0 oy
1,785 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar özel olucak ama iliskide her zaman ilk adım erkekten mi gelmeli çünkü ben esime asla yanaşamıyorum hep ondan bekliyorum ilk adımı yanlış mı yapıyorum 

51 Cevaplar

0 oy
(1,257 puan) tarafından
Karşılıklı birseydir bu
(48 puan) tarafından
Eşim hep istekli ama bende tık yok üzülüyorum
(1,257 puan) tarafından
Eşinin istekliginin rahatlığı var o zaman sende fhjknnvv
(48 puan) tarafından
Bak bu acıdan düşünmemiştim .ddd olabilir
-Reklam-
0 oy
(17,942 puan) tarafından
Canım belli etmelisinki senin onu arzuladığını istekli olduğunu bilmeli oda daha çok istekli olmalı yoksa hep ondan beklersen sıkıcı olabilir onun için 
(17,942 puan) tarafından
30 bnm 3 oğlum var :)
(17,942 puan) tarafından
Çocuklar kaç yaşında zor oluyo ama güzel çok şükür verene
(17,942 puan) tarafından
Oo iymiş kız yap gitsin o zaman benim 6 yaşında 3 yaşında 4 aylık eşim çok fazla yardım edemiyo hem dükkan hem çiftliğimz var o yüzden anam daha çok destek oluyor ama büyüttüm ya zor kısmını bi nevi atlattık şu diş döneminide atlatırsak tamam :)
(17,942 puan) tarafından
:D hayırlısı kız bizde eşim çok istedi 3 numarayı ben ağlamıştım test pozitif çıkınca şimdi ölüyom aşkından çooook datluuu
(917 puan) tarafından
Kizzzz iyice bana gaz veriyon, zaten istiyorum daha çok çalışayım bariii:DDddd
0 oy
tarafından
Anasından beklemeliyiz
0 oy
(2,634 puan) tarafından

Neden sadece erkekten bekleyelim :P benimde önce adım atmisligim vardirki esimde bundan çöm memnun kalır herseyi erkeğe baglamamak lazım 

0 oy
(520 puan) tarafından
Yoo niye erkekten gelsin 3 yıldır onun yanastigi sayılıdir:D  arada dalga da geçerim koyun gibi yatma yatakta diye hep erkekler mi kadınlara diyecek :D sende arada yanaş bak nasıl hoşuna gider esinin
0 oy
(7,881 puan) tarafından

Vallah sen tam olarak bensin yorumlari okudumda sok oldum ne kadinlar var beh:)

(494 puan) tarafından
Valla bende okudum ben şok ben kadim değilmişim diyorm ben hiç yanaşmam eşime millet hohlamaktan girdi ziplamaktan çıktı ben boş yaşıyormuşum  =)
(7,881 puan) tarafından
Ben gene yapamam bacim bu benim kisiligim yapacak bsy yok ama bak annem oyle deildir cok cilvelidir ben bi tuhafim:)
tarafından
Bende varım bacimsular millet nasıl yazmış ağzım açık okudum :)
(494 puan) tarafından
Herkesin kişiliği farklı işte canm millet ölmüş koca diye =)  keşke bende cilveli bi kadın olsaydım valla çok isterdim bunu
(7,797 puan) tarafından
Bende sizdenim malesef
0 oy
(846 puan) tarafından
Bende öyleyim valla yanaşamiyorum ondan bekliyorum aslında istiyorum ama o gelsin diyorum.

Ve hatta ilişki esnasında da kendimi kasıyorum rahat olamıyorum Bir türlü biseyler yapmak istiyorum eşime karşı ama çekiniyorum mu noluyor anlamiyom valla çok kiziyom kendime
(48 puan) tarafından
Galiba bende öyleyim
0 oy
(7,086 puan) tarafından
Aynı ben :D          

0 oy
(657 puan) tarafından
Her zaman erkekten beklemek yanlış tabii ki
0 oy
(791 puan) tarafından
Yorumlari okudumda nekdr odun birym gereçkteb 6 yildr eşim yanaşır hiç bir zman bn gitmedm ona ya bu nasıl olunur istekli ateşli 
(917 puan) tarafından
Canım sen yatakta arkasından sarıl ensesini falan öp kokla inan dayanamaz gerisi gelir ikinizde mutlu olursunuz;)))
(2,785 puan) tarafından
Kiz neyini bilmiyon adami yatakta iki dürt bi gecelik giyip  saklan yataga al sana sürpriz ☺️
tarafından
Hande bide bana laf atıyon :D
(917 puan) tarafından
Hahahahahhahha;)))
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bende senin gibiyim ve eşim kızıyor bana ssjsj
(48 puan) tarafından
Daha eşim bisi demedi ama bazen ben kendim rahatsız oluyorum
(3,669 puan) tarafından
Ya ben 10 yıldır evliyim oda çekinme falan diyor ama huyumuz böyle sanırım tabiki biz isteyince hoşlarına gider
0 oy
tarafından
Bende hiç yanaşmam eşim arada istesem mutlu olacağını dile getirdiği halde utanırım 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Şaka mı yapıyorsunuz kuzum hiç mi canınız çekmedi yani valla eşim ister tabi de bende isterim ilgisini çekerim aklını celerim yani onunda daha çok hoşuna gider sende istekte bulun kuzum 
(48 puan) tarafından
Gercekten çok nadirdir bi benide üzüyor
(2,512 puan) tarafından
O zaman diğer yorumlarda da yazdığı gibi arada atla adamın üstüne :)
0 oy
tarafından
Tam tersine hep ben atlıyorum üstüne dhjsj
(494 puan) tarafından
Tövbe yarabbim =D ne guzel karisiniz kız taktik verin ben tam bi odunum valla hiç istek yok
tarafından
İstek olmaması sıkıntı canım olsa zaten içinden gelerek yaparsın biseyler
0 oy
(450 puan) tarafından
Kız Koca bnm koca degilmi kari kocayiz yani ha o ha ben farketmez bizde genelde hersey spontene gelisir arada hazirlanirim esiminde cok hosuna gider bazende bn yanasirim ve erkekler arzulandigini bildigi zmn daha cok hoslarina gider şahsen bnm esim oyle odun gibi yatarsan yanasindacada direk gibi durursan adam zevk falan almazki 
(48 puan) tarafından
Ya ne biliyim bacim bende kendime kızıyorum ama o heyecan falam yok bende cok üzülüyorum
tarafından
katılıyorum. İlişki sırasında bile okşamazsam ,öpmek istediğinde karşılık vermezsem niye böyle yapıyorsun istemiyormusun diye geri çeker kendini o. Seninki sabırlıymış.
0 oy
(13,179 puan) tarafından
Ben eşimden beklerim ama onu da tetiklerim :)
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Çoğu zaman ben eşimin üstüne atlarım 

Ben başlar eşim bitirir sfsfsfffsffs
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Yanlış bi durum biraz kendini teşvik et bu konuda erkeklerde bekler çünkü ufak dokunuşlar sırnaşmalar yap onlar alıyor zaten sinyali
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bazen ilk adımı ben atıyorum valla , yaramazlık yapalım mı kocacım diyorum 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Hayır niye karşı taraftan beklentiye giriyosunuz ki sende isteyebilirsn erkeklik bi durum değil bu git sarıl oynas o anlar zaten :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 250 göst.
0 oy
4 cevap 129 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Elifklcc27 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 223 göst.
17 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu