0 oy
1,784 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar özel olucak ama iliskide her zaman ilk adım erkekten mi gelmeli çünkü ben esime asla yanaşamıyorum hep ondan bekliyorum ilk adımı yanlış mı yapıyorum 

51 Cevaplar

0 oy
(599 puan) tarafından
Hiç adım atmasını beklemem Ufak Bir tatlı bakış yakalayım sen gel bakalım şöyle derim:)  yarı yarıya bizimkisi onunda istediği zamanlar oluyor benimde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karsindaki insan da sevildigini istendigini gormek ister. Bu erkege gorev gibi yapismis maalesef.

Kaldi ki olay sadece o is degil, insan sevdigine sarilmak ister dokunmak opmek koklamak ister. Hersey o isle bitmek zorunda degil ki. Partnerinin de senin ona dokunmaktan sarilmaktan keyif aldigini sevdigini istedigini gormesi ikinize de iyi gelir bence.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Erkek avlar, dişi avlanmak ister bence evlilikte böyle daha güzel 
0 oy
(11,470 puan) tarafından
Tabikide hayir nasıl erkeğin ihtiyacı varsa kadinin da var ve eşler arasında sen ben olmaz istekli olan isteğini belli etmeli utanılacak bisi yok 
0 oy
(196 puan) tarafından
Ben kendim istiyorsam o gece gecelik giyerim saçımı falan açar arkamı döner yatarım o zaten anlıyor))))))))))istemiyorsam ne bulduysam giyer saçımı toplar yatarım)))))
tarafından
Bir çift her gün her günmüş.kadın bunalmış. Kadın birgun kocasını karşısına alıyor konuşuyor. Yazmamı başıma bağlasam istemiyorum  , omzuma atsam istiyorumda, istemiyorumda. Belime bağlasam istiyorum demek.
Kocasıda diyor ki, ben kasketimi düz takarsam istemiyorum, yana takarsam istiyorumda ,istemiyorumda. Çıkarmışsam eğer, umrumda değil senin yazman nerde:)
tarafından
ona benzedi seninki
(196 puan) tarafından
Hahahahsfd)))))
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bence sende yanaşmalısın tek taraflı olmaz ki:))) 
0 oy
(7,795 puan) tarafından
Eşim bana o fırsatı vermiyor ki;)
0 oy
(1,156 puan) tarafından

Eşimden bana yanaşmaya sıra gelmiyor :D

(48 puan) tarafından
Hahaah banada.ddd
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Bence kadın ilk adımı atarsa erkek buna memnun olur.
0 oy
(6,473 puan) tarafından
Olur mu öyle şey azıcık cilveli ol, seksi giyin, makyaj yap fantazi iyidir. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 250 göst.
0 oy
4 cevap 128 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Elifklcc27 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 223 göst.
17 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu