0 oy
1,070 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün Esra Erol’u izledim ilk bi kadın çıktı benim gibi aldatılmış kadının elinde bir sürü delili var nasıl topladı o kadar şeyi bilmiyorum eşinin aldattığına dair bende hiç bişey yok sadece kadının kaldıkları otelin adını verdi bide yaşadığı yeri biliyorum o kadar nasıl toplayabilirim bu delilleri güzel tazminat almak istiyorum ondan tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olur inşallah keşke ev adresini bulsam ne iyi olur kalkıp gitsem kadın Yalova altınovada yaşıyor Adıda sedef inşallah tanıyan çıkar 

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kadina mesaj at sen bizim aramizi acmaya calisiyorsun sana inanmiyorum.dusundum tasindim eşim bana bunu yapmaz de  eminim sana bir.suru foto vs atar
(1,550 puan) tarafından
Yazdı mı aradı mı? Eğer mesaj varsa ortada mahkeme o mesajı da yollayanı da çok güzel çıkartır ortaya :)
tarafından
Yok kuzu aradı yanlış yazdım
tarafından
Sosyal medyası  yokmu
tarafından
Bilmiyorumki canım belkide vardır ama soyadını bilmiyorum
tarafından
Sana.mesaj atmıştı kocanın surasina bak eger inanmıyorsan o mesajlar nerde
-Reklam-
0 oy
(2,321 puan) tarafından
İyi delil toplasan donuna kadar alırsın
tarafından
İşte nasıl yapabilirim ev adresini bulsam takip falan ederim yardımcı olacak birilerini bulurum
tarafından
Cnm eşini takip etsene sen zaten kadına giderse kadının adresinide bulmus olursun
tarafından
Nasıl takip edeyim canım çocuklarla zor olur ama birini ayarlamayı düşünüyorum onu izleyecek
0 oy
tarafından
Ee fotoğrafta var gerci fotograf eski diyebilirler ama ozaman  hesap falan kullaniyolarmi paylaşım yapiyosalar simdinin ss al
tarafından
Fotoğraf kadınla kocasına ait onu bana eşimin kuzeni attı
tarafından
Ha anladim
0 oy
(826 puan) tarafından
Vatsap geçmişi geri getiriliyo diye biliyorun izlesen eğer tvde haberlerde görnüştüm aldatan eşin telefonuna biri bakıo geri getiriyo tüm mesajları araştırsan bulursun 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Otel kaydı yeter zaten. Bi de telefon kayıtları vardır muhakkak konuşuyorlardır onları mahkemeden isteyebilirsin hem o kadından (seni toplum içinde küçük düşürdüğü için) hem eşinden 50şer bin tazminat alabilirsin. Bundan sonra telefonuna ses kaydı yapan programı yükle eşin seni ararsa konuşup itiraf ettirmeye çalış bu kaydı da avukatına ver nesini ne kadar kullanabileceğine baksın 
(157 puan) tarafından
Kadına dava açamıyor canim eğer kadın hakaret ederse cinayete teşebbüs falan ederse acıyor
(1,550 puan) tarafından
Benim arkadaşım kadından da tazminat aldı. Toplum içinde eşi ile sevgililik ilişkisi yaşayıp onurunu ve saygınlığını çiğnediği için
(157 puan) tarafından
Kaç yılında aldı canim son gelen yasalarda yok aşağıda yorumlarda da yazmışlar aynı evde yasalar bile kadından bisey alamıyor
(1,550 puan) tarafından
8 9 yıl oldu sanırım. Avukat daha iyi bilir tabi ama birlikte gezip tozdıkları için alabiliyor gizli buluşmalarda değil diye biliyorum. Bu kadın aleni yapıyor her şeyi
(157 puan) tarafından
Avukata sorsun canim son yasalarda değişti onlar ama yine de avukat bilir
0 oy
tarafından
Canım mesela fotoğraf da da çoook samimi olmaları lazım yoksa sarılmak mesela geçerli değil çünkü arkadaşla da sarılır. İnsta tıktok kullanıyosalar orda bı şeyler olabilir. Birbirlerine yorum atabilirler 
tarafından
Şahit olabilir bulursan onun tarafından şahit olsa daha iyi
tarafından
Senle eşinin msjlari var mı bu konu hakkında yem de atabilirsin bana bunlari nasıl yaşattın ben ne haldeyim şu yaştaki şu kişiyle nasıl bunu yaparsin falan
(1,550 puan) tarafından
Ben bunu yapmıştım ama aileme dinletmek için. Her şeyi itiraf ettirdim yoksa inkar ediyordu başkalarının yanında :/bizi nelere mecbur bırakıyorlar ya kör olasıcalar
tarafından
Ses kaydı yasak canım geçersiz video olabilir
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Eşine de senle barışmak istiyorum ama bana ne yaşadıysanız anlat sende ses kaydı al aklıma sadece bu geliyor
0 oy
tarafından
Ses kaydi falan kabul edilmiyor resim olabilir wp konusmalari sureleri falan hepsini al kaydet avukat ile görüş otelden kamera kayitlarini al 
0 oy
(608 puan) tarafından
Savcılık kararıyla üzerine kayıtlı hatların dökümanlarını çıkar canım
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Canm evine falan gitme Allah korusun basina bisey gelir ne yapacaksan uzaktan yap otel kamera kayitlarini iste bnce avukatin istesin 15 gun icinde siliniyoe diye biliyorum kayitlar silinmeden al 
0 oy
tarafından
Mesajlaşma arama kaydı otel rezervasyonu kamera kaydı vb şeyleri eğer toplayabilirsen mahkemede çok işine yarar kaldıkları otel ile görüş önce bi savcılık izni lazım derseler ona göre dilekçe verirsin 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İnşallah kuzum biseyler bulursun.. o pisliğin foyasini çıkartırsin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öyle bi adalet sistemi var ki istediğini topla Bi cacık olnaz. Görümcem eşinden ayrıldı adam aldattı ve metresi hamile. Görümcem ne deliller topladı götürdü mahkemeye. Artı şiddet ve tehtid de var. Kocası olacak şrfsiz mahkemeyede gelmedi zaten. Görümcem aynı evde yaşıyorlar kadın hamile dediğinde hakimin dediği şey yaşayabilirler adamın özgür iradesi... Kadın çıldırmış gibi çıktı mahkemeden, çünkü bizim ülkemizde harika adalet var... 
tarafından
Ne demek özgür iradesi ya kadınla nikahı varken
(25,224 puan) tarafından
Ya evet çıldırdı kadın işte zaten dava ertelendi yine 1 seneyi geçti kadın boşanamıyo. Adamın mahkemeye gelmemesi, metresi ile yaşaması hepsi özgür iradeymiş. Hakimde o yolun yolcusu demek
(14,036 puan) tarafından
Oha oha oha bu kadarını beklemiyordum hakimde de iş yok
(25,224 puan) tarafından
Ya bizde boşanıcak biticek öyle eve dönecek diye beklerken kadın ağlayarak geldi biz şok
0 oy
tarafından
canim sen bir avukatla gorus onu birde avukata sor diye bir grup var facebookta ordakiler bilgi sahibidir sor oraya
tarafından
Bakayım canım sağolasın
0 oy
(9,295 puan) tarafından
Kadn sana msj atmadı mı eşinin göğsune bak die en guzel delil o bnce
tarafından
Yok canım gizli numaradan aramıştı
0 oy
(48,759 puan) tarafından
kim tanicak kiz sen nerelisin Yalova bize cok yakin
0 oy
tarafından
soyle kii kaldigi otel demissin belki o otelde ikisinin ayni odada kaldiginin belgesine ulasabilrsin verirler mi bilmiyorum ama ..
tarafından
İlk dava görülünce ben bunları talep edeyim en iyisi
tarafından
evt dogru mahkemeden isteyebilir
0 oy
(289 puan) tarafından
Tam.senin durumunu bilmiyorum ama önce bi avukata gidip görüş 

Buradaki arkadaşlar sağolsunlar hep bana ayni öneriyi yaptılar avukatla gorustum ve bana bi suri yol gösterdi.

Herkesi  durumu farklıdır tabiki

Otel kayıtları bu sekilde bi deddktifle gorustum 1bin 500 e 4 yıllık otel kayıtları çıkartıyor ama avukat hic gerek yok mahkeme istediğinde bu kayıtlar yasal yolla istenir desi bana boşuna paran gitmesin dedi 
tarafından
O kadar meşakkatli işlerki hatayı yapan  başkaları uğraşan yıpranan bizleriz sizede çok geçmiş olsun boşanmanız gerçekleştimi
0 oy
tarafından
Tecrübem yok ama kadının numarasını bul ara ses kaydı yap 
0 oy
tarafından
Cnm esinin tlfndan konumu aç ve eve geldiginde haritalardan gir bak nerelere gitmis sonra whatsap web var onu indir gun icersinde msjlarini okuyaniliyosn

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,043 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 365 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 469 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Dilan55 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 494 göst.