0 oy
1,295 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba 

Size bir şey danışmak istiyorum 1.2 hafta önce eşimin iş yerinden çalışan muhasebeci abla işten çıktı eşime yerine kim geldi dediğim de abiler bakiyor dedi ve tesadüf olarak aradığım da kadin sesi duydum ve akşam muhabbeti açtığımda kaçamak cevapları verdi gibi geldi izmir de gida çarşıdan tesisatı malzemerli olan bir dükkanda çalışıyor bana savunması kiz yok ne kizi hem olsa sana ne gelen müşteridir vs gibi cevaplar verdi ve ekrani kirik bir telefonumuz vardi ekrani yaptırmak için götürdüğdu telefon geldiginde içinden bir hat çıktı telefoncuyu aradık benimdir dedi ama adam bir daha hat için aramadi suan 9 aylik bir oglum ve 18 haftalık gebeliğim var dün kızımız olacağını öğrendim daha önce iş yerine gitmistim kendisi kizimiz olsun cok istiyordu müsaitsen iş yerine gelim cinsiyeti söyleyim dedim gelme patronlar var dedi ve akşama kadar cinsiyeti bilmeden bekledi eve geldi yemek yendi cinsiyet konuşuldu vs vs bir anda saçlarım yağladı bahanesiyle duşa girdi ve abdest aldığını gördüm belimi kesele falan dedi daha once bu kadar bakim yapmazdı iş yerine bir dedorant bir parfüm götürüyor  duş konusunda belki paronayak diye bilirsiniz şöyle söyleyim eşim duş almayı çok seven birisi degil saçlar yaglaninca genelde sadece saçını yikar dün ki özeni dikkatimi çekti ve biraz önce oğlumuz uyandığı için kalktık kendisi karsi koltukta bana göstermeden iki üç defa özel bölgesine el attığını gördüm belki hamileliğin etkisi kafada kuruyorumdur allah askina fikir verin aldatıyor muyum kizlar ve bundan sizce nasil kesin emin olabilirim 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım bence sen çok buyutmussun kafanda hamilelikten dolayı ya . Bu kadsr güvenmiyorsan Cat kapı gideceksin çaktırmadan kontrol edeceksin hem adamın lafını çiğnemek istemiyorsun yok izin vermez diye hem oturmuş kendi kendime senaryolar kuruyorsun . Duyguların düşüncelerin çok oynamış . İnsanlar bı parfüm bı deodorant kullandı diye kimse kimseyi aldatmaz sanmıyorum belki terliyordur adam koktuğunu hissediyordur insan içinde k şekilde dolaşmak istemiyordur orası iş yerinde sonuçta dimi . Sekreterde kim gelirse gelsin sen.esine hiç güvenmiyormusun orası onun ekmek teknesi . Biraz sakin ol anlattiklarinda ben seni aldaticak bişey göremedim hepsi hayatin içinden sıradan şeyler yok duş almista yok deodorant götürmüştü yok elini kzel bölgesine atmista . Afedersin senin hiç bi yerin kasinmiyormu belki o an kaşindi sana çaktırmadan kaşidi yani . Herşeyi aldatmaya bağlama tatlım hayatids kendine zehir etme
(139 puan) tarafından
Yani gerçekten cok tesekkur ederim esimin sozleeini söylediniz bir nevi biraz önce iş yeri no buldum aradim adam çıktı düşünüyorum instgrami Facebook WhatsApp her yerde bizim fotoğraflarımız vs var bu hamilelik hormonları beni gercekten yordu acikcasi boyle bir yorum almak cok hoşuma gitti allah razi olsun
tarafından
Benim eşim hastanede çalışıyor bilgi işlem de personel şefi yani gün içinde onakdsr çok hemşireyle doktorla kadın hastayla bilmem neyle muhattap oluyor ki anlatamam sana . Her gün duşunu alır parfümünü deodorantını sıkar hatta arabasında kolonyası ıslak mendili hatta dudakları çatladigi için gittim ona nemlendirici bile aldım düşün o bile var . Bunlar insanların zaten yapması gereken şeyler şimdi benim kocam beni aldatıyor diyebilirmiyim tabi ki hayır :)) çok absürt bişey olmadığı sürece telefonunda süpheli konuşmalar gecenin yarısı alınan telefonlar insanlara karşı fazla ve gereksiz samimiyet görmediğin sürece lütfen böyle şeyler düşünme . Eşine güven tamamı
(2,186 puan) tarafından
Sana artı vermekten baska kimseye arti veremiyorum dur bitanr dha veriyim kaardişimee yine tam cevapp konusmussun ☺☺☺❤
tarafından
Ahshsjd canimm benimmmmmm teşekkür ederim  :)) doğrucuu davutluk mood on :D
(139 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum  ya gerçekten mantıklı düşünürsek sacmaladim sanirim :)
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Valla gibi gibi geldi bana canım
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bilemeyiz canım inşallah aldatmıyordur. Sen iyicene ona belli etmeden arastir.aldatıyorsa  Allah yanına birakmasin
0 oy
tarafından
Ya canm belki kuruntu yapiyorsun haber vermeden git işine supriz yapar gibi elimde bı borekle falan
(139 puan) tarafından
Gitme imkanım yok malesef kafayı yicem yemin ederim
tarafından
Yaa birini gönder o zaman
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Anlattıklarına göre bende öyle sezdim ama sen emın olmadan eşine konuyu açma dahada önce gözlemle iş yerine git gizlice kontrol et uzaktan

Emın olduktan sonra varsa öyle bişi ağzına s. O zmn 

Delil toplamayı unutma cnm 
(139 puan) tarafından
Kuzum gitme imkanım yok:(
0 oy
(362 puan) tarafından
Canım gidemem demişsin ama öğrenmenin en kolay yolu gizli gitmek ben de İzmir'de yaşıyorum gıda çarşısına giden dolmuşlar var evin çok uzak değilse mutlaka iş yerine gitmeye çalış
(139 puan) tarafından
Kuzum ben Gaziantepten geldim esimden habersiz asla disari cikmam biliyor basima buyruk evden cikar gidersem cok buyuk kavga eder
(362 puan) tarafından
Anladım canım İnşaallah  bir an önce öğrenirsin doğruyu
(139 puan) tarafından
Kuzum biraz önce is yerinin nosunu buldum aradim bir adam açtı ve sonra ağzını aradim.bir tane abi alindi is yerine ama 3 kisi daha alinicak falan dedi tel saklamaz sosyal medya hesablari hep bizimle ilgili seyler ben mi kuruyorum kafada
(362 puan) tarafından
Açan adam saklamaz doğruyu söyler canım bir kaç şey üst üste gelince sana öyle gelmiş olabilir öyle birşey olsa telefonunu saklar zaten hamilelikte insan daha hassas oluyor bazen ben de çok kuruyorum kafamda sonra kendi kendime kızıyorum
0 oy
tarafından
Takipte kal canım tabi şüpheli davranış bunlar 
0 oy
tarafından
Şüpheleniyorsan eğer takip et eşini kafanda kurup hasta olmaktan iyidir canım kimseye güven olmaz bu hayatta
0 oy
(42 puan) tarafından
 Evet gibi ama .. biz burdan kesin teşhis koyamayiz bunu anlaman icin ya ***** olacak eve ustunde delil ile gelecek. Yada isyerine gideceksin. Gidemem yazmissin.. yani tamamen bu 2 secenegin var elinde . 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Şu ahir zaman ne zormuş be kardeşim.. Eskiden de böylemiydi acaba. Azıttık iyice valla Azıttık toplum olarak sonumuz nereye gidiyor. :((
tarafından
Malesef eskiden daha betermis işte telefon Sosyal medya olmadığı için duyulmuyormus
0 oy
tarafından
Canım senin şuanda hormonların fena oynuyor ama olmayacak birseyde değil bu olabilir gözün kulağın onda olsun telefonu özele ac o sekreterin masa telefonunu ara öğrenirsin yani iş yerini ara sekreter cvp verir kızmı degilmi öğrenirsin uzak değilse git uzaktan takip et  bekle öğlen arasını yabancı görürsen veya eşinle beraber çıkan yeni bir kadın 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yani aldatıyor diyemeyiz ama takipte kal 
0 oy
(47 puan) tarafından
Gıda çarşısında nerede canım söyle ben annemi yollayim baksın annem gıda carsisinda oturuyor Allah yardımcın olsun düşüncesi bile çok zor ya yada biz arayalım dükkanı istersen 
0 oy
tarafından
Eşine haber vermeden çat kapı onun işlerine git bence 
0 oy
(470 puan) tarafından
Yani senin gözünden bakınca oyle görünüyor ama hemen sıkma canını bı git dolan iş yerinde bı bak bakım ne oluyor daha da incele eşini ama belli etme sonra der ki bana guvenmiyomusun
(139 puan) tarafından
İs yerine gidemiyrum ama aradim canim erkek cikti  her sosyal medya da hize ait seyler var of bu hormonlar beni gerçekten yedi
(470 puan) tarafından
Aynen hamilelik hormonlarından kaynaklı büyük ihtimal kafaya takma hamileliğinin tadını çıkar eşini de üzme bu düşüncelerle :)
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Biz ne dersek diyelim eşini en iyi sen tanıyorsun onun yanına da sen varsın canım takip et telefonuna bakmaya çalış Bi fırsatta 
(139 puan) tarafından
Canim tel her daim elimde hiç saklamaz tum sosyal medya da bize ait seyler var
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Tatlım yanında bayan çalışsa ne olacak herkes ekmeğinin peşinde 

Kendini düşün çalışmak zorunda kalsan hemde erkeğin yanında illa aranızda bişey olacak diye bişey yok 

Kimsenin aklı ile hareket etme 
(139 puan) tarafından
Yok canim tabiki esim ve ailem icin calisiyorsam yanimda kileri umursamam kuzum bebegim 9 aylik 4 aylikken tekrar hamile kaldim hormonlar bir de şu siralar devamli atisir gibi oluyoruz sanirim bunlar ust uste binince kafada kurmaya basladim
0 oy
tarafından
Valla cnm seni üzmek istemem ama bı kadın hissediyosa vardır biseyler sen sadece sabret dua et rabbine sığın bak rabbim ne guzel karşına çıkarıyor hepsini şayet beende öyle olmustu 
0 oy
(12,769 puan) tarafından
Sanki kafanda kuruyorsun gibi geldi 
0 oy
(826 puan) tarafından
Eşinin gmailini biliyomusun,, ?? Eğer biliyosan şifreni falan cihazımı bul uygulaması indir youtubeda var kullanımı onu izle çok kolay. Girdiğinde uygulamaya hem senin konumun hem eşinin konumu olur. Bide whatsapp web indie teline eşinin vp.nı kendi teline indir ordan izle eşinin vp.nın bildirimlerinu kapa bi süreliğine izle
(139 puan) tarafından
Denicem canim cok teşekkür ederim
(826 puan) tarafından
Cihazımı bul uygulamasınl eşinin teli sendeyken yap ilkini çünkü bildirim gidiyo bildirini kapat ruhu bile duymaz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 447 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,989 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde htch (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 575 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,334 göst.