0 oy
370 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar benim ilk doğumumdu bayram günü yaptığım için doktor yoktu ebeler yaptırdı çok kötü bir ebeye denk geldim bana çok kötü davrandı hatta inat edip beni çataldan indir git sabaha kadar sancını çek ne halin varsa gör dedi ağrımdan dolayı çok bağırıyordum bağırma dikkatimi dağıtıyorsun diye kızıyordu öfkesinden dolayı dikişimi çok kötü yaptı h.ayvan diker gibi dikti o kadar kötü bir süreçti ki psikolojim bozuldu ikinci çocuğu yapmayı düşünemüyorum bile sizde kötü doktora veya Ebeye denk geldiniz mi 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ebenin ahvali ney suan sikayet etmissindir insallah 
tarafından
Ozel asko ☺️
(119,287 puan) tarafından
☹️☹️☹️☹️☹️
tarafından
Ona sor balim
aysuunn ne yazdin
tarafından
Aysun deme gıza beee aysu aysu aysuuu fkjfjf
-Reklam-
0 oy
tarafından
O ebe ebeliğini hayla yapıyormu şikayet dava açtınız umarım
(28 puan) tarafından
Yok şikayetçi olmadım bebeğim sarılık oldu onun üzüntüsünden gözüm bir şey görmedi
tarafından
Geç sayılmaz git ol
0 oy
(1,995 puan) tarafından
öyle ebenin ağzına sıçarım ben 

işi o ister bağırsın ona ne 

neyse ben ingilterede doğum yaptım ebem erkekti 

işini çok iyi yapan biri bi kaç defa bende bağırdım ama bana bağırmaya harcama enerjini ıkınmaya ver dedi ve ne zaman ıkınacağımı o söyledi ıkın dur şimdi dinlen diye diye 1 saat sürdü doğum ama yavaş yavaş hiç kesi dikiş yok Allah razı olsun o ebeden işinin ehli diye ona derim 
(28 puan) tarafından
Ne güzel keşke banada öylesi denk gelseydi
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum ama devlette aynı doktora denk gelmek zor gerçekten son 3 kontrolumde ayni doktora denk geldim ve şakacı güler yüzlüydü elide hafifti cok memnun kaldim yani hem hastaneden hem doktorlardan hamile olup dogum yapmama diyen kim varsa o hastaneye gitti
(28 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
Şikâyet ettim mi canım 
(28 puan) tarafından
Etmedim canım
0 oy
(7,606 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynisi benimde basima geldi bu ebelerden  
ne bagiriyon suriyeliler gibi die kizdi bacagima cimdik atti bende onun kafasina ayagimla vurdum bide bana dio ki afedersin soktururken iyi simdi de bagirirsiniz avaz avaz dior 
Ama o ebeyi hic unutmayacam benim dogum cok stresli gecti pislik yuzunden bide annemlerdeydik ozaman heryer kan oldu herkeze cok mahcup oldum gibi deisikti ya 
2.oldu ölü doğum oldu 30 aylikken hic bsy yuzume gulmedi anlayacagin keske şikayet etseydik urspikleri:)
(3,156 puan) tarafından
Yuh o nasıl laf ona sokan olmamış mı sanki tövbe tövbe ya kız ağzını yırtsaydın ya
(7,606 puan) tarafından
Isde o anda soyleyecen oturtturacan aciyla ilk bebek heycaniyla kafan yerinde olmuyorki yoksa yikardim prayi ben
(3,156 puan) tarafından
Terbiyesizler aldıkları para hak mı acaba tartışılır
(28 puan) tarafından
Bende çevremdekilerden çok duydum çoğu kadına öyle diyorlarmış
(3,156 puan) tarafından
Ya bende devlette yaptım doğumumu zorda geçti normaldi ama davranışları filan çok iyidi ebelerin Allah razı olsun bin kere onlardan mühim olan iyilerle karşılasmak
0 oy
tarafından
Ben de sancı çekerken herkes gitmiştir sadece ben kalmıştım 16 saat sancı çektim o esnada bağırıyordum ben de ve bana bağırma kafam şişti demişti daha sonra da ben de çok acım var dedim o da çocuk yaparken bana mı sordunuz falan dedi
(1,995 puan) tarafından
abooo nerden bu özgüven böyle konuşmaya ya aboo
(19 puan) tarafından
Ne b*k yemeye ebe oldunuz o zaman deseydiniz keşke. Yani ebe olurken ne bekliyolardi acaba çok sinirlendim ya
(1,995 puan) tarafından
bende tekmeyi koyardım ağzına o an ha pislikler
(28 puan) tarafından
Aynen öyle kötü davrananlar çok
0 oy
(308 puan) tarafından
İlk dogumunda da ikincide de iyi ebeye ve doktora denk geldim. İlki devlette oldu ikincisi özelde, doktorum yaptı bizzat. Ama söyle ilki dikişler acilmisti hep sonradan tekrar dirildim 40im çıktıktan sonra iyiydim. İkincisi çok fazla dikilmesi iyileşmenin bir türlü sıkı dikiş attılar sanırım 2 ayı buldu dikislerimin düşmesi, ama ilk doğumunda bayağı binsanci çektim 2 gün boyunca.. ikincisinde ise sancim bi kaç sürede sadece gelmiyordu iri bebek olduğundan dolayı o anda çok zorlanmıştim  Allah tüm doğum yapanların yardımcısı olsun inşallah gerçekten çok zor süreç ben ikinci doğumdan sonra psikolojim bozulmuştu uyurken hep kalıyordum kendimi dişlerimi sıkıyordum şimdi bi hamile gördüğümde çok korkarım sanırım sancı yine birey değilde o catalda kalmak çok kötü bisey
(28 puan) tarafından
Aynen öyle bende şimdi çok korkuyorum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Zaten ebeler doğurtuyo kız doktor bakıp gidiyo
(1,995 puan) tarafından
sakıncalı bi durum varsa doktor mudahale ediyo cnm
(28 puan) tarafından
Aynen öyle oldu
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Benim de anneler gününden 1 gün önceydi özel hastane gibi dogumhanede kimseler yoktu ebelerim çok iyiydi 4 5 kişi vardı başımda kimse de kötü bisi demedi doğumum zor oldu ama ebeler çok bilinclisin çok sabirlisin iyi bagirmiyon doyorlardi
(28 puan) tarafından
Ben hastaneyi inlettim ağrım o kadar çoktu dayanamıyordum herhalde sesimi duymayan kalmamıştır
(11,257 puan) tarafından
Ben adet sancısı bile cekmiyordum kız 13 saat sancı çektim bebek gelmedi ebenin biri karnıma bastıra bastıra neler cektim
(28 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun gerçekten çok zor
(11,257 puan) tarafından
Sağol canım sağlıkla aldık ya kucağımıza hepsi geçti gitti allahın izniyle
(28 puan) tarafından
Çok şükür
0 oy
(4,223 puan) tarafından
Saglik sebeplerinden dolayi zorunlu sezeryan oldum, gun verildi ,valizimizi hazirlayip evden ciktik, saati gelince dogumhaneye aldilar, dogum gerceklesti, hersey guzel gecti,doktorum ,hastanem,ebeler falan cok iyiydi,hemende ayaga kalktim kolay toparladim
(28 puan) tarafından
Ne güzel geçmiş olsun
0 oy
(34 puan) tarafından
36+4te kontrol diye gittim sezaryen doğum olmak zorunda kaldım. Çantam falan hazırdı ama yanımızda değildi. ağlaya ağlaya ameliyathaneye gittim ağlaya ağlaya çıktım. İlginç bir doğum oldu benim için. 
(28 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Neden şıkayette bulunmadın Allah gerçi görmüştür yaptıgını ama 
(28 puan) tarafından
Bebeğimi onun sayesinde dünyaya getirmiştim o ağrıdan acıdan gözüm bir şey görmüyordu sonra da zaten bebeğim sarılık oldu onun telaşına düştük
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Maşallah subhanallah benim cok guzeldi doğumum. Kontrole diye gittim hic sancisiz 8 santim acigim çıktı hemen doguma aldilae yarim saat icinde dogurdum
(28 puan) tarafından
MaşaAllah ne güzel
0 oy
tarafından
Ebem çok kültürlü eğitimli ve aşırı kibar bir kadındı zaten en büyük şansım o ebe hanımdı kibar insanlarla karşılaşınca derin bir ohh çekerim doktorum da ilgiliydi zaten en baştan beri. Doğum surecim istediğim gibi gitmedi bebeğim kordona dolanmisti acilmam da olmadı mecburi sezaryene döndük ama kabus gibiydi diyemem çok şükür. ♥️
(28 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
Benim de çok zor doğumum oldu ebenin Bi tanesi suratsız ın tekiydi ve bekardı ben o can haliyle bağırınca ne bağırıyorsun işimi zorlaştırıyon diye bana çemkirdi bende hiç doğurdun mu sen dedim bekarım dedi o zaman acısını bilmediğin bişey için yorum yapma işine bak dedim tabi surat kırk kat zoraki doğurdum ama sinirle acım karma karışık oldu
(28 puan) tarafından
Gerçekten bazıları çok anlayışsız oluyor
0 oy
(4,963 puan) tarafından
Bnm özelde oldu doğumum cnm çok gezdim annelik iznine ciktikta. Sonra kaynanamda suyum patladı herkes uyurdu bizim mağazalarımız var o zlnlar iş yapıyoruz zaten eşimde dukkandaydi kaynanamlar biraz fazla muhafazakar bnde bilemdim o suyla evin içinde onu cagiramadim;)banyodan bağırıyorum anne koş suyum geldi tık yok uyiyor Allah'ım affet dedim o su aka aka kalktım uyandrdim oda heyecandan oğlunu arycak sözde 5 dk boyunca evin içini geziyor;))
(28 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın inşaAllah
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Umarim sikayet etmissindir?? Bende soyle soyleyim Allah razi olsun doktorumda ebe hemsire ve hasta bakicimda hepsi o kadar iyi anlayisli mukkemmel insanlardi ki ilk dogumumdu bilincsizdim ama hic bir sekilde aklimda kotu bi ani olarak kalicak bisey yapmadilar aksine yemin ederim surekli güldürmeye sohbet etmeye calistilar ve cok guzel bi dogum olmustu bu sefer de tek istegim insallah 2 ay sonra dogum yapcam ve yine ilk dogumum kadar guzel kolay olur guzel insanlara denk gelirim tek istegim bu
(28 puan) tarafından
İnşaAllah denk gelirsiniz gönlünüzce olsun
0 oy
ebeden sikayetci neden olmadin
(28 puan) tarafından
O acıdan ağrıdan onun derdine düşemedim bir an evvel  ordan çıkmak istedim
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Güzel bir dogumdu güzel ebelerdi doktor alakasız şekilde sadece odada duruyordu sjsksksk ebem akıllı konuşkan biriydi. Baya da nazimi çekti bence.  En büyük korkum ebelerin kötü cikmasiydi Allah'a şükür olmadı. Çok üzüldüm senin adına 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende senin adına sevindim canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 323 göst.
0 oy
23 cevap 428 göst.
0 oy
3 cevap 291 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Serapycdgdlky (8,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.

379,602 soru

11,363,636 cevap

34,840 kullanıcı

...