0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
merhaba kızlar birkaç sorum olcakti da benim 3 gün snra Allah'ın izniyle uçuşum var ve Ankara havalimanina  gitcem ilk defa kızımla gitcem kızım 6 aylık bebek arabasiyla gitcem de bebek arabasını nasıl uçağa kadar götürürüm hani bı kere gittim ama ilk defa gittiğim için pek bilgim yoktu bide bı kaç sene önceydi ozamnlarda tek gitmiştim şimdide eşim işinden dolayı gelemicek ben ve kızım gidicez hani bebek arabasıyla uçağa binen varsa bana neler yapmam gerektiğini soyleyebilir mi bitane poşet veriliyor sanırım o poşeti nerden alcam snra bebek arabamı pusetini uçağa goturcem arabayı onlara vercem hani merdivenin yanında duran varmı bebek arabasini onlara vermek için bide puseti uçağa goturcem koltukta olur mu yada yanıma biri oturur mu otursa o puseti ne yapacağım lütfen bilen biri yazssin videolar izliyorum kimsede tam net bı video çekmemiş Ankara Esenboğa havalimanına gitcem orayada giden varmı hani orda asansör varmı varsa da kaçıncı kata gitcem şimdide çok teşekkür ederim beni dinleyip yorum atanlara

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Puseti uçağın içine almıyorlar. Bavulla beraber onu alırlar. Yalnızca bebek arabası elinde kalır. Onuda uçağa binene kadar kullanır binerken kapı girişindeki görevliye verirsin. Bebeğin kucukce babynest gibi bişey al. Ben ona yatirmistim. Maalesef puseti almamislardi.

Asansör ve tabelalar var. Orda sıkıntı yasamazsin canım kolay yani bulunur 
(78 puan) tarafından
tm cnm çok tşkr ettim poşetini nerden alıyoruz
tarafından
Onlar geçiriyor senin almana gerek yok ki. Hani kırılmasın istiyorsan orada ekstra ücretle strecler satılıyor. İstemiyorsan direkt onlara veriyorsun
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Bilmiyorum canım Post çıksın
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Zaten direk yönlendirme yapıyorlar Esenboğa havalimanı sistemi kolay zorlanmazssin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 146 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 276 göst.

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı

...