0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Soyle baslıyım. Ben evlendim kıralık ev yok dedıler 2 yıl bırlık oturdum. O sırada arsa alıp 2 katlı ev yaptık. Esımle beraber 3 kardesler. O sırada ıkı kaynım askere gıttı geldi. Evın yapımında genel olarak esım ve kayınpederım var.  Ev bıttı ben evıme tasınalı 1 yıl olacak nerdeyse. Ve evı yaparken benm bılezıkler gıttı. 6 bılezık. 180 gr. Neyse evın olacak dedım ses etmedım. Bı kata ben bırdım bı katta kaynıma.  Kaynım daha bekar.  Bugün kaynanam dıyo kı kaynın eve alıcı bulmus olursa satacaklar evı. Besyuz ellı mılyara. Bende dedım ben evımı vermem kendıkını satacaksa satsın dedım. Sesını etmedı. Satıp 3 4 katlı alacaklarmıs hepımıze. Ben ne kadar yok desem de esımde satma taraftarı işine uzak yol cekıyo dıye. Ne yapsam bılmıyorum. Ama satarlarsa ben altınlarımı gerı ısterım o kesın. Giden benden olacak sahıbı hepsı olacak. 

9 Cevaplar

0 oy
(379 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hepsinin canı cehenneme ben artık bıktım eşimin ailesinden en sonda bosayacam peygamber oldular sanki sınır oluyorum yani erkeğin ailesi neden hep el üstünde tutulcak değer verilxek anlamış değilim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bileziklerini geri al sen ne yapiyorlarsa yapsinlar satip kalanla 72.000 falan eder senin bilezikler suan
0 oy
(503 puan) tarafından
benim altınlarımı yapın ve bana başka yerden bir tane ev alın da isterseniz şimdi satın de sende
(461 puan) tarafından
Kız zaten diyorlar satalım. 4 kat alalım aıle bınası olsun. Üç kardeş ve kaynanam 4 ev edıyı
(503 puan) tarafından
aman bi de hep beraber oturcaksınız.  valla iyi düşün canım. ama yine de ne olursa olsun sen bileziklerini kurtarmaya bak
0 oy
tarafından
Saattirma asla bak giden geri gelmez
0 oy
tarafından
Vermezler cnm bilezik falan böle yapan insanlar
0 oy
(495 puan) tarafından
Ya sattirma yada bileziklerini al canim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Tekrardan evin olacak ama 
0 oy
(11,985 puan) tarafından
Satılırsa bileziğini iste 4 ev senden çıkmış olacak onlar para ödemeden 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ya su aileler bi karismasa kimsenjn parasina altinina ama oyle olmuyor iste. nasil olsa biz aldik gibisinden mi dusunuyorlar nedir. bizde dugun parasini takinin buyuk bi kismini verdik kaynatama. 2bucuk yil oldu ses yok. yani bana verecek o parayi altini bu saatten sonra napayim ne onemi var. hersey zamaninda guzel benimde ihtiyaclarim oldu hala da var. esim yeri geldi essek gibi calisti ama ohh olsun. 

insallah sen alabilirsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 150 göst.
6 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 629 göst.
0 oy
5 cevap 185 göst.
10 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde 152727 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.