0 oy
384 göst.
Aile kategorisinde (416 puan) tarafından
Kizlar 2 kizim var biri 3 yasnda digeri 2 bosandiktan sonra cocuklar kimde kalir

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mahkeme anneye verir çocuklar küçük olduğu için ama bir geçim kaynağının olmasıda lazım tabi siz çalışıyor musunuz?
tarafından
Atma ziya deseydin maaşını sana verip kendi napacakmis
(416 puan) tarafından
Iste yalandir inanmyrm zaten sogudum ondan yuzunu bile gormek istemiyrm bahaneler atiyor
tarafından
ÖYLE BİR GEREKLİLİK YOK diye ben yazdım. Kanunen annenin çocukları alabilmesi için çalışması gerekiyor gibi bir gereklilik yok. Baba çocuklar için nafaka verecek. Hatta anne çalışmıyorsa anneye de verecek. Tabiki çalışsa daha iyi ama KANUNEN ÇOCUKLARI ALABİLMESİ İÇİN BÖYLE BİR GEREKLİLİK YOK.
(416 puan) tarafından
Canim cok tesekkur ederim icim rahatliyor sizler boyle dedikce o sahsiyetli kiside cocuklar sende kalsn dedi kabul dedi en sonunda inatciligimi gorunce anlasmali olsun dedi
tarafından
Anlaşmalı olması ekonomik olarak da daha iyi olur snein için kuzum. Avukat ücretin düşer. Ayrıca senelerce boşancam diye beklemezsin. Süreç çok ağır işliyor çünkü :(
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çok küçükler canım hakim sana verecektir yüz kızartıcı bir olayın yoksa tabii
(416 puan) tarafından
Benm yok kendinin var ailesiyle felan az once tartstm ailesi bana saldrdi bende kendimi korudum
(14,428 puan) tarafından
Kanıt çok önemli gerçekten boşanmak istiyosan,ona delil verme hakaret etme mesajla falan
Allah yardımcın olsun
(416 puan) tarafından
Amin canm agzimi acmicam artk bu is olup bitene kadar bktim artk huzur istiyrm
0 oy
tarafından
İkisi de sizde kalır. Hem çocuklar için hem de çalışmıyorsanız sizin için nafaka bağlanır.
(416 puan) tarafından
Demi oyle olur cnku kucukler bana ihtiyaclari var
tarafından
Tabiki. Aldatsan bile sende kalır o kadar söyleyeyim yani :)
(416 puan) tarafından
Cok saol yaa bu habere sevndm ilk isim avukat bulmak olcak
tarafından
Aynen mutlaka avukat tut ama. Anlaşmalı da olsa çekişmeli de olsa bir avukatın olsun. Boşanmada çok önemli
(416 puan) tarafından
Demi aynn oyle yapim cok sevdim ama olmadi ne yapim zorlamaya gerek yok artk
0 oy
(13,131 puan) tarafından
Yaslari ufak anneye veriliyor diye biliyorum 
(416 puan) tarafından
Demek ki beni kandrmaya calsiyrlr inanmadm zaten ama yinede sizlere sormk istedim bu isi btrmem lazm bicakla saldiran insandan ne beklenr polis gelince kedi yavrsu olur
0 oy
(88 puan) tarafından
3 yaşında nerdeyse oğlum bnde kaldı, ama bu demek değilki alamaz ilerde bna çocuk için yaşı 6 dan küçük olsa dahi açıp çocuk yararına olmayan birşeyi yaptığımı isnat edip açabilrmiş. Ama inceleme yapılıp çocuğun yararına neyse ona karar veriliyormuş aksi olana kadar oğlum bnmle yani. Burda önmli olan çocuğun menfaati hem maddi hemde manevi. Ve elimde darp raporum vardı çocuk velayetinde onun etkisi olur sanıyordum ama olmuyormuş yani çocuk menfati ön planda. Allah yardımcınız olsun bu arada
(416 puan) tarafından
Bana lutfen dua edin kizlalrm icin elmden gelen herseyi yapicam Allah seninde yardmcin olsun cnm bnm ama ben calsmiyrm suan ama calsirim is bulurum yardmci olanim olur calsmyrm dye hakim verir ama demi
(88 puan) tarafından
Bende çalışmıyorum, mesleğim var özel de yada atama ile bir düzen kurcam kndime ama bir yıl daha çalışmayı düşünmüyorumçünkü küçük daha yaşı. Bizde verdilr oğlumu bana. Rabbim bizi çocuklarımızla imtihan etmesin çıktığımz bu yolda Rabbim yardımcımız olsun inşallah, zor süreçler ama kimle konuşsam sabret iyiyi düşün, güzel umutlara hayallere tutun diyor. Kimse keyfinden yuva bozmuyor, Rabbim hayırlı insan, helal kazançlar sağlayacağımz güzel işler nasip etsin inşallah.
0 oy
(657 puan) tarafından
Sende kalır 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ben bosandım. Biri 7 yasında biri 7 aylıktı. İkiside kosulsul sartsiz bana verildi. Meslegim var ama calısmıyorum. 
(416 puan) tarafından
Ay ne guzel evlatlarindan kopmamissn canm bnm cok sukur
(10,978 puan) tarafından
Şukur rabbime canım.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 801 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Fdmdn (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu
0 oy