0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (302 puan) tarafından

Ütüm bozuldu almam gerekiyor uygun fiyatlı ütü tavsiye eder misiniz kullanıp memnun kaldığınız :happy:

8 Cevaplar

+1 oy
(6,163 puan) tarafından

image

philips kesinlikle bundan kullanıyorum 3 yıl olacak mükemmel birşey
(1,629 puan) tarafından
Kesinlikle cok ıyo bir utu
(302 puan) tarafından
Evet herkes öyle diyor bana kalsa alırım ama eşim almaz uygun olsun diyip duruyor erkekler işte:) teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(237 puan) tarafından
Ablam annemle babama ütü almış trendyoldan markası kiwi hem çok ucuz hemde baya kullanışlı çıktı çokta bir şey beklememistik yani ama bayıldık 
(302 puan) tarafından
Eşim kiwi olmaz mı dedi hayır dedim Bi kere alıcaz kaliteli olsun istiyorum ama çokta pahalı lar karar veremedim çok teşekkür ederim cevap için:)
(237 puan) tarafından
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz annemde babamda sorunsuz 1 yıldan fazladır kullanıyor tre dyoldan yorumlarınads bakabilirsiniz iyi bir satıcıdan alabilirsiniz :)
(237 puan) tarafından
Eğer kiwi olmazsada kesinlikle tefali öneririm eltimde gorumcemde onu kullanıyor hemde gorumcemin ki kaç senelik ama mükemmel utuluyor
(302 puan) tarafından
Biz ailece yıllardır tefal kullanırız bozulan üstümde tefaldi ama anlatamıyorum eşime illa ucuz olsun istiyor
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Philips al canım 3 senedir kullanıyorum kaynanam görümcem kuzenlerim de benden deneyip memnun kalıp aldılar
(302 puan) tarafından
Modelinide yazman mümkün mü canım çok teşekkür ederim
(8,975 puan) tarafından
Azur performer internetten yorumlar oku almadan istersen
(302 puan) tarafından
Tamam canım bakıcam İnşaAllah çok sağol teşekkür ederim :)
(8,975 puan) tarafından
Fiyatına ben şok  ben 300 TL ye almıştım çeyizime yanında da cüzdan hediyesi vardı bu zamlar anamızı ağlattı resmen
(302 puan) tarafından
Aynen ya herşey olmaması gerken fiyatta almak istemiyor insan
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Camım philips azur der gecerim cok iyi 
(302 puan) tarafından
Evet güzel ama biraz pahalı eşim uygun fiyatlı olsun istiyor napıcan şaşırdım
(1,629 puan) tarafından
Alcagında belkı 6 ay kullanıcan bu ömürlük olur 3 senedir bende yanı kuzum sen bilirsin yine de
(302 puan) tarafından
Bana kalsa iyisi olsun istiyorum ama olmuyor işte napalım çok sağol teşekkür ederim :)
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Philips çok iyi ama ben Arcelik kulaniyorum çok memnunum beş yıl oldu hala çok iyi durumda
(302 puan) tarafından
Hangi modeli acaba
(2,366 puan) tarafından
Şuan annem gildeydim ama İnterneten bakayim
(302 puan) tarafından
Tamam canım senide uğraştırdım sağolasın:)
0 oy
(307 puan) tarafından
Fiyatından haberim yok arçelik in love buhar kazanlı 3 yıl önce 800 e almıştım güzel  kodu 4518 buhar kazanlı 
(302 puan) tarafından
Buhar kazançlı olanlar baya pahalı ya eşim uygun fiyatlı  ürün bak diyor bakalım ne alırız teşekkür ederim :)
0 oy
(2,366 puan) tarafından

Bende bundan var iste bak şuan indirimli ben beş yıl önce 400 e almistim

image

(302 puan) tarafından
Bakayım onada canım sağol teşekkür ederim :)
0 oy
(3,823 puan) tarafından
https://ty.gl/x6ub1dq1zd 

Benimkinin bire bir aynısı 5 yıldır kullanıyorum çok güzel 

Ütü yü ne alırsan al suyuna dikkat et ya hazır su kullan ya arıtmadan kullan o zaman uzun ömürlü oluyor ütüyü bozan kireçtir genelde 
(302 puan) tarafından
Güzel günlerde kullanmaya devam et İnşaAllah güzelmiş ama çok pahalı eşim hayatta yanaşmaz almaya:) teşekkür ederim
(3,823 puan) tarafından
En ucuzu bunlar kız daha ucuza iyisini bulamaz ki.
(3,823 puan) tarafından
https://ty.gl/7pl8yst9w7 bak buda güzelmiş hemde daha uygun
(302 puan) tarafından
Katılıyorum ama o diyor ütü işte ne düşünüyorsun o kadar al birini ona göre hepsi aynı pahalıya gerek yok bişey bildiği yok uff

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 157 göst.
6 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cantanesi66 (3,962 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
28 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sila_eymen (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 104 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Unalgll (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
6 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Mother.00 (339 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...