0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Ne zaman ailemden birisi gelse eşimle kavga ediyoruz dün annem babam memleketten döndüler eve geçmeden bana uğramak istediler bende eşime yol yorgunlari belki gece bizde kalırlar dedim vay efendim işte çok yoruluyorum gürültüden uyuyamam ablamda kalcam dedi ablamlar geldiğinde de aynı şekilde davranıyor cok kez bu yuzden kavga ettik ozurler diledi budaha olmayacak dedi bu kez bende çok sinirlendim evlilik cüzdanını yırttım yere saçtim bugün yine özür diledi benide anla yorgun oluyorum falan dedi bende artik inanmiuorum beni secim yapmak zorunda burakiyorsun secimimi yaptim sen yoksun dedim annem babam yaşlılar Allah göstermesin elden ayaktan düşerse evlatlık vazifemi yapamayacak miyim ben bu adam yüzünden düşündükçe içime sıkıntı giriyor kenarda param yok kadin sığınma evine de gitmek istemiyorum 3 aylik bebegim var napacam bilmiyorum bana dava aç diyor bende sen aç diyorum birbirimizden bekliyoruz 

4 Cevaplar

0 oy
(2,724 puan) tarafından
Yani bence bir çiftin evine iki tarafın ailesi de sık sık gitmemeli mesafe iyidir 
-Reklam-
0 oy
(48,529 puan) tarafından
iki yasli insanin ne sesi olacak bebek daha cok ses yapiyordur acikca istemiyorum dese daha samimi olur yazik gitsin odada uyusun
(886 puan) tarafından
Bende aynı şeyi söyledim çocuk ağladığında duymuyorsun onları mi duyacaksın diye kesinlikle bahane ayrıca ağzı var dili yok kendi hallerinde insanlar
0 oy
(91 puan) tarafından
Kusura bakmada canım ona ne oluyor annen baban 365 günmükalcak evde sanki kalsalar nolcak sâçma sapan triplere girmesine gerek yok bence elli tane kocabulunur ama anne baba bitanedir kaybedersen ALLAH muhafaza ebedi bulamazsın annemiz bizi başkaları üzsün diyemi doğuruyo yaptığı davranış hoş değil sende ne takıyosun gitsin ozaman ablasına annenler gidince gelcek illaki yani 
(886 puan) tarafından
Öyle de babam sormaz mı bu adam gece çalışıyor gündüzde yok nerde diye istenmedigini düşünüp biz iyi olalim diye tekrar gelmemezlik eder diye düşündüm
(91 puan) tarafından
O kendine öyle yakıstırıyo demekki cnım sen dert etme nelervar şaşırıp kalıyorum gerçekden ama yinede bişey demiyeyim başıma gelir bakarsın :/
(886 puan) tarafından
Eşimin gelmemesinden değil babamın gelmemesinden cekiniyorum :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 418 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 309 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ruhu yorgun anne (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 515 göst.