0 oy
321 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (218 puan) tarafından
Normal doğum yapalı 11 ay oldu dikişlerim hepsi açılmış ne yapabilirim vajinada çok genişleme var afedersiniz tekrar dikiş yapılabilir mi başına gelen var mı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nasıl yaa nasıl fark ettin :angel:

(218 puan) tarafından
Yaa fark ediliyor kusura bakma oraya dokununca dikişli  yerimi ekleyince elim içine giriyor afedersin
tarafından
Vallahi ilk defa duydum canım bende normal doğum yaptım ama öyle bir şey başıma gelmedi sasirdim
(218 puan) tarafından
Demekki dikişlerin tutmuş açılsaydı anlardın :) genişleme oldu mu hiç sizde
tarafından
Yok kız hiç olmadı çok şükür ☺
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benim 3 kere acildi ama dis kısım o yuzden genisleme yasamadim doktor bidaha dikmedi çunkü ayni acilir dedi ama zamanla toparladi şukur
(218 puan) tarafından
Benim hepsii açılmış çok genişleme var afedersiniz ilişki sırasında eşimde bende fazla zevk almıyoruz bana kalsa bişey olmaz da eşim  boştaymış gibi hisediyor
0 oy
(448 puan) tarafından
Aynı ben yasa benimde hepsi acilmistii
(218 puan) tarafından
Ee ne yaptınız sonra genişleme oldu mu sizde
0 oy
tarafından
1 ay mi, 11 ay mi? Bu zamana kadar dikişlerinizin çoktan iyileşmiş olması gerekirdi
(218 puan) tarafından
11 ay yok iyileşmedi hiç
tarafından
Üzüldüm
0 oy
(64 puan) tarafından
Benim de dikislerim açıldı malesef ki çok kötü durumda.vajinam resmen disarda cok uzgunum.ama sizin açılsaydı dikisler farkederdiniz diye dusunuyorum
(218 puan) tarafından
Dikişlerim açılmış zaten hepsi sizin dediğiniz gibi benimde öyle çok kötü hissediyorum kendimi ilişki sırasında  zevk alıyor musun ben fazla zevk almıyorum :(
(64 puan) tarafından
Zevk almıyorum eskisi gibi. ama umurumda da değil görüntüsü beni daha çok üzüyor.kapanir dediler evet kapandı yara kalmadı ama koca bir genişlik..belki yaptırırım.simdi tekrar hamileyim doğumda acaba düzeltilir mi bilmiyorum
(218 puan) tarafından
Doğum yaptığında yaptırabilirsiniz  dikiş atarlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 290 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Serapycdgdlky (8,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
0 oy
1 cevap 92 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.

379,514 soru

11,361,057 cevap

34,839 kullanıcı

...