0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından
Cocugumun dis etleri iltihaplan

mış4 bes gundur atesle ugrasiyoduk ilaclarini geri tukuruyor haliyle iyilesemiyor bir lokma yiyemiyor corba falan bile reddediyor mama iciriyoruz anca geceleri inliyor icim aciyor cok surekli agliyorum 6 aylik hamileyim uzdukce sancilar giriyor esimle birbirimize soguguz nedense o da cok gergin. Her ilac icirme korkunc bi travma sanki guzellikle anlatiyoruz olmuyor zorla icirmeye calisiyoruz olmuyor ilaci geri tukuruyor dişlerini sıkıyor agzini kanatiyor ilac veren ben olunca baba baba agliyor hep babasini istiyor ben onun icin cirpinirken o benden soguyor. Cok caresiz hissediyorum ne zaman gececek bugunler oyle çaresizim ki hamileyim esim ilgi gostermiyor bu halime ilk gebeligimde prensesmisim gibiydim uzerime titrerdi vehasil kizida babasi da beni sevmiyor galiba lutfen bana dua edin karnimdaki bebek cok uzuluyor biliyorum ama elimden de bisey gelmiyor...

5 Cevaplar

0 oy
(12,840 puan) tarafından
Antibiyotik şurup mu kullanıyorsunuz adı ne
(178 puan) tarafından
Evet amoklavin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakin  ol cnm  ya 

Duzelecek kac aylik kizin
(178 puan) tarafından
26 aylik
0 oy
(12,499 puan) tarafından
Kızın niye sevmesin canım kızlar babalarına sevgileri ayrı 

Esim.evdeyken kızım.heo esimledir uykusu gelince bana gelir hiç düşünmem beni sevmiyor diye 

Bazı çocuklar surup ilac sevmiyor gorumcemin kızı 11 yaşında suruo içerken kusuyor ağlayarak içiyor 
0 oy
(17,263 puan) tarafından
Sevmez olurlar mı sen onlar için uğraşıyosun geçici bi kızgınlıktır ya hasta zaten çocuk takılma sen üzme kendini
(17,263 puan) tarafından
Çoktan canım bebeği emziriyorum
tarafından
Kiyamam super anne
Sana altin portakal ödülü versinler ya
(17,263 puan) tarafından
Versinler tabi bu saate çocukmu kalır :D
tarafından
Kiz ben sana sok oluyom seni ogretmen arkadasima anlattim 3 cocugu var ve bide sosyal aktiviteden kopmuuor nasil yetistirior masallah dedim
(17,263 puan) tarafından
:D amaaaa maşallah deyin kız yetişirim evellallah bebiklerim benim herşeyimm
0 oy
(198 puan) tarafından
Canım kiziminda ağzında yaralar biseyler vardı enfeksiyon falan yutkunamazdi hicbiseyi valla mikostatin diye bı ilaç var o geçirdi yarın bı nöbetçi eczaneyi ara sor bence çok iyi gelir direk al beklemeden valla onunla düzeldi kızım antibiyotik işe yaramadı sizinde öyleyse dediğin gibi hicbisey yemez yutkunmazdi
(178 puan) tarafından
Peki neden olmus dr bisey dedi mi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 784 göst.
11 Aralık 2019 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 222 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 150 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu