0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar yine ben az önce parfumle ilgili soru sormuştum şimdide İstanbul yeni havalimanı ile ilgili soru sorcsktim ben hep Ankara'dan gittim ilk defa İstanbul'dan gidicem bide yeni havalimanı sizce nasıl orası çok mu ugrastirici bide benim eşim içeri girebilcek mi sadece bilet aldığımız yere kadar valizlerle ilgilenmesi için sabiha Gökçen havalimanında yolcu hariç diğer kişiler girmiyormus galiba bide geçen sene benim yanıma iki adam oturmislardi allahtan boş yer vardida beni oraya koydular şimdi yine aynı şey olmaz umarım biz kendimiz belirtiyor muyuz kadın erkek olması için ben emziriyorum yine erkek olursa rahat edemem nerede ogrencez yanımda kadın mı erkek mi var diye bide ben bursa İnegöl'den gidicem kendi arabamizla gitcez biletim saat 1.10 da saat kaçta yola çıkarsam yetisirim şimdiden teşekkürler cevaplarınız için 

7 Cevaplar

0 oy
(7,192 puan) tarafından
Ben sadece şunu biliyorum aşırı büyük bir yer yürü yürü bitmiyor tuvaletleri ömrümde gördüğüm en temiz tuvalet genel olarak her yer temiz tertipli :) ben eşimle 4 sene önce kızıma hamile iken umreye gitmiştim o yüzden diğer soruların hakkında bilgi sahibi değilim.
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Aşırı büyük ama gözünü korkutma seninle aynı uçağa binecek birini buldun mu tamamdır takip et yeter :) Eşini almazlar sıraya giriyosun ya oradan öteye  eşin gidemiyo malesef ..Kaybolmazsin İnsalah hayırlı yolculuklar dilerim 
0 oy
(84 puan) tarafından
Yani İstanbul havalimanından çok kez uçuş yapmış biriyim hiç korkma çok büyük olmasına rağmen herşey düşünülmüş içinde yardımcı bir çok personel var her konuda yardımcı olurlar sana bir  biletlerini alana kadar bagajları teslim edene kadar eşim yanimdaydi uçağa doğru giderken artık yanlız kalırsın yanında erkek yada bayan oturacağını sen maalesf ki anlayamıyorsun 
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Çok uğraştırıcı değil evet büyük baya yürüyorsun,benim eşim en son artık uçağa binicegim son güvenlikten geçene kadar yanimdaydi valizimi felan eşim tartti verdi 
0 oy
(997 puan) tarafından

Kız bende İnegölde oturuyordum :D

(78 puan) tarafından
Shshshsh neresinde oturuyorsunuz
(997 puan) tarafından
Alanyurtta ama şuan bursa Osmangazideyim annemler orada :D
(9,626 puan) tarafından
Bende yıldırımdayım :D
(997 puan) tarafından
Anaaa kız yakın sayılırız :D
0 oy
(409 puan) tarafından
Büyük ancak karışık değil numaralar belli takip etmen yeterli . Ucakta da çocuklu oldugunda genelde yer varsa yanını boş bırakıyorlar eğer doluysa rica edebilirsin sorun yapmıyorlar hatta benim 2 defa başıma geldi ben birşey demeden yer değişikliği yaptışar yanım boş geldim . 
0 oy
tarafından

Çocukluysan ailelerin girdiği sıra var oradan hızlıca geçiyorsun işlemler için. Sonrasında zaten yürüye yürüye gidiyorsun ben gece vakti 2 çocukla gittim :D sen de yaparsın 

(78 puan) tarafından
Tşkler cnm inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 276 göst.
0 oy
1 cevap 129 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Urvetul55 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy