0 oy
1,110 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
eşim abisinde 5 yıl yaşamış o sıra bu yenge bozuntusu buna dolanmiş inkar edilmeyeck şekilde benimde gördüğüm şeyler var eşimle konuştum son son akıl ettim en son ki konuşmamızı ses kaydı aldım iyi güzel o kayıtta bu kadının davranişlarinin delili var eşimin ağzından en azindan gördüklerim kayda aldim amaaa şimdi eşimin suçu var mı yok mu ondan gizli ne yapabilirim

evlerine gittigimizde yada benm evimde ne yapabilirim hep beklemek zorunda kalıyorum kadın her fıraatta dokunmaya çalışıyor altını açıyor v.s  eşim benm izledigimi biliyor oda dan çıkınca ne oluyor anlamam için yol yöntrm bilen var mı

23 Cevaplar

+2 oy
(2,401 puan) tarafından

Bebek kamerası alıp bir köşeye gizleyin kendi tlfnunuza da uygulamasını indirin en azından mahkemeye cocuk kamerasini izlerken denk geldim dersiniz en azından suclanmazsiniz :ermm:

(1,403 puan) tarafından
Mantıklı
(68 puan) tarafından
bu güzel fikir
(3,832 puan) tarafından
Gizli kayıt yapmak suç ama sadece güvenlik kamerası ve bebek kamerası legal sayılıyor mantıklı bak bunu kullan
(68 puan) tarafından
dogru böyle birşey var bebegim var zaten  ona diye alirim
(2,401 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun
-Reklam-
+1 oy
(14,166 puan) tarafından
Kim kimin altını açıyor ne diyorsun hiç bir şey anlamadım 
(68 puan) tarafından
yenge eşime açıyor
(14,166 puan) tarafından
Eşin napiyor o sırada? 5 sene içinde bunların ilişkisi mı olmuş yoksa yenge eşine mı kafayı takmış
(68 puan) tarafından
eşim başını kaldirma onun oldugu yerde kocasından dayak yemiş para görmemiş benm eşimde anlayişlı biri ilgisini çekiyor
tarafından
Hicbirsey anlamayan ben :// evde bebek mi var
(2,745 puan) tarafından
Yemin ederim bende anlamadım
+1 oy
(97 puan) tarafından
Evine niye alıyosun madem böyle bir şey var eşin yada sen nasıl izin veriyorsunuz zaten ne amaçla geldigini ve ne yaptıgını sende eşinde biliyo çok saçma illa yuvanızı mı dagıtsın bunu mu bekliyorsun??? Kanıta ne gerek var ki anlamadım
(68 puan) tarafından
ilk 4 ay dan sibra gelme gutmeyi kestim
(97 puan) tarafından
Ya gelme gitmeyi kestinde bu olay olalı ne kadar oldu yani ne biliyim tuhaf bu benim başıma gelse Allah korusun kocayı da boşarım o karıyı da yolarım rezil ederim insan içine çıkamaz  sen iyi duruyosun valla
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ciddimisin yaaa 
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah neler duycaz. 
0 oy
(120,792 puan) tarafından
o ses kaydi bi ise yaramaz haa kadin itiraf eder goruntu olur o ayri ama ses kayi senin basini yakar malesef
tarafından
Nedenli ses kaydı ama delil için
bunu gizli yapma suc ama
(68 puan) tarafından
suç ama başka kendimi nasıl korurum
(7,478 puan) tarafından
Kadının sesi değil ki eşinin konuşması . Kadın hiç bir şey yapamaz bu durumda
eside sikayet etse basi belaya girer ama
0 oy
(659 puan) tarafından
Tövbe yarabbim telefonu biryere gizle çekim yap sen çıkınca neler olduğunu anca öyle anlayabilirsin 
(68 puan) tarafından
telim küçük degil anlaşılır
(659 puan) tarafından
Yaparsın ya bence bir şekilde cekebilirsin
tarafından
Ya cankm ben anlamadım kimin altını acıyor
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Okuduklarım şaka olsun lütfen 
0 oy
(403 puan) tarafından
Gizli bir yere telefon koy video kaydı al
0 oy
tarafından
Film gibiydi 
0 oy
tarafından
Delilden önce saçini başını yol o elti denen ahlaksızin
tarafından
Allah belasını versin o eltinin
(68 puan) tarafından
amiiinnnnn
tarafından
Ya niye acık acık suratına demiyorsun canın
(68 puan) tarafından
eşimle açık açık konuştuk kadınla kendimi yüz göz etmem kocam durduracak
tarafından
Ya sacmalama istersen birde kocanlamı onu durdurtmaya calısıyorsun hakikaketen garip dusuncen. Kendin kknussana sen ne bicim insansın diye
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Ee eşin ne diyor sen delil toplasan ne yapacaksın boşanmak için falan mı lazım 
(68 puan) tarafından
eşim hep kaçmiş bekarkende anliyordum evde durmuyin niye felan derdim anlamak istedigin şeyler var
(4,093 puan) tarafından
Yani eşinden emin olmak için yapıyorsan bebek kamerası falan kullan ama onun dışında iş eşinde biter ağzının payını versin bak ondan sonra bi halt yapabiliyor mu
(68 puan) tarafından
onuda konuştuk ben uyarırsam bana mı bakıyorsun iftira atar diye korktum dedi evime sokmam eşimin gitmeside yasak
(4,093 puan) tarafından
Bilemedim ya belki rahat bi kadındır esine özel bi şey yapmıyordur madem eşin ilgili de bi problem bi ilişki yok çok saçma geldi bana
(68 puan) tarafından
gördügümü yer gök kabul etmez dedim burdan bi çare bulurum herkes onu neden yapmadin bunu neden yapmadin önce emin olacagim ki yapayim birde çirkef biri degilim herkesin yapisi ayni degil kocama yasak abisine gitmek
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Şimdiye kadar nasıl bekledin ki kanıta neden ihtiyaç duyuyorsun. 
0 oy
(594 puan) tarafından
Nedense uyduruk yazmışsın yada sevmiyorsun kadını gözüne batmış gibi geldi bana . Bunları yapabilmesi için ilişkilerinin olması lazm. Diyelim ki var sana belli ettirmezlerdi hiçbir şekilde . Sen ise altını gösteriyor diyorsn çok büyük bir suçlama. Yok yanında cilve yapıyorlar da sen delil ariyorsn sanki:/
(68 puan) tarafından
ilk 4 ay olayları izledim safa yattim kim napıyor diye ama yaptigi herşeyi eşime alttan alttan sordum ne diyir diye çok şey gördüm en son bir patladım asla inkar edilemeyeck şekilde kadın bu arada ar namuş bilmeyen biri bu arada ben bir anneyim iftira atamam kimseye
0 oy
tarafından
Ben ne okudum ya tobeler olsun kıyamet kopsun da kurtulalım bu dünyadan
(68 puan) tarafından
öyle bir dertin içine düştüm ki rabbim kimseye vermesin
tarafından
Ben önce o kocayı bosarim sonra o kadının saçını başını yolarim tutar saçından bütün ailenin içine yere firlatirim bütün rezilliklerini gösterip çeker giderim
(68 puan) tarafından
eşimin suçu olmadigini birkaç yerde gördüm mutfaga tabak götürdü eşim bu kadın koşa koşa bardak aldı gitti ben izliyorum eşim mutfagın sonuna kaçti elini uzattı şuraya bırak kendine asla yaklaştirmadi benim izledigimi görmediler daha birkaç böyle var oeşim kaçtigini çok gördüm
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbiiiiiim lan noluyo neler okuyorum öyle ??
0 oy
(581 puan) tarafından
Allahim tas yağsa yeridir kafamıza ne okudum ben az önce tövbe yarabbim 
(68 puan) tarafından
çıldırmak üzereyim rabbim kimseye yaşatmasın kimin suçu varsa cehennem ateşinde yansinlar bana bunu yaşatmaya kimsenin hakki yok ben kayinlarim gelsin nasil dikkat ederim
0 oy
tarafından
odaya kamera falan koyarak yapabilirsin başka bir yöntem yok 
(68 puan) tarafından
kamera baktim da iş gören bir kamera hangisi bilemedim
tarafından
en basiti telefonu koy
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Boyle bir insanla esin neden muhatap oluo ? Nefen evine aluisun. Kocasi nerde
(68 puan) tarafından
kocası malll benm 4 ayda anladigimi 5 yılda anlamadi çünkü kadın beni saf sandı bunun kocası oda dan çıkınca yavaşca bacaklarini kaldiriyor altini gösteriyor kocasi gelince indiriyor o kadar çok yaptıki artik nerede napcani biliyorum asla beni geçemiyor şimdi
(11,216 puan) tarafından
Kadini bi taraflarini gosterio ve kocan anlaniomu. Sakin isine gelmis olmadin aptala yatip
0 oy
tarafından
Neden öyle Bi durum varken 5 sene kalmış? Delil nasıl toplarsın bilmem ama sonra ogreneceklerine hazırlıklı ol bence ve ne yaptığını eşine asla söyleme bilmesin. 
(68 puan) tarafından
asla söylemeyecgim bakalim bu kadin neden böyle yapıyor işte delil car mi yok mu yoksa bu orospumu sadece dolaniyir içimin rahat etmesi lazim

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,217 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 372 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 478 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Dilan55 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 521 göst.