0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
37 haftalık hamileyim dün kontrole gittim kan verdim kansızlık çıktı yine artık bir kutu kan ilaci da içsem fayda etmez dedi doktor doğumda kötü olurmuyum kızlar birde bebeğin kilosu 2700 gram çıktı çok mu küçük 

7 Cevaplar

0 oy
(15,710 puan) tarafından
Bende kansızlık çok vardı doğum da sorun olmadı kilosu az ama bazen USG yalnis oluyor 
(210 puan) tarafından
Ay insalla bendede olmaz cnm ya en ufak parmağım kanasa başim döner
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok çektim ilac kullandım iğne kullandım en son doğuma girmeden bir hafta önce de kilo kilo kan takviyesi yapıldı 
(210 puan) tarafından
Hadi ya kaçtı kan seviyen benimki 9 dedi 11 olması gerekiyomus
tarafından
Hatırlamıyorum yaa benim 14 aylik oldu bebeğim unuttum vallahi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende kansızlık çok vardı doğum öncesi kan taktilar 2 torba ailemden aynı kan grubundan da kan istediler kan konusunda bir sıkıntı çıkmadı 
(7,376 puan) tarafından
Kan değerin kaç tam olarak
(210 puan) tarafından
Benim 9 çıktı canım normalde 11 olması gerekiyo dedi
(7,376 puan) tarafından
Çok kansız değilsin ki canım benim 7bucuk 8civariydi bu kanla girersen masada kalırsın dedi Bana 2torba taktılar sonra tekrar baktılar 10cikti sonra doğuma aldılar
(210 puan) tarafından
Hadi ya seninki kötüymüş cnm şükür atlattın. Doktorum da başın filan döner dedi sadece çok  düşük değil demekki ya ben biraz aksattim kan şurupları içmeyi bir gu nic bir içmedim ondan böyle oldu
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım merak etme senin çok değil kan takviyesidir yapar sıkıntı çıkmaz
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canim 3 hafta önce doğum yaptım doğumdan önce hamileliğin son 1.5 ayında kan ilacı kullandım değerlerim birden düştü. Düzenli kullanmama rağmen gittikçe düştü doğuma 1 gün kala 8 i gördüm. Benim için hemen ayarladılar doğumdan sonra iki kez kan verildi. Doğumdan sonra zorlanıyorsun sadece baş dönmesi baygınlık atakta durmakta zorlanmak gibi. Ama kan alınca elhamdülillah hemen etki etti rahatladım. Sana da büyük ihtimalle kan takviyesi yaparlar. Benim değerim 8 çıktı. Ayrıca ultrasonlar cok yanıltıcı olabiliyor hem kilosu da normal hiç kafaya takıp dert etme
(210 puan) tarafından
Ne güzel cnm geçmiş olsun şükür atlattin  darısı benim başıma insalla benim değerim 9 çıktı
(5,108 puan) tarafından
Evet elhamdülillah senin de baya düşükmüş canım benim ilk sancılarım başladığında acile gittim haftasonu olduğu için kan veremeyiz dediler sonrasında akşam sancı ve açılma artınca hemen yatış verdiler doğum sonrası kan aldım ama belki sana doğumdan önce verirler o şekilde daha rahat olursun inşaAllah.
(210 puan) tarafından
İnsalla canım benim sağolasın ❤️
(210 puan) tarafından
Sanmiyom doğumdan önce verseler doktor söylerdi demedi bana bişey sadece baş dönmesi filan olurdedi
0 oy
tarafından
Canim sezeryan oldum sinirdaydı kanim doguma girerken bende cok korkuyodum 41.nci haftada oglum 2.900 dogdu saglikliydi cok sukur banada kan gibi bosey taktilar adi aklima gelmedi suan serum seklinde onu alinca bir şiştim ama kendimi tanimadim 2 haftada indi şişim okdar baska bsey olmadi kendim gayet iyiydim korkma hic 
0 oy
(288 puan) tarafından
Canim bende senin gibi hamileyken kansizdim devlette doktor 2 kere perinatolojiye sevk edip kan serumu taktırdı doktoruna teklif et istersen böyle bir şey olabilir mi diye
0 oy
(119,340 puan) tarafından
bisi olmaz insaallah
(210 puan) tarafından
İnsallah sevdos

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 109 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ercaneymen (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 301 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Htcmm (11,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 552 göst.

380,055 soru

11,377,200 cevap

34,863 kullanıcı

...