0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (1,493 puan) tarafından
6 yıllık evliyim 2 çocuğum var eşim doğum günü yıldönümü.pek sevmez nadir hediye alır bu zamana kadar.altin hiç hediye almadi guums takı aldı ya kolye ya bileklim istese altın da alabilirdi altından da geçtim başka seyler de olur hep uygun yollu aldı bakıyorum sağa sola 2-3 bın liraya kahve makinesi yok eşarbı yok çantası değersiz hissediyo sanki kendimi 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maddi seylere bakma manevi olarak sana nasıl 
(4,983 puan) tarafından
Hiç hediye alamayanlara haksızlık oluyor sanki balım
tarafından
Ya ne bilim hani huzurdan daha onemlisi yok gibi geliyo bana mesela gecen benim herif yolda giderken demirlerin ustunden atlayip kaldirimdan bitane cicek koparip verdi altin alsa bukadar sevinmezdim mesela ondan bahsediyorum ☺️
(4,983 puan) tarafından
Tabiki kuzum
Hediyenin azı çoğu olmaz kimseninkiyle kiyaslanmaz onun düşünmesi bana deger verip alması yapması yeter
tarafından
Rabbim huzur versin cumlesine ❤️☺️
(4,983 puan) tarafından
Amin balım amin ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bahçeden bir Gül getirse ona bile razıyım bulmuş bunalmışsın cnm sen etrafına bakarsan herkes herşeyi yapıyor
0 oy
(7,739 puan) tarafından
Yav bosver aliyor ya daha ne isdion alsa altin dionuz almasa almiyo dionuz deisk yav valla billa haaa
0 oy
(96 puan) tarafından

Onu bulamayanlarda war sükret .

Ama bn hep derim bi cikolata bile alsan mutlu olurm yada bi guzl soz soylese felan cok mutlu olurm yani 

0 oy
(11,217 puan) tarafından
dusunup almasini dglde maddi degerine takiyorsan ayip ediyorsun burda bir kuru gule hasret kadinlar var :)
0 oy
(657 puan) tarafından
Bu kadar takma bnce düşünmesi bile yeter
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Değerini niye parayla ölçmeye çalışıyorsun uygunu varken adam niye pahalısıni alsın pahalısıni alınca değerli mı oluyorsun çok garip bir düşünce
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Adam düşünüp alıyor ya hiç almasa

Hic almasaydida alsinda bir gül alsin bana yeter derdin 

Biz kadinlara yapildikca daha fazlasini istiyoruz 
0 oy
tarafından
Eşinin durumu ile de alakalıdır,uygun yollu bir şeyler almaya yetmistir belki de gücü.
0 oy
(13,047 puan) tarafından

Sen kendi değerini altın veya gümüş diye biçme eşim düşünüyor bana hediye almış demelisin bence 

Onh almayan eşler de vardır 
0 oy
(3,026 puan) tarafından
Onları alanlara sorsan borçtan kurtulamıyılar var tanıdığım herşeyden 2 3 parçası var ama mutlu mu değil herşeyden önce sağlık sonrası herşey olur 
0 oy
(913 puan) tarafından
Eşim de bana bir iki benim zorumla aldığı hediyeler dışında hediye almamıştır.. alsa tabiki mutlu olurum ama onun bana olan güzel yaklasimi sevgisi verdigi deger herseyden önemli bana en pahali hediyeleri alip kalbimi kırdıktan sonra en ufak bir anlami olmazdı o hediyenin
0 oy
tarafından
Ya herkes maneviyatta maneviyat diyor ama . İnsanlara bakınca benim niye yok ? Bana niye yapılmıyor diye insan icerleniyo valla kimse kusura bakmasın yani elinde varsa yapsın sanki her dakka bişey mi bekliyoruz . Elinde yoksa anlarım da varsa yapacak 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Her insanin yapisi bir degilki neden kiyaslayip kendini uzuyorsun hele hele de maddiyat icin hix gerej yok bence...tavurlari normalse deger veriyorsa evinizde huzur varsa hediyesi şöyle kalsin ki hic yapmiyor almiyor da degilmis zateb
0 oy
(119,355 puan) tarafından
degerin maddiyatla ölçülemez ki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 326 göst.
10 Şubat 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 300 göst.