0 oy
275 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (461 puan) tarafından

Dün maf olduk iki çocukla 3 saat uçak gecikti ama çok şükür bişey olmadan vardık 

imagesuan başım çok agriyo çocuklar uyandı kahfalti yapıp dışarı cikicaz

8 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
Ay uçaktan böyle gece bakınca içim açılıyor yaa
(461 puan) tarafından
Çok güzel ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız burdan bile bakınca ürperdim bacım uuu kalbim durur vallahi binersem en korktuğum şey 
(461 puan) tarafından
Ben çok seviyorum
tarafından
Aynı auni zaten şiddetle yükseklik korkum var
tarafından
Kız ya benim ölürüm vallahi bizim evin damina Bile zor çıkarım aşağı asla bakamam :-))))
tarafından
Aynı :)) nerde yaşıyorsun kiz
tarafından
Kastamonu canım şimdi oturduğumuz ev çatılı ama üst kat balkona çıkamıyorum korkudan :-))
0 oy
tarafından
Hem çok güzel hemde korkutucu :)
(461 puan) tarafından
Ay çok güzel bı kahvede olsa orda icilseydi
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Ayy hiç binmedim binmek istiyorum yaa ☺️
(461 puan) tarafından
Valla gece uçuşlarına bayiliyorum
0 oy
(3,503 puan) tarafından

Uçakla gece yolculuğu bende :silly:

(461 puan) tarafından
Çok seviyorum
(3,503 puan) tarafından
Gündüz yolculuğunu yaptım ama gece hiç yapmadım o yüzden çok istiyorum manzaraya bak ya müthiş
(461 puan) tarafından
Evet ya
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım İzmir'im. Gece dahada bı güzel gözüküyor :)
(461 puan) tarafından
Çok guzel
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bende uçak firmalarının şu pisliklerine **** oluyorum fırsatçı pislikler biz bir kere 6 dakika geç kaldık check in yaptırmamıştık düşün havalimanına gittik daha 39 dakika var uçağın kalkmasına elimizde bavulda yok el çantası var buna rağmen 45 dakikadan az süre olunca check in yaptırmıyoruz deyip biletimizi yaktılar haram zıkkım olsun inşaAllah kul hakkıyla besleniyorlar zaten. Aradan 1 yıl geçti tekrar adanaya gidicez bu seferde uçak 1 buçuk saat geç kalkmak zorunda kaldı orda ağzıma geleni söyledim millet 5 dakika gecikince almıyorsunuz ama insanları burda 1 buçuk saat bekletiyorsunuz diye bağırdım kaç kez millette bağırdı tabi iyi oldu. Madem öyle kesin kararlarınız var o zaman milleti de saatinde götürün fırsatçılar. Çocuklarla zor oluyor zaten yolculuk bide bekleyince daha zor gerçekten 
(461 puan) tarafından
Ay hiç sorma 3 saat 10 dk maf olduk şükür bitti ki hava o kadar kötüydü ki beşik gibi sallaniyorduk
0 oy
(616 puan) tarafından
2 hafta sonra bende gidiyorum inşallah.  Normalde yarım saat sürecek yolculuk. İnşallah akslik çıkmaz bende. Yoksa oğlum durmaz.
(461 puan) tarafından
Valla benimkiler beni bitirdi bı ara bayılacak gibi oldum bide tek 2 çocuk offf şükür bitti

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 492 göst.