0 oy
647 göst.
Aile kategorisinde (118 puan) tarafından
Kendileri şuan o evde yaşıyorlar bizde onlarla yasicakmisiz yaşarım nolmus ama kadın ne yesem sayiyo aynı avde 1 ay yaşadım işkence yaşıyorum evin içinde akrabalara kendini iyi gösteriyor ben söylüyorum alttan alttan kimse bana inanmıyor kadın 2 yüzlü şimdi eşimle kiradayız esime diyorum anne anne olsaydı evladının hzuurunu bozmazdı haklisin diyor ama çok zorlaniyrouz icim doldu bağırmak istiyroum evlaidmin mama parası bez parası bebek arabasi parası olabilirdi o takılar ama aldilar ve eve kendilerini yerleşti şuan kızım 20 aylik üzerinde onların hakkı yok bari mama bez parası gönderselerdi hakkimiza girdiler vicdanda yok yok ben gidemem kalamam o kadınla 

16 Cevaplar

0 oy
(2,827 puan) tarafından
Canım niye verdiniz yazık valla size 

Kaynanan insan değil 
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kuzum senin ki yine iyi. Benim kaynanamlar benim takılarımla ikinci evi aldılar sitede. Ve bende kiradayım. Ev eşyalarımızı eşimle birlikte aldık araba aldık eşimle çalışıp bir liralari bile geçmedi boğazımdan. Ama böyle çok iyi hayatlarımda söz hakları yok.
(852 puan) tarafından
Takılar evleneninindri ya düğünleri onlar mı yaptı
0 oy
tarafından
Neden verdiniz ki? Ne insanlar var ya 
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Zaten niye verdiniz ki canım. Sonuçta onlar sana mihir sayılıyor. Olan olmuş bence bi hata daha yapıp birlik oturmaya kalkma. Böyle insanlar aynı evdede otursanız eşinin maaşını elinden alıp önceliği kendi ihtiyaçlarına ayırırlar. Bebeğine bişey alacak olsan ne gerek var derler para vermezler. Sen çektiğin sıkıntıyla kalırsın. Bebeğine bakacak biri varsa sende çalış. Gerekirse daha küçük bir eve taşının ama birlik oturmaya gitmeyin kesinlikle. 
0 oy
(7,207 puan) tarafından
Nasil alabiliyorlar valla benim altinimi kimse gelse alamaz elimden bana takilan benim hakkimdir esimden baskasina vermemde
0 oy
(13,779 puan) tarafından
Ev sizin söyleyin onlar kiraya çiksin yada sizin kira paranizi ödesinler. 
0 oy
(213 puan) tarafından
Aaaa kadına bak ben şokkk sorarsanız Allah kitap peygamber ama maddi manevi haksızlığın dibi :(((
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ev onlarin uzerinemo  niye verdin takilarini 
0 oy
tarafından

Düğünü onlar yaptıysa eşyaları onlar aldıysa alıyolar canm ya maalesef 

Allah yardımcınız olan 
0 oy
(912 puan) tarafından
Kız bana onu bile takmadilar iki yüzük taktı kahr olası kaynanam orda bulaşık yıkadım aldı sakalım diye düğünde kızına taktı ne yaptimsa vermedi açlıktan sürün yine de gitme yanına fitil fitil burnundan gelir insalh 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bende bu olayı anlamiyorum sana takılan altınları nasıl alıyorlar ve sen nasıl veriyorsun anlamıyorum 
0 oy
(509 puan) tarafından
O nasıl kayın valide ya benimki fazla olsun diye çabalıyo
0 oy
tarafından
Onlar takıları alırken siz ne yaptınız çok merak ettim 
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Vermeseydiniz  sizde keşke 
0 oy
(852 puan) tarafından
Cok zor ev ev üstüne olmaz niye takıları onlar aldı ki baştan şartını koysaydın be güzelim ayrı eve çıkıp takıları da siz almaliydiniz ...lakin şu da bir gerçek ki kiralar tavan yapmış kirayada çıksanız zorlanabilirsiniz ama zor olucak senin için Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Güle güle otursunlar, ev onların olsun, siz tekrar altın isteyin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,009 göst.
0 oy
5 cevap 648 göst.
0 oy
29 cevap 1,385 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy