+1 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Aılemın yanına geldim koye 1 ay olcak hıc arayıp sordukları yok ben hep aradım kızımın resimlermı atıyorum ozlemesınker diye gorup bısey yazıyorlar.aslında oyle degıller hele eltıme hıc degıller bende kızdım kendimce aradım kaynanamı ondan hıcmı aramaz torununu sormaz ben aramasam arıcagınız yok dedim bıdaha aramıcam sızı sız ısınız dustugunde arıyorsunuz benı dedım.bu arada aynı bınadayız rahatsız etme konusunda ıyıdır.kayınpederımde bugun esıme demıs oda kız haklı baba bir kerede olsa arar ınsan nıye aramıyorsunuz kızgın sıze demıs.aklına kotu seyler getırmesın ararız buz oglum demıs 300 TL de para varmıw kızlarım harcar demıs.bugun aradı benı konustuk haklısın kızım hıc arayamadık bızım hatamız dedi bnde bısey demedım en son aradığımda halını hatırnı sordum haber ızlıyorum dedı bısey dıcekmıwın dedi kapattı.kırıldım da tepkı gosterdım bıde esıt davransalar Boyle olmucak sanırım o zoruma godıyor 

7 Cevaplar

+1 oy
(119,251 puan) tarafından
salla gitsin bee
(380 puan) tarafından
Bazen takıyorum ıste
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amaaaannnn millet aramasın beni diyor sende arasın diyorsun takmaaa
(380 puan) tarafından
Bazen öyle olmuyor canım bızımkılerde soruyor aramıyorlarmı senı dye bu sefer kotu oluyorum torununu ozleyıp aramazmı ınsan
0 oy
(666 puan) tarafından
Ayy cidden buna mi takıyorsun herkes aramasın diye dua ediyor bence takma 
(380 puan) tarafından
Saf kafam işte bazen takıxak sey buluyorum
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Ben aramadıklarında mutlu oluyorum arayınca sinir oluyorum
(380 puan) tarafından
Aslında aramalrını sorun etmem ama dıger eltıye bye degıller torunum torunum der e buda torunun ınsan aramazmı ben buna takıldım
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Ya Allah askina ne güzel iste azıcık asim agrisiz basim aramiyorlarsa cokta tinimda valla aramasinlar hic onemli değil lafini bile yapmam ki aramam da zaten bende ama özür diletmemde iyi olmus bi yandan 
(380 puan) tarafından
Esım kızdıgı ıcın aramıstır canım adeletlı olmadıkları ıcın takıyorum baska zaman olsa huzur kacırmqk ıcın ararlar
0 oy
(494 puan) tarafından
Kız sen ne diyorsun benm kaynanam doğum yaptım bi hayırlı olsun diye aramadı bebeğim 2 aylık ti görmeye geldi gorumcemin biri ve iki kaynim hala gelmediler çocuğum 5 aylık oldu ailemde kinamayan hiç kimse kalmadı kendilerini ama onların umrunda bile değil o kadar ki kaygısız lar ben  annem günde en az 2 kere arar kaynanam  5 ayda sadece 3 kere geldi şimdide hiç gelemz eşimle tartistilar bosver sene sen günahını atmışsın üstlerine arayarak gerisi onların bileceği 
(380 puan) tarafından
Ah ah benimde hıc farkım yok canım yasadıklarımız aynı bunlarda moral bozucak sey olsa on kere ararsı
(494 puan) tarafından
Aynn oyle canm bırak hiç sende arayıp sorma sonra niye aramıyorsun derlerse sizden öğrendim dersin
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Keşke benim kayinvalidede aramasa

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 617 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 674 göst.