0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sabah  2 saat oglumu gezdirdi o saatten beri eve girmedi hâla dişarda ariyorum ulaşamiyorum dünde çikti gitti gece 12 de geldi kziinca oda bana kizmaya.başliyo bi tatilim var diyor ama her tatilinde ayni seyi yapyo bizi 2 saat gezdryo kendi gece yarisi giriyo eve sizide gezdirdim ya diyor

5 Cevaplar

+1 oy
(1,610 puan) tarafından
Ben olsaydım bizi de gezdirdin bizimle birlikte sende gezdin eee bu saate kadar ne halt yiyorsun dışarda derim 
tarafından
Araynca falan kiziyo
(1,610 puan) tarafından
Eve geldiğinde hesap sor o zaman
tarafından
Sorunca kavga ckyo
(1,610 puan) tarafından
Hatasını bir şekilde fark ettirmen gerekiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sensiz geziyorsa var bir bit yeniği.
tarafından
Yok ama arkadslarina cok duskun
0 oy
(661 puan) tarafından
Canım seni üzmek istemem ama diaardayken arayınca kiziyosa ve geç geliyorsa kendi haklı cikarmaya çalışıyorsa vardır bişey bı karıştır teli falan
tarafından
Karştryorum yok bisey
0 oy
tarafından
2 gün çocuklarla ilgilenmedi diye bosanacaktim. Maasallah size üstünüze kuma gelse ses vermeyeceksiniz sanırım 
tarafından
Saçmalamayin ne biliyosunuz sessiz kaldigimi ses ettikce kavga cikiyor kaynanam falanda hep diyor siz ne cektiniz bizim yanimizda diyor
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Kiz siz nasil katlanıyosunuz benimki öyle yapsa anasindan emdiği sütü burnundan getiririm. Huyumu bildiği icin haber vermeden asla bi yere gidemez. Bilir yani eve gelince yapacaklarimi. Azicik eli maşalı olun kıymetiniz bilinmez yoksa. bir kere söylediği saatten 1 saat geç geldiği icin eve almadim ben adami. Simdi gec kalacagi zaman kedi gibi arayıp haber veriyor. İpleri tamamen vermeyin eline. 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 456 göst.
0 oy
22 cevap 590 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yuska (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 183 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aisem3155 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 300 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu