0 oy
1,329 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba eşimin çalıştığı yerde çalışan bir kadın var ayni odadalar 4 kişi birlikte çalışıyorlar kadın evli iki çocuğu var bizde geçen yıl evlendik 8 aylık hamileyim neyse isim gereği gün içinde sık sık eşimin yanına gitme fırsatım oluyor bugün de gittim kadın da hasta grip eşimde kadının yanındaki sandalyede oturmuş bilgisayar da bir şeyler gösteriyor ona gittim kadın diyor ki gel gel seninki kızları röntgenliyor dedim yapsin helal olsun sabah da gittim kadın yine seninki sensiz yurtdışı planları yapıyor gidecekmiş dedim haberim var gitsin hatta maddi olarak destek veririm aksam da öyle diyince dedim boşuna kışkırtmaya çalışma beni ben senin deyiminle eşime karşı dolmam bu ilk değil ama sürekli bu tarz şeyler söylüyor amacı ne bilmiyorum ilk tanıştığımız da eşime demiş ki eşin çok kıskanç birine benziyor işte kızlara bakmasindan anladım hayır madem kıskanç olduğumu biliyorsun neden kışkırtmaya çalışıyorsun ne yapayım ben şimdi buna

30 Cevaplar

+6 oy
(210 puan) tarafından
Böyle yellozlara odun lazm ıslak odun , bekar erkeklerle ugrasmazlar,,yooook illa evli olcak , kokuşmuş küflü k4şarlar 
(39 puan) tarafından
Kendi de evli yani amacı ne anlamadım
(210 puan) tarafından
Amaç yuva yikmak huzursuz etmek kndi mutsuzsa kimse mutlu olmasin bu yani
(294 puan) tarafından
Azru kralsın çok güzel yorum yapmışsın bacı helal sana öylesini varya bilgisaray ekranına gomuceksin
(210 puan) tarafından
Ben bilgisayara onu gömmem , bilgisayarı ona gömerim daha cikaramaz vdddsshhh
-Reklam-
+4 oy
(12,771 puan) tarafından
Hayırdır seni benim eşimin başına bekçi mi diktiler diye çirkefleşsene kız ver ağzının payını kapatsın çenesini onun üstüne vazife mi söylediği şeyler az haddini bilsin bence tutumun yanlış senle bu şekilde konuşmasına izin vermemelisin bi tersle eşine de işin gereği muhatap ol de mesafe koysun 
(39 puan) tarafından
En son öyle yapacam ama kadının amacı ne anlamadım aramızı bozmak mi iki çocuk annesisin eşimden de büyük
(12,771 puan) tarafından
Aklıma şüphe düşürmek istemem kaba tabirle bazı kadınlar yırtık oluyor evli çocuklu da olsa ***** oluyor karşı tarafa lakayt lakayt konuşmalar vs ben gece vardiyalı kadınla erkekli bir işte çalışıyordum önceden baya aile hayatlarını anlatıyorlar gevşek gevşek muhabbetler aklım saşmıştı
(7,121 puan) tarafından
Aradığım yorum
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Yolardim.    Net
(39 puan) tarafından
Hamile kaldığım ilk zamanlarda da sen niye kilo almıyorsun kilo alınca nasıl olacaksin falan diyordu dedim senin kiloyla ilgili problemin var galiba
(6,669 puan) tarafından
Eşini uyar ona çok yüz vermesin sende muhatap olma
(39 puan) tarafından
Olmamaya çalışıyorum eşime de söylüyorum yüz vermiyor sözde
(6,669 puan) tarafından
Belli vermiyor:)
(39 puan) tarafından
Bilemem canım eşim de olsa erkek sonuçta
0 oy
(39 puan) tarafından
Uzun oldu kusura bakmayın eşime de trip attım diyor ben ne yapmışım abartma dedim niye kızdığımi biliyorsun grip salgını var ve ben hamileyim niye kadının yanına oturuyorsun en son kapıyı çarptı spora gitti ilk defa bu şekilde yapıyor ama 
0 oy
(7,251 puan) tarafından
"Yapsın helal olsun"mu? Nekadar genişsinn
(39 puan) tarafından
Öyle Bir şey olmadığını biliyorum kadın bilerek beni kışkırtmaya çalışıyor yurtdışı konusunda da zaten herşeyi biliyorum gitmesi gereken bir durum gerçekten öyle bir şey olsa kadın herkesin içinde açık açık söyler mi iyi niyetli olsa
(7,251 puan) tarafından
Onayalama canım kadını ağzının payını ver
(39 puan) tarafından
Öyle yapacam bundan sonra anlamıyor çünkü gülerek söylüyor ki sözde şaka yapıyor
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Ya kadının soyledikleri gerçekse?
(39 puan) tarafından
Gerçekse bile bu herkesin içinde söylenmez benim iyiliğimi düşünse çeker uyarır kasıtlı olarak yapıyor bunu
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bazı kadinlarimizin mizah anlayışı böyle olabiliyor. Aşırı gereksiz saçma hareketler belki de seni kiskaniyordur 
(39 puan) tarafından
Belki de eşime demişti sen niye her muayene de gidiyorsun ki ben hep tek giderdim falan bende dedim herkesin kocasi onunki olmak zorunda mı ki eşim her muayene de gelir benle eşim de bunu laf arasında başka bir şey için söyledi izin meselesi falan hayır yani sanane
(1,369 puan) tarafından
Valla bence seni kıskanıyor. Dua et kıskandığı sen ol. Eşini kiskansa tam yolmalik
(2,291 puan) tarafından
Kart zampara karı:)
0 oy
tarafından
Hata yapmışsın ilk dediği lafta bu seni ne ilgilendirir deseydin bokk gibi kalırdı orda 
(39 puan) tarafından
Belki de ben bu şekilde cevap verdikçe azıtıyor belki de huyu öyle bilmiyorum ama herkese bu şekilde davranilmaz yani
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben oralı olmam yaaa benim için alt seviye insan kategorisine giriyor onemsemem 
(39 puan) tarafından
Direk odaya girer girmez böyle denirse ne yaparsın mecbur muhatap oluyorsun
0 oy
(15,021 puan) tarafından
Senle kasıtlı ugrstigina göre fırsat verme. Cevap vermeye tenezzül bile etme. Boşver. 
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Bence kadının derdi aranızı bozmak değil. Sadece boş boğaz. Var öyle tipler hayatında renk yok aklınca sıkıcı hayatını insanların özeline burnunu sokarak renklendirmeye falan çalışıyor. Bence tersle gitsin. Siz burda iş mi yapıyorsunuz laylay lom mu de. 
(39 puan) tarafından
Belki de kendince eğlence arıyor bende fırsat vermek istemiyorum
0 oy
(618 puan) tarafından
Karşımdaysa net dalardim 
(39 puan) tarafından
Hahahah karşımdaydi valla
(618 puan) tarafından
Yerinde durdugun kabahat :))
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Çirkinlesirim tabikide haddini bilsin herkes 
(39 puan) tarafından
Bunu ciddi şekilde söylemiyor ama sözde şakalasiyor gülerek söylüyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kıskançlık huyunu törpüle biraz. Fazlası zarar. 
0 oy
(974 puan) tarafından
Çok afedersin ama bu tür ***** kadınlardan hiç hoşlanmam biran evvel ağzını payını ver hayatim ben kocamla ilgilenirim sen kendi kocanla ilgilen deyiver 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Patavatsız işte.

0 oy
(770 puan) tarafından
İyi durmussun valla ay valla bazen kadınları anlamıyorum çok değişikler ya :/ biz konuşmaya çekinirz milletn kocaisyla milletn yaptigina bak 
0 oy
tarafından
Iyi de kadın ***** ***** konuşunca eşin de sessiz sessiz durup dinliyor mu? Senden önce onun ağzının payını vermeli ki bir daha böyle bir şeye cesaret edemesin. Kocandan yüz buluyorda konuşuyor. 
0 oy
(4,612 puan) tarafından
agzina sicardim 
0 oy
(225 puan) tarafından
Arsız. Kendi kocasından haberi var mı acaba.. patavatsızlık bu sinirlendim gece gece

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,041 göst.
0 oy
30 cevap 1,938 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Cicek19 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,183 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nerosahmet (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 892 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu