git diyorsa kalmak çok mantıklı değil ama sen gitme onu anasının eteğinin altına gönder 2 gün sonra gelir zaten :)
(111 puan) tarafından
Anası bir güzel sever onu , eline çayını bile verir. Bana kurban ol diyor çekemiyorsun bizimkileri diyor laflara bakar mısın. Kendi kardeşi evlenecek her şeyi dört dörtlük olsun istiyorlar. Zengin aradılar buldular şükür . Çocuk annesine pervane benimki öyle olmadı. Ben görüyor musun bak dediğimde bana bunları diyor
tarafından
Anası ağzıyla kuş tutup yedirse o evden çıktı o düzene alisamaz canım o seni arayacak her türlü
(111 puan) tarafından
Kız ben artık çok mutsuzum , ilk başlarda derdim hep iyi ki evlendim diye şimdi olmasaydı diyorum . Kendi kizlari iyi olsun diye her boku yapıyorlar bana gelince el kızı zaten oluyor. Ama kendilerini iyi ediyorlar ogullarina
0 oy
tarafından
Eşinle ailesi hakkında iyi ya da kötü konuşma yorum yapma onlar alttan alttan yapıyorsa sen de alttan alttan yapacaksın sorunun kiminleyse onunla aranda halledeceksin 
(111 puan) tarafından
Kız yemin ederim çok fenalar. Ben artık çok bıktım çok aileci aşırı yani keşke evlenmeseydim diye her gün dua eder oldum
tarafından
İşte canım sen de oyununu ona göre oynayacaksın benim eşim de çok aşırı ailesine düşkündü eşime hiç bir şey söylemeden gerçekleri görmesini sağladım şimdi ben değil onlar düşünsün kafasındayım
(111 puan) tarafından
Ee şimdi nasıl eşin peki
tarafından
Tam istediğim gibi :)))
0 oy
(414 puan) tarafından
Aileme kurban ol?

Ailesi sensin kuzum artik o bekarlikta kaldi seni daha ileri tutmasi lazim sonucta ayni yastiga bas koyuyorsunuz 
(111 puan) tarafından
Yok bacım ben ailesi felan değilim çok üzülüyorum
(414 puan) tarafından
Ah kuzum ahh
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Anlatamazsın canım yıpratma kendini erkekler bizim gözümüzle göremiyor bir çok şeyi .
(111 puan) tarafından
Görmüyorlar hep o haklı
0 oy
tarafından
Ayrilmalimisin bilmiyorum ama 

O seni ailesi olarak görmüyor hala anne babasının çatısı altında hissediyor galiba

Kuzum onun bunu anlaması için ailesinden iyi bir kazık yememesi lazım yoksa bu böyle gider diyim
(111 puan) tarafından
Kazığı yedirmezler canim
0 oy
tarafından
Al anasının kapısına at gitsin anasi da alsın geri soksun içine sigarsa 
0 oy
(306 puan) tarafından
Çocuk yoksa asla strese.sokmazdim kendimi bosardim bidahada evlenemzdim :)))))
0 oy
(2,168 puan) tarafından
Son yazdığın şeyler ayrılma sebebi ve nafaka vermek zorunda kalacağı sözler ki benim eşimde böyle derdi sürekli hamileydim 4 aylık çıktım gittim babamı aramış kızın evi terketti diye oda bırak gelsin seninle mi uğraşcak yeter ettiğin demiş o gün bu gündür mum gibi yani ailenin ve senin ciddi bi ders vermesi lazım ki akıllansın şimdi ben ona kapıyı gösteriyorum gitmek istiyosan babanın evi orda benim evim burası nafakanıda verirsin yaşar gideriz diyorum 3 sene kendimi ezdirdim doğum yapalı hiç eyvallahım yok 4.senemi rahat geçiriyorum aklım yok muş bu zamana kadar alttan almakla hata yapmışım
0 oy
tarafından
Evde ne yaşadığını bilemeyiz en doğru kararı sen verebilirsin burda kimse sana ayrıl veya ayrılma diyemez 
(111 puan) tarafından
Öyle evet de sorsan hep kendi haklı
tarafından
Zaten erkekler hep kendilerini haklı görüyor
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Koy kapıya bavulunu burdannn Goo Goo goo çıktığın tercih ettigin deliğe hadeeeeee de yolla gitsin
0 oy
tarafından
Ayrıl desek ayrılck mısın 
0 oy
(77 puan) tarafından
Canm benm bizde öyleydik anası olsa iyi sadecw anası babası 4 tane görümcem 2 eltim ve kocaları hepsı bize oynuyordu en küçük ds benmki ilk başlarda çok tartısırdık snradan rlimi herşeyden çektm biz birde berabwr kalıyorduk düşün elimi işten güçten çektim köşeye çekldim sesimi çıkarmadım onlar kpnustu ben sustum 3 defa cıkardım yüzüğü eline verdim bitti dedim en sn susunca onlar konusunca kendılerı zararlı çıktı bir gün canına tak etti tuttu elimden oğlumu da aldı kucagına ben burdan gidiyorum dedi benmde bir ailem var 2 senedir evliyim evlilik ne bilmiyorum ne lkarımla huzurum var ne cocugumun buyumesını anlıyorum her biriniz bir şey diyosunuz biraz kendınız bızım yerımıze koyun babasına da dedi o el üstünde tuttugun gelinlerin gelsinler kalsınlar hani kaç saat dayanabilecekler laflarınıza sözlerinize o gun ayırdı evi hatta şehiri şimdi okadr mutluyuz ki ordan geldiğimizden beri bir gn bile tartısmadık smdı her zman der keşke ilk başta ayırsaydım evimi yolumu naıslsınız ıyınısınız okadra derdim şindiki aklım olsaydı bu saaten snra benm anam babam sizsiniz her zmana der allah razı olsun eşimden
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Göğsümü gere gere o evden çıkar giderim arkama bakmadan ve okadar güzel bir hayat yasarimki ne kaybettiğine dönüp dönüp baksin 
(111 puan) tarafından
Anneme anlatıyorum huzurunu bozma diyor ya

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 278 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 316 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 220 göst.
16 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 544 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,681 cevap

34,943 kullanıcı

...