0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (2,365 puan) tarafından
Kizlar tiktokta caner nejdet diye bi şakrabanlar var evliligi basitleştiriyolar bunlarida cimere sikayet edelim tiktok kapatilsin artik cunku gelecek nesillerde onlar gibi olucak kotu ornek oluyolar

https://vt.tiktok.com/ZSdGubgE5/

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bunu kırmızı elbiseli halini instada görmüştüm dedim yazık kadının saçı yok herhalde peruk takmış :D iyi ki tiktokum yok 
(2,365 puan) tarafından
Kiz allah seni sabah sabah güldürdün :-D
tarafından
Bende güldüm :D senden öğrendim erkek olduğunu su an tövbe tövbe.. millet azmış anamm vallahi taş yağacak biz gülüyoruz halimize Allah affetsin.
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Evliliği basitleştirmediler ülkede eş cinselliğe normale dönüştürdüle onlarn bide gebelik test le ilgilide videoları var Mükremin gbi 
(2,365 puan) tarafından
Bunlarinda acilen sikayet edilip cezalarini almalari lazim
0 oy
tarafından
Kuzu malesef artık ülkemizde eş cinsel evliliği yasal oldu ve bildiğim kadarıyla ilk evlilik te İzmir'de iki erkeğin evlenmesiyle yapılmış oldu.

Başımıza taş yağacak çok az kaldı bence ;(
tarafından
Bir iki defa denk gelmiştim iğrenç ya. Ahlak kalmadı kuzu gerçekten çok üzülüyorum.
tarafından
Türkiye'de eşcinsel evliliklere yasal olarak izin yok, uydurmayin. Düğün yapmaları resmi olarak evli oldukları anlamına gelmiyor.
Yanlış bilgi veriyorsunuz burda.
tarafından
Nevasar üslubuna dikkat et
Bildiğim kadarıyla yazmışım oraya okumayı öğren..
tarafından
"....maalesef artık......yasal oldu." yazmışsınız. Okuduğunu anlamıyor muamelesi yapmayın insana.
tarafından
Kız sanane sanki neyin bilgisini yanlış vermişim. Kanunen kabul edilmesede var öyle evlilikler ve herkes görüyor biliyor.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sorunlu olan tiktok değil onu kullananlar. Ama uygulama olarak ssçmalığa sebebiyet veriyo bence.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 259 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 188 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 213 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
2 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...