0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından
Kızlar 2 oğlum var. Kızım olacak iki oğlandan sonra 1 kızım olacak değişik bir duygu ya tarif edilmez yani ne bilim siz anlatsanizq 

10 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Güzel duygudur. Kız çocuk bambaşka, çok farklı 

Ayrımcılık gibi düşünme de, çok sevdiriyorlar kendileri 
-Reklam-
0 oy
tarafından
guzeldir ama 2 oglum var canlari sag olsunda istemiyorum 3yu cunku zor buyuyolar
0 oy
(9,039 puan) tarafından
2 oğlum var evlat ayrımı olmaz bence ama erkek çocuğu biraz vahşi haylaz kizlarda bir o kadar nazlı ve cilveli.... Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. 
(5,019 puan) tarafından
Vahşi :D
(9,039 puan) tarafından
Her dakika dayak yiyom vahşi tabi :D saç baş yoluyo ısırıyor :D vahşi erkekim benim
0 oy
(8,029 puan) tarafından
Benim biri kız biri oğlan kızım 7 yaşında o kdr nazlı kibar duyarlı bir çocuk ki maşallah maşallah ne desem beni dinler birde oğlum var 3 buçuk yaşında giren herkes Rabbim sana sabır versin diyor yani bilemiyorum eğer bütün erkekler oglum gibiyse kızlar daha uslu bilemiyorum..sağ saglim kucağına almayı nasip etsin rabbim 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Benim iki tane kızım var oğlan annesi nasıl bir duygudur bilmiyorum ama kız annesi olmak çok başka bir duygu anlatılmaz...erkek annesi olmayı da çok istiyorum o duyguyu yaşamayı da rabbim nasip ederse 
0 oy
tarafından
Hem kizim hem oglum var esimle bazen oglani bahceye mi baglasak diye dusunuyoruz bak o kadar diyim :D 

Kiz cocuk hele de erkekten sonra sana buyuk nimet :))) 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Çok çok güzel bir duydu 1 oğlum var 7 yaşında 1 yaşında da kızım var.kiz bambaşka bir şey cilveli daha yakın kendini sevdiriyor 
0 oy
(3,827 puan) tarafından

Siz böyle sorunca şu eski popüler tweet geldi aklıma :) 

image

0 oy
(12,498 puan) tarafından
Kız çocuğu bambaşka ya çok güzel bir duygu 
0 oy
(1,052 puan) tarafından
Benm de iki oglum var 

Bi kızım olsn isterim :) 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 541 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu