0 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Merhaba bayanlar çok mutsuzum hiç özgüvenim yok normalde açık bi bayanım ama bacaklarımı jilet ile aldığım için hep batık ve yaralı elbise şort giymek istiyorum giyemiyorum güzel durmuyor bilmiyorum doğum yaptım doğum kilom göbeğim kaldı göbeğimde hamileyken siyah bı çizgi olmuştu o daha gecmedi özel bolgemide jilet ile alıyorum malesef istediğim gibi olmuyor hiç bişey kızım hiç ama hiç durmuyor kendime bakamiyorum bilmiyorum kendime hiç bişey yakıştıramıyorum evde bile kısa şort giymek istemiyorum eşime karşı kendimi kötü hissediyorum sadece temizlik bebek yemek çamaşır saçımı bile tariyamiyorim bilmiyorum yani anlatamıyorum sorunumu ama kendimden utanıyorum özgüvenim yok 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeni mi doğum yaptin canım 
(506 puan) tarafından
2 ay oldu
tarafından
Normal canım zamanla kendine gelirsin sorun ettiğin şeyler çok ufak şeyler aslında takmaman gerek kendini sev
(506 puan) tarafından
Kendimi hiç beğenmiyorum
-Reklam-
0 oy
(957 puan) tarafından
Evlenmeden önce nasıl hissediyordum özgüven anlamında yani evlilik çocuk ve kendi vücudunu beğenmediğin için mi böyle hissediyorsun
(506 puan) tarafından
Fon ağda yaptırırdim tırnaklarını yaptırırdim fiziğim düzgün diye istediğini giyerdim ben bebeğimi bahane etmiyorum kendimi beğenmiyorum diyorum neyse siz anladiginiz gibi anlayın teşekkür ederim
(367 puan) tarafından
Daha yeni dogum yapmssn kilolarinin birden gtmesini bekleme zaten canim. Ama kilo vermek icin cabala hani hersyi yeme. Kendinede bakmabilirsin bu bahane degil onun icin diyorum bebek illaki uyumuyormu? Gerekirse islerini gece hallet  gubduzu kendine ve bebege ayir. Kadin istedse hersyi yapar unutma.
(506 puan) tarafından
Kızım kolik ne gece ne gunduz sallanmadan memede uyuyor yerine koyuyorum kalkıyor emzik emmiyor sürekli olarak ağlıyor gazi için herşeyi yapıyoruz doktor zaman dedi malesef yemek temizlik çamaşır derken kendime vaktim olmuyor. Evet fön çekmek bakımlı olmak değil benim derdim çok farklı siz beni çok yanlış anlamışsınız yinede sagolun
(367 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(506 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Daha çok yeni annesin, zamanla düzelir merak etme, bacakların için lazere git duzelir 
0 oy
(431 puan) tarafından
Aynı ben ...benim de sezeryan göbeğim duruyor takıyorum çok bölgesel zayıflama ya gidin eğer maddi durumunuz varsa.ben de eşimi ikna edersem gideceğim .yoksa gitmiyor ☺️takmayın sizin çok yeni daha düzenli yemek yiyin abarrmadan hemen gider ben verdim o aylarda sonra saldim kendimi her şeyi yedim kızım 20 aylık neredeyse doğum kiloma yaklaştım ,yani demem o ki çok kolay verirsiniz o aylarda hemde çok merak etmeyin takmayın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 186 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 726 göst.
0 oy
3 cevap 242 göst.

378,177 soru