0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim 2gun önce ise geç kaldı alıştı çünkü benim uyandırmama bende uyuya kalmışım gece 10dk kalmış servisine yetişemedi kızdı bana neyse dedim alttan aldım bugünde işe giderken kiyafetlerini telefonunu unutmuş geldi telefonunu aldı kıyafetlerini posede koyup vermiştim yıkadım utuledim poşete koydum onu da kapının kenarına koymuş aceleyle aldı telini gitti arabayla gitmiş bu sefer gene kaçırmış beni ariyo dedim verdim ben sana baktım evde kıyafetleri unutmuş bana kızıyor gene ya ben mi sucluyum burada senin söylemen lazım onu aldın mı bunu aldın mı diye sizdede böyle mi ben mi sucluyum bu durumda sormadigim için onu bunu aldın mı diye 

15 Cevaplar

0 oy
(4,174 puan) tarafından
Esın cocukmu cnm alarmını kursun kalksın. Esım hergun 5 te kalkar daha 1 kere ben uyandırmadım o sorumluluğu da alsın hersey kadından beklenmez
tarafından
Alıştı canım vardiali çalışıyo geceye döndüğünde yemek yapar uyandırirdim oda uyuya kalmışım yoruluyorum ev temizlik çocuk derken bı kalktım 10dksi kalmış uyandirdim yetişemedi şimdi de kıyafetini falan verdim unutmuş kenarda çıkarken almayı bana kızıyor sanki ben sucluymusum gibi önceden kendi kalkar herşeyi hazırlar giderdik 1aydie resmen benden bekliyr
(4,174 puan) tarafından
Boyle annesı gıbı arkasını mı toplayacakmısmısın kendısı yapsın boyle alıstırma kendin kalk ben karısmam de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır değil. İşlerine geldiğinde kazık kadar adamlar, işlerine gelmeyince ne o öyle çocuk gibi uyandırmak, arkasından onu aldın mı, beslenmeni, suluğunu unutma beklentisi. :) Allah yardımcın olsun.
tarafından
Amin canım 2tane çocuk buyutuyomus gibi hissediyorum artık
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben akşmdn kahvltısnı hazrlarım alrm kurup uyanır yer içer gidr uyansam eşlk edrm değilsn kaldırmaz kıyaftlrnide kendi hazrlr
tarafından
Önceden böyle değildi şimdi heraeyi benden bekliyor anlamadım bide kızıyor
0 oy
(866 puan) tarafından
Ben hatırlatıyorum yoksa kırk kere arıyo eve gelmek zornda kalıyor, twlf cuzdn anahtar vs diye 
tarafından
Bende hep hatırlatiyodum ama ben veriyorum eline şunu unutma bunu unutma diye bı yere koyuyo iki dk almiyo oradan bana kızıyor gene
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Valla kalkar giyinir esyalarinj toplar hatta bazen tsortu gomlegi kendi utuler giyer. Benden kahvalti bekler sadece onuda istiyorsa uyandirir istemiyorsa ben gdiiyom diye ses eder sadece. Ha bazen gec falan kalir esyalarimi toplasana corabimi versene der
tarafından
Yok canım nerde benimkinde öyle önceden alarm kurar kalkardı bu aralar herşeyi benden bekliyo kendi yatiyo sürekli yoruluyo diye sesimi cikartmiyorum ama sürekli veriyorum unutma diye giderken bı yere koyuyo iki dk sonra unutuyo arkasından toplamımi bekliyo
(7,253 puan) tarafından
Benimkide unutkandi saldim ben ondan duzeldi heralde
0 oy
tarafından
Robot mu canım illa herşeyi sen yönlendireceksin . Kocaman adam kendi sorumluluğunu bilmesi lazım 

tarafından
İşte çocuk gibi yada bilerek yapiyo anlamıyorum
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Valla cok sukur esim vardiyali calismasina ragmen saatkac olursa olsun kendisi uyaniyo oyle zorluk yasamiyorum. Kiyafetlerinde yikamak icin getirdiginde onlari makineye atip temiz yedeklerini koyuyorum koridora koyuyorum giderken aliyo 
tarafından
Gündüzleri sıkıntı yok kendi kalkar önceden de hep kendi kalkardı bu 1aydir herşeyi benden bekliyor arkasını hep ben topluyorum çocuk gibi resmen
0 oy
tarafından
Eşin çocukmu canm alarm denilen bişe var 8 sneelik evliym 1 kere kocamı kaldırmadım işe yollamak için
tarafından
Bende önceden öyleydim 1aydir böyle oda gece vardiasindaysa ama anlamadım sürekli ben mi sucluyum verdiğim halde kapının kenarında unutuyo beni sucluyo niye unutturdun diye çocuk gibi
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Okul çocugimu eşin sen uyandır sen uyar kendini mukayet olamiyor mu aliştirma öyle geceden uyar kendi bilir 
tarafından
Zaten gündüz vardiasinda sıkıntı olmuyo kendi alarmina kalkiyo ama 1aydir bu şekilde gece vardiasinda sürekli benden bekliyo arkasını toplamami bide veriyorum eşyalarını iki dk koyuyo bu yere bana kziyo unutunca
(5,272 puan) tarafından
Ciddi ciddi konuş canm böyle sey mi olur senin ne sucun var
0 oy
(11,274 puan) tarafından
Yok artık bide bez tutalım her şeyini hazirlamissin daha ne boynuna ascan o zamn kuzum abartıyor eşin 
0 oy
(311 puan) tarafından
Taviz vermeyin 
0 oy
(571 puan) tarafından
Benim eşim vardiyalı çalışıyor ayrıca bahçe işlerimiz oluyor alarm kurar kalkar ben kaldırmam sadece ezanı duymazsa namaza kaldıririm 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benimkide bazen böyle yapıyor ben hemen üste çıkıyorum ben senin annen baban değilim sorumluluklarini bil o zaman cocuk musun basina bekci mi istiyorsun diyorum hemen susuyo gerçi bunlar cok önemli konular değil boşver takma
0 oy
(297 puan) tarafından
İi kıyafetlerini asla bana yıkatmaz ütületmez hizmetçim değilsin der parmak ucunda kalkar gider işe çocukla ilgileniyorum tek başımayım diye haftalık evi temizler bunalıyorum diyede gezdirir  sağolsun 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşin niye ana okuluna gidiyor gibi davranıyor ki. Hazırlığını yapsın alarmını kursun. Bu sorumluluğu da sen üzerine alma. 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,060 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,043 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 233 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.